להיות מחובר תמיד מכל מקום – מודול פס רחב חדש לאריקסון

אריקסון, יצרנית רשתות תקשורת אלחוטיות המובילה חושפת מודול חדש, שתוכנן במיוחד בכדי לספק חיבור מהיר למכשירי צריכה אלקטרוניים. המודול נחשף בתערוכת Intel Developer Forum כחלק משיתוף פעולה של אריקסון עם אינטל ומטרתו להביא פתרונות HSPA לתקשורת נתונים ניידת לפלטפורמת Moorestown המבוסס MID.

C3607w אריקסוןהדרישה לחופש מכבלים מאיצה את הצורך בפתרונות רחבי פס, המוטמעים בגאדג’טים. המודול החדש, בשמו המלא C3607w, מוכן להטמעה מיידית במוצרים כמו נגני מדיה, מוצרי e-book, מערכות ניווט GPS ומוצרים ניידים נוספים.

ה- C3607w הינו מודול הפס הרחב הקטן הקל והמהיר ביותר. גודלו- כשליש מגודלו של המודול בדור הקודם של אריקסון. ביכולתו להגיע למהירויות העלאה של 5.76Mbps , תוך חיסכון של עד 40 אחוזים בצריכת החשמל יחסית למודולים הקודמים. למודול C3607w תוכנית אבטחה מוגברת, המבטיחה הטמעה קלה וקיצור בזמן היציאה לשוק. כל זאת על מנת לאפשר ליצרנים, לאמץ ולהדגיש סגנון החיים המחובר תמיד. המודול החדש צפוי לצאת לשוק בתחילת 2010, ולהעניק ליצרני המכשירים פתרון גמיש ועצמאי, המאפשר קישוריות גבוהה ליצירת הדורות הבאים של מכשירים מתקדמים- זאת על ידי פיצול בין המעבד לבין מרכיבי החיבוריות שלו.

מאטס נורין, סגן נשיא למודולים בפס רחב הסביר כי: החזון של אריקסון מאד ברור- כל מכשיר ניתן לחיבור, מכיוון שהטכנולוגיה הדרושה לעולם המאפשר חיבור – כבר כאן. מודול זה פותח עולם חדש של אפשרויות וחדשנות עבור תעשיית האלקטרוניקה, המסוגלת בקלות ובאופן יעיל להטמיע את העוצמה והמהירות של פס רחב נייד במכשירים של היום ומחר. עם המודול הרביעי שלנו בשנה האחרונה, המומנטום של אריקסון בשוק יצרני האלקטרוניקה חזק ביותר.דבר שנחשב בעבר כרחוק מאד הופך היום למציאות. אנו מצפים לראות פיתוחים חדשניים חדשים המתמקדים בחווייתו של משתמש הקצה וניצול מקסימלי של החופש שפתרונות פס רחב נייד מעניקים.

המודול נחשף בתערוכת Intel Developer Forum כחלק משיתוף פעולה של אריקסון עם אינטל ומטרתו להביא פתרונות HSPA לתקשורת נתונים ניידת לפלטפורמת Moorestown המבוסס MID.

מורן בר

מייסדת ומנהלת החברה, יזמית בעלת נסיון רב שנים בתעשיית ההיי-טק עם רקע נרחב בתחום האחסון והתקשורת ובעולם המדיה החברתית. היתה שותפה למיזמי אינטרנט גדולים וביניהם אתר 2eat הישראלי. בוגרת ממר”מ ועו”ד העוסקת בתחום דיני הפרטיות וטכנולוגיה.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: