מפתחים בקוד פתוח? הכנס החינמי והחדש הזה הוא בשבילכם

האירוע של רד האט מיועד למפתחים ומשתמשים בסביבת Kubernetes, ארגונים שעובדים עם פלטפורמת OpenShift, מנהלים ומשתמשים בקהילות הקוד הפתוח. ההרשמה פתוחה וללא עלות

שימוש בווירטואליזציה ב-Kubernetes, פיתוחים וחידושים טכנולוגיים בתחום ועוד (צילום: Dreamstime)

רד האט (Red Hat), אחת החברות המזוהות ביותר עם קוד פתוח, תקיים לראשונה בישראל את הכנס הגלובלי של החברה – "Red Hat OpenShift Commons". האירוע יחבר בין מפתחים, מנהלי פרויקטים בקהילות הקוד הפתוח, משתמשים, שותפים ולקוחות, כדי לשתף פעולה ולעבוד יחד סביב האקוסיסטם של ה-OpenShift/Kubernetes.

האירוע יתקיים ב-29 במרץ במתחם East ברחוב מיטב 13, תל אביב. ההשתתפות בחינם בהרשמה ואישור מראש, ומספר המקומות באירוע מוגבל.

כל מה שחדש בעולם הקוד הפתוח

הכנס מיועד למפתחים ומשתמשים בסביבת Kubernetes, ארגונים שעובדים עם פלטפורמת OpenShift, מנהלים ומשתמשים בקהילות הקוד הפתוח.

באירוע יתקיימו הרצאות ופאנלים שיעבירו מפתחים ממרכז המו"פ המקומי, מומחים טכנולוגיים מרד האט ישראל, לקוחות, משתמשים וחברי קהילת OpenShift. הם יעסקו בנושאים מגוונים, בהם תשתיות מחשוב היברידיות, פיתוח מוטה ענן (Cloud Native), יתרונות השימוש ב-Kubernetes, שימוש בווירטואליזציה ב-Kubernetesי(KubeVirt), שמירה על תאימות ואבטחה בסביבות הללו והעבודה בקוד פתוח. במהלך היום משתמשי פלטפורמת OpenShift יציגו מספר מקרי שימוש מרכזיים, ישתפו בתובנות הקשורות לעומסי העבודה שלהם ולקחים שהופקו במהלך עבודתם.

ד"ר רונן יוכפז, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בבנק הפועלים ולקוח מרכזי של רד האט, יעביר הרצאה וידבר על עתיד הפיתוח של עולם הבנקאות. כמו כן יתקיימו הרצאות של שותפים ולקוחות נוספים של החברה, שישתפו בתהליכי העבודה שלהם עם כלי הקוד הפתוח של החברה ופרויקטים מרכזיים שבוצעו. לצד אלה יתקיים גם מפגש בנושא מחשוב קוונטי.

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: