הזמנה למסיבת ההשקה לניוזגיק

אחרי שלושה חודשים של הרצה, מאות פוסטים ועשרות אלפי גולשים, אנחנו רוצים להגיד לכם תודה על כל התמיכה, הפרגון, הפרסום ואפילו על הביקורות. היום בערב, החל משמונה וחצי בנמל תל אביב, בחנהל’ה, אנו עורכים מסיבת השקה לניוזגיק שלנו. המסיבה שלנו היא כפולה כי היא משלבת גם את יום ההולדת של ניב, סיבה כפולה למסיבה ואנחנו […]

אחרי שלושה חודשים של הרצה, מאות פוסטים ועשרות אלפי גולשים, אנחנו רוצים להגיד לכם תודה על כל התמיכה, הפרגון, הפרסום ואפילו על הביקורות. היום בערב, החל משמונה וחצי בנמל תל אביב, בחנהל’ה, אנו עורכים מסיבת השקה לניוזגיק שלנו. המסיבה שלנו היא כפולה כי היא משלבת גם את יום ההולדת של ניב, סיבה כפולה למסיבה ואנחנו אוהבים מסיבות.thankyou

פולבר הזה אשם בהכל. הכרנו בארוחת בוקר שהוא קיים בנמל תל אביב. הוא תמיד אומר שאתם יכולים לפגוש שם מישהו שישנה את חייכם. זו הזדמנות מעולה להגיד לו תודה. חודש אחר כך הקמנו את ניוזגיק.

כשותף שלישי, שקט אמנם, המשמש לנו כעמוד השידרה הטכנולוגי שלנו הצטרף משה קרקו שעושה את עבודת הפיתוח של האתר, בשקט ומאחורי הקלעים. זה המקום וזו השעה להגיד לו: תודה תודה תודה!!!

זו הזדמנות נוספת להזמין אתכם לעקוב אחרינו כאן, במייל, ברסס, בטוויטר, בפרנדפיד ובבליפ שלנו. זו גם הזדמנות להזכיר לכם את הגיקג’וב שלנו ואת לוח האירועים החדש שהשקנו רק השבוע.

שוב תודה לכולכם, נשמח לראות אתכם הערב בנמל. בואו שמחים, יפים ועם מצלמות.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

1 תגובה on "הזמנה למסיבת ההשקה לניוזגיק"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
לאה צחור
Guest

המון הצלחה!
זה די מצחיק כי הגעתי לאתר הזה די לאחרונה והייתי בטוחה שהוא נעלם מעיניי והוא פעיל כמה כמה חודשים – כל הכבוד על הרצינות!
אם יש משהו שאני חושבת שיכול להוסיף לאתר זה פודקאסט רציני שמשקף את תכני האתר או משהו דומה

wpDiscuz

תגיות לכתבה: