אקזיט: מיקרוסופט רוכשת את Hexadite הישראלית תמורת 100 מיליון דולר

המערכת אותה פיתחה Hexadite מאפשרת לטפל בצורה אוטומטית באלפי התראות הסייבר המתקבלות בארגונים על בסיס יומי

מקור: Hexadite

הסטארטאפ הישראלי Hexadite (הקסדייט), שמפתח טכנולוגיה לחקירה ולטיפול באירועי סייבר באופן אוטומטי,​ נרכש על ידי מיקרוסופט תמורת 100 מיליון דולר. מוצר הדגל של החברה Hexadite AIRS,  מגדיל את היכולת של המשתמשים לחקור התקפות מרגע הזיהוי על-מנת לטפל בהן ביסודיות. יתרון זה מסייע בהגדלת הפרודוקטיביות של הארגונים, מפחית את עלויות החקירה והטיפול לאחר זיהוי המתקפות, ומחזק את יכולות ההגנה הכלליות של ארגונים.

המערכת של החברה מסוגלת לוודא שכל אחת מהתראות האבטחה השונות שהתקבלו אכן זכתה להתייחסות ולמענה המתאימים, לצד פסילת התראות שווא. כחלק מתהליך האבחון והטיפול, החברה מסוגלת אף לתקן את פרצות האבטחה המתגלות בתהליך, על מנת למנוע חדירה של איומים נוספים בעתיד. התוצאה הסופית היא ייעול עבודת צוות התגובה לאירועי הסייבר בארגון וכמובן, נטרול סוגי התקפות מגוונים הכוללים אירועי סייבר מתקדמים, כגון APTs  או בשמם המלא, Advanced Persistent Threats.

סך גיוסים כולל של 10.5 מיליון דולר

כפי שפורסם לראשונה בכלכליסט, רכישה זו תאפשר למיקרוסופט להרחיב את מערך הסייבר שלה בישראל. מאז הקמתה ב-2014 על ידי ידי ערן ברק, שמכהן כמנכ”ל החברה, ברק קלינגהופר שמשמש כסמנכ”ל המוצר שלה ועידן לוין, שמשמש כסמנכ”ל הטכנולוגיות שלה – שלושתם בעלי רקע ביחידות מודיעין בצה”ל, גייסה החברה סך כולל של 10.5 מיליון דולר. סבב הגיוס האחרון של החברה הושלם בפברואר 2016, אז גייסה כ-8 מיליון דולר בהובלת HP Ventures וקרנות הון הסיכון Ten Eleven Ventures ו-YL Ventures, אשר השקיעה ב-Hexadite גם בשלב הסיד וסירבה להגיב לידיעה.

וידאו: המחשה פשוטה וויזואלית לפתרון של Hexadite

 

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

2 Comments on "אקזיט: מיקרוסופט רוכשת את Hexadite הישראלית תמורת 100 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
תומר
Guest

*שיעול*
רק לי הסכום נשמע מומצא?
יש מקור אמין לנתונים (למשל דו”ח של מיקרוסופט, שהינה חברה ציבורית), או שזה מידע ששוחרר (ושופר “קצת”) ע”י היזמים?

Shay
Guest

נו, אז כמה רשום שם?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: