מיקרוסופט תפיץ את IE8 כעדכון דרך WSUS

מיקרוסופט תפיץ את הדפדפן Internet Explorer 8 לארגונים גדולים דרך שרת עדכוני התוכנה שלה WSUS – Windows Server Update Services החל מחודש אוגוסט.

האם מיקרוסופט מפחדת מהתחרות?

האם מיקרוסופט מפחדת מהתחרות?


האם מיקרוסופט חוששת מתחרות עם מוזילה ו – Firefox גם בארגונים גדולים?
מיקרוסופט תפיץ את הדפדפן  Internet Explorer 8 לארגונים גדולים דרך שרת עדכוני התוכנה שלה WSUS – Windows Server Update Services החל מחודש אוגוסט.כך עודכן בבלוג IEBlog.

מערכת ה WSUS מאפשרת למנהלי IT לנהל את ההפצה של עדכוני מיקרוסופט שונים המעודכנים דרך Windows Update, בתוך הארגון.

הגרסה האחרונה של הדפדפן של החברה יהיה זמין להורדה דרך WSUS כחלק מ Roll-update-out ב 25 לאוגוסט, אך החברה הדגישה כי ניתן יהיה לשנות את הקונפיגורציה של השרת, כך שהעדכון ייחסם או באמצעות שימוש בכלי ה IE8BlockerToolkit.

במקור, IE8BlockerToolkit נוצר על מנת לאפשר למנהלי IT להמנע מהתקנה של גרסאות חדשות של דפדפנים בארגונים שעדיין לא בדקו את תאימות הדפדפן לאפליקציות השונות בארגון, זאת כיוון ש-IE8 נמצא תחת high-priority update והותקן אוטומטית.

החדשות הגיעו בעקבות השקת הגרסה החדשה של Mozilla Firefox , ב 30.6 אשר בצורה עקבית נוגסת בנתחים מהשוק של הדפדפן השולט Internet Explorer ומצמצמת את הפער עם תכונות חדשות ומתקדמות כמו Private Viewing, אפשרות לפתוח טאבים נוספים בדפדפן בלי “לאמץ” את הזכרון.

הדפדפן החדש עדיין זמין להורדה דרך Windows Update Service, אך גם שם – ניתן לבטל את הסימון והוא אינו עדכון חובה.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר"מ ועו"ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: