גאים להכריז: Geektime Blockchain Summit ייערך ב-10 בדצמבר [הכניסה חינם]

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא הדבר החם של השנה האחרונה. מה זה אומר, מה אפשר לעשות איתה ואיך היא תשפיע על חיי היומיום שלנו? ארגנו עבורכם כנס חינמי שיסביר לכם הכל. ההרשמה נפתחה אך מספר המקומות מוגבל

התחום ה”חם” של השנה האחרונה בענפי ההייטק והסטארטאפ הוא ללא ספק בלוקצ’יין – הטכנולוגיה שצפויה לערער ולשנות את הכלכלה כפי שהכרנו אותה עד היום. טכנולוגיית הבלוקצ’יין זוכה לייצוג באמצעות ביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים, הנפקות ה-ICO, העברת כספים ומידע מאובטחת ועוד המון אפשרויות שישפיעו על חיי היומיום שלנו.

כנס הבלוקצ׳יין הגדול במזרח התיכון

אחרי אירוע מוצלח שערכנו בנושא בחודש שעבר ולאור הביקוש הרב, אנחנו גאים להכריז על אירוע נוסף, גדול ומקיף יותר. Geektime Blockchain Summit, כנס הבלוקצ׳יין הגדול ביותר במזרח התיכון, ייערך ב-10 בדצמבר, באודיטוריום ע”ש סמולרש שבאוניברסיטת תל אביב. הכנס יתחיל בשעות הבוקר והוא יכלול הרצאות בנושא בלוקצ’יין, סטארטאפים שפועלים בתחום ופאנלים – על כולם נרחיב בהמשך. בשורה התחתונה – כדי להגיע לאירוע הגדול ביותר בתחום לא צריך דרכון, כי הוא יקרה כאן, בתל אביב.

אנחנו בגיקטיים שואפים להנגיש את כל סוגי הטכנולוגיות ולאפשר לכולם לקחת חלק בענפי ההייטק והסטארטאפ, ויודעים שאתם אנשים עובדים, יוזמים ולומדים. על כן החלטנו שהכניסה לאירוע תהיה ללא תשלום. עם זאת, הכנס יוגבל במספר האנשים, לפי שיקולי ההפקה.

כדי לאפשר לכולם לקחת חלק ולהגיע, ולא רק למהירים ביותר, נפתח כל כמה ימים מקומות חדשים, לפי קצב ההרשמות, וכמובן נודיע על כך מראש.

אנא הרשמו באמצעות ה-Eventbrite – שימו לב, הכניסה תתאפשר רק באמצעות הצגת שובר הרשמה או ברקוד בנייד שלכם.

לאיוונט בפייסבוק

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

להגיב

7 תגובות

 1. Jasmin Neiderman הגיב:

  אני רוצה להירשם לכנס

 2. פז וייסביין הגיב:

  סוחר, מתחיל להכנס לתחום של המטבעות קריפטו/דיגיטליים…

 3. pineapple הגיב:

  למי יש כוח להגיע.. יש מצב אתם מעלים וידאו?

 4. אליהו יחזקאל הגיב:

  אני אשמח להרשם לכנס.

 5. יורם הגיב:

  שלום. אני רוצה להירשם לכנס

 6. מיכאל סבג הגיב:

  איך אני עושה בשביל להגיע אני רואה שכבר אין כרטיסים זמינים

 7. מיכאל סבג הגיב:

  מישהו רוצה למכור כרטיס יותר נכון שובר או ברקור?

תגיות לכתבה: