מערכת ה-Enterprise Data Recorder תשווק במסגרת תוכנית EMC Select

מערכת ה- Enterprise Data Recorder של אקסנה תימכר החל מינואר 2010 במסגרת תוכנית EMC Select המסייעת ללקוחות לרכוש ולהרכיב בקלות רכיבי תשתית למידע.

TN-592458_AxxanaPhoenixSystemמערכת ה-  Enterprise Data Recorder של אקסנה תימכר החל מינואר 2010 במסגרת תוכנית EMC Select המסייעת ללקוחות לרכוש ולהרכיב בקלות רכיבי תשתית למידע. מערכת Phoenix System RP של אקסנה מהווה פתרון משלים למערכות האחסון והרפלקציה -EMC RecoverPoint™ ו-EMC CLARiiON®, יחד הן מאפשרות ללקוחות להשיג אפס אובדן מידע (RPO = 0) על פני כל מרחק גיאוגרפי. המערכת מאפשרת ללקוחות ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות ומהגנה משופרת על הנתונים על פני מרחקים בלתי מוגבלים.

מערכת ה-RecoverPoint של EMC שולחת את הנתונים בצורה א-סינכרונית לאתרים מרוחקים, בעוד מערכת Phoenix System RP שומרת עותק סינכרוני של המידע בתוך התקן עמיד בפני אסונות, מעין “קופסה שחורה”, המצוי באתר הראשי. הקופסה השחורה מתוכננת לעמוד כמעט בפני כל איום או תקלה. במקרה אסון, מאפשרת מערכת Phoenix לחלץ במהירות את הנתונים המוגנים ולשלחם לאתר המרוחק, שם משוחזר המידע באמצעות EMC RecoverPoint, כאשר העותק הא-סינכרוני המרוחק מניב תמונת מראה מדויקת של הנתונים במרכז הנתונים הראשי. מערכת Phoenix System RP נבחנה בשילוב עם EMC RecoverPoint בסביבת SAN על ידי EMC E-Lab. EMC E-Lab עורכת את מבחני התאימות הקפדניים ביותר בתעשייה, הכוללים את כל הפלטפורמות ומערכות ההפעלה העיקריות. בתהליך זה יוצרת EMC E-Lab מאגר מעמיק של ידע על סביבות שלמות, כמו גם על כל רכיב אינדיבידואלי בפתרון.

“מערכת הPhoenix של אקסנה תאפשר ללקוחות להשתמש במערכות האחסון הרשתיות RecoverPoint ו-CLARiiON על מנת ליישם רפלקציה על פני כל מרחק, תוך שמירה על היכולת לאחזר נתונים ללא כל אובדן מידע”, אומר מט מיינסטראק, מנהל EMC Select. “RPO אפסי מהווה מדד מרכזי ביכולת ההתאוששות מאסון עבור סביבות לקוח רבות הדורשות רפלקציה לאתרים מרוחקי טווח, וזאת תוך ביטול הסכנה לאיבוד מידע”.

“הגישה הייחודית והחדשנית של אקסנה להתאוששות מאסון מהווה השלמה יוצאת מן הכלל למערכת EMC RecoverPoint”, אמר אלי אפרת, מנכ”ל אקסנה. “הפתרון של אקסנה מעניק ללקוחות את היכולת למזג בין היתרונות של רפלקציה סינכרונית, קרי אחזור מלא של הנתונים, עם יתרונות המרחק והעלות של רפלקציה א-סינכרונית”.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: