הכנס הראשון לחדשנות בתחום ה-HR ייערך בחודש הבא

הטכנולוגיה לא פוסחת על תחומי הגיוס ומשאבי האנוש: ב-5 בפברואר ייערך כנס Israel HR Tech ובו יוצגו החידושים האחרונים, יתקיימו סדנאות והרצאות של מנהלים מחברות ענק לצד מנהלים מסטארטאפים שפיתחו את הטכנולוגיות החדשות

 PeopleImages/ Getty Images Israel

צלם/תמונה: PeopleImages/ Getty Images Israel

הטכנולוגיה משנה ותשנה באופן מהותי את הדרך שבה מחלקות HR וגיוס פועלות בעידן העבודה החדש והעתידי. קצב החידושים והחדשנות בעולמות ה-HR Tech משפיע על כל האספקטים בתחומי משאבי האנוש: מאיתור הערכת וגיוס עובדים, דרך תהליכי הקליטה, הערכת ביצועים מתמשכת ועד תהליכי למידה המותאמים לעובדים בעידן החדש.

השינויים הללו, המתרחשים כחלק מטרנספורמציה דיגיטלית-טכנולוגית רחבה יותר, משפיעים על האופן שבו ארגונים פועלים ומהווים אתגר עצום עבור אנשי משאבי אנוש, אך גם הזדמנות עצומה. אלה באים לידי ביטוי גם בצמיחה המשמעותית בכמות ההון שמושקע בסטאראטאפים ובחברות טכנולוגיה: בתוך 4 שנים, עד 2016, ממוצע ההשקעות זינק מכ-500 מיליון דולר לשנה ל-2 מיליארד דולר בשנה, ועימה הוכפלה כמות החברות שזכו להשקעה. בנוסף, גם הכניסה של חברות הענק כמו מיקרוסופט, גוגל ופייסבוק לתחום טכנולוגיות הגיוס ומשאבי האנוש מעלה את ההבנה שיש צורך ב-Disruption גם בתחום ה-HR.

מחקר מקיף של חברת Sierre-Cedar מראה שכמות הכלים הטכנולוגיים בתחום ה-HR המשמשת חברות גדולות זינק מ-4.5 מערכות בממוצע ל-7 מערכות בתוך שנה. זה אומר שבחברה גדולה ממוצעת נראה לא רק מערכת אחת לניהול משאבי אנוש (HCM), אלא כלים נוספים לניהול הסורסינג, הגיוס, הערכת עובדים מתמשכת, ניהול חוויית העובד, תקשורת פנים ארגונית ועוד. מלבד הערך שהן מביאות למשתמשים, היתרון הגדול של הכלים הנוספים הללו הוא ההטמעה המהירה שלהם.

הכנס הראשון לחדשנות בתחום ה-HR

ביום שני, 5 בפברואר, ייערך הכנס הראשון בישראל בנושא חדשנות וטכנולוגיות משאבי אנוש וגיוס – כנס Israel HR Tech, בכפר המכבייה ברמת גן. מטרת הכנס היא לייצר מקום מפגש בין מנהלי HR בישראל לקהילת הסטארטפיסטים שקמה בישראל, ולהעלות את המודעות לגבי המגמות והחדשנות בתחום בארץ ובעולם.

הכנס נחלק ל-3 מסלולי תוכן, 3 סדנאות ויוצגו בו טכנולוגיות HR ו-AI, לימוד מכונה בתחומי הגיוס ומשאבי אנוש ומגמות עיקריות וטכנולוגיות חדשות לניהול ההון האנושי. הוא מיועד למנהלי ואנשי משאבי אנוש וגיוס, יזמים מתחומי HR ומשקיעים וירצו בו מנהלים מארגונים גדולים כגון יוניליוור, אמדוקס, נטפים, ורינט, לאומי קארד ודלויט, לצד מנהלי חברות המציעות כלים חדשניים, ובהן WOO, HiBob, WORKEY, Game Effective, Knack ו-Intervyo.

עלות כרטיס היא 697 שקלים + מע”מ, אך לקוראי גיקטיים מגיעה הנחה של 100 שקלים. כדי לקבלה פשוט הכניסו את קוד הקופון GT100 במקום המתאים בעת הרישום.

לפרטים נוספים והרשמה

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: