אאוטבריין רוכשת את חברת Revee ומשיקה פתרון חדש שיכניס לאתרי תוכן עוד כסף

ענקית המלצות התוכן הישראלית הודיעה על רכישת Revee, שפיתחה למעקב בזמן אמת אחר ההכנסות שמגיעות מתוכן מסוים

outbrain1

מקור: אאוטבריין

Outbrain, פלטפורמת המלצת התכנים הישראלית, הודיעה היום (ה׳) על רכישת Revee, חברת טכנולוגיה, המאפשרת לאתרים לעקוב בזמן אמת אחר הביצועים והרווחים של תוכן מסוים. באמצעות הטכנולוגיה של החברה הנרכשת, השיקה אאוטבריין את Automatic Yield, פתרון המאפשר לאתרי תוכן להפיק הכנסות מקסימליות מקהלים שונים, באמצעות קבלת תובנות בזמן אמת ביחס לכל תוכן.

מנוע של רווחים

המודל העסקי של אתרי תוכן רבים מתבסס ברובו על פרסומות. אתרי התוכן עושים כיום שימוש במגוון ערוצים פרסום ממוקדים, ורמת ההכנסה אותה מייצר עמוד או סרטון יכולה להשתנות באופן משמעותי במהלך היום. בבדיקה שביצעה Outbrain נמצא כי פיסת תוכן אחת עשויה להראות תנודתיות של 262% תוך מספר שעות. באמצעות ניתוח נכון, הבנת הערך של אותו עמוד או סרטון בזמן אמת, והפניית קהל היעד הרלוונטי לתוכן זה, Outbrain מציעה למפרסמים דרך אחרת להפיק רווחים בצורה אופטימילית.

הפיתוח החדש – Outbrain Automatic Yield מאפשר לאתרים למדוד את התשואה של תוכן בזמן אמת. שיתוף הפעולה בין שתי החברות ואיחוד הטכנולוגיות שהן פיתחו, פותר את אחת הבעיות המרכזיות של לא מעט אתרים – כיצד לחבר בין בניית התוכן ובין הפקת רווחים, זאת באמצעות טכנולוגיה אחת המובטחת להיות פשוטה לשימוש ומגשרת בין השניים. Outbrain Automatic Yield יוצע גם מחוץ לארה״ב, ועתיד להיות מושק בקרוב בישראל, בבריטניה, צרפת ועוד.

Outbrain הוקמה ב-2006 ופועלת ממטה החברה בניו-יורק וממשרדים נוספים בעולם, כאשר מרכז הפיתוח שלה ממוקם בישראל. מהקמתה ועד היום גייסה כ-100 מיליון דולר, ובין משקיעיה המוכרים נמנות הקרנות לייטספיד, כרמל ונצ׳רס וג׳מיני.

“עם עליית המדיה החברתית והשימוש הגובר בחוסמי פרסומות, עסקי הליבה של האתרים נמצאים בלחץ מתמיד” ציין ירון גלאי, מנכ”ל Outbrain. “באמצעות רכישה זו, תוכל Outbrain לספק לאתרי התוכן את הטכנולוגיה והמידע הנדרשים, על מנת לעקוב בזמן אמת אחר הערך אותו מייצר התוכן, למקסם רווחים ולהגדיל קהלים”.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: