פלטפורמת גיוס העובדים השיתופית Comeet מגייסת 1.2 מיליון דולר

החברה הישראלית פיתחה מערכת וובית המיועדת לכל המעורבים בגיוס עובדים חדשים במטרה לקצר תהליכים ולהגיע אל העובד הנכון כמה שיותר מהר

מקור: Comeet

מקור: Comeet

הסטארטאפ הישראלי Comeet, המסייע למחלקת משאבי האנוש בפרט ולחברות הנמצאות בצמיחה להעסיק עובדים בצורה נוחה יותר, מודיע על השלמת סבב גיוס ראשון (סיד) בהיקף של 1.2 מיליון דולר. המשקיעים שהשתתפו בסבב נוכחי כוללים את דיוויד צ׳או, לשעבר סמנכ״ל משאבי האנוש העולמי בקבוצת עליבאבא, דיוויד ווינדלי, נשיא IQTalent Partners ובכיר HR לשעבר ביאהו ביחד עם קן קולדמן, CFO ביאהו גם כן. ההון שגוייס ישמש את החברה בעיקר במטרה להאיץ את המכירות.

הרעיון מאחורי Comeet הוא לפשט את הליך גיוס העובדים ולאפשר לכל המעורבים בדבר (המגייס, המראיין, המנהל וכו׳) לקחת חלק בתהליך. לטענת החברה, ביכולתה של הטכנלוגיה שפיתחה לקצר באופן משמעותי את הזמן שלוקח לגייס עובדים חדשים בעד 80%.

פלטפורמת גיוס שיתופית

Comeet נוסדה בשנת 2013 על ידי עומר תג׳ר, תומר דיקרמן ועומר גוטליב במטרה לפתח כלי שיתופי ורלוונטי לתקופה בה אנו חיים, שיסייע לחברות הנמצאות בצמיחה למצוא ולהעסיק עובדים חדשים. באמצעות המוצר שפיתחתה, ניתן לחסוך את בזבוז המשאבים הגבוהים (והזמן) על ראיון מועמדים שלאו דווקא שווים את ההשקעה הזו, החברה מציעה פתרון הממוקד בהעסקת מנהלים ועובדיהם, באמצעות כלי ההופך את התהליך לפשוט ומהיר יותר עבור המראיינים, ואף מהווה כלי צד שלישי באמצעותו יכולות החברות למצוא את המועמדים הרלוונטים עבורם. מאז השקתו הרשמית של המוצר, Comeet הפכה לאחת מהפלטפורמות הבולטות בשוק, וכיום היא משרתת למעלה מ-100 חברות בלמעלה מ-20 מדינות בהן Playbuzz ו-Playtika, וסה״כ הועסקו בזכותה למעלה מ-2,500 עובדים מתוך 500,000 מועמדים.

״המימון החדש ממחיש את האטרקטיביות של פלטפורמת הגיוס שלנו המאופיינת ביכולת ה-Engagement שלה, ומקרבת אותנו אל החזון לעזור לחברות בכל מקום להתגבר על האתגר של מציאת האנשים הנכונים ומהר. לשם כך, אנחנו יוצרים שיתופי פעולה עם מותגים בינלאומיים מובילים כדי להציג ולהתאים את Comeet לרשתות שלהם״, אמר עומר תג׳ר, אחד משלושת המייסדים והמנכ״ל.

תומר דיקרמן, מייסד שותף, התייחס גם הוא לגיוס ואמר כי הם לגמרי מחוייבים להמשיך ולשנות את הדרך בה חברות מגדילות את מצבת העובדים שלהן; ״עם הפלטפורמה שפיתחנו, Engagement היא לא סתם מילת מפתח; זו המציאות של חברות כמו Clicktale שם יותר מ-55 עובדים מתוך ה-210 המועסקים משתמשים במערכת שלנו כדי לקחת חלק ולהשתתף באופן פעיל בהליך חיפוש הכשרונות הטובים ביותר.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "פלטפורמת גיוס העובדים השיתופית Comeet מגייסת 1.2 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
רועי
Guest

נשמח לקבל מעט מידע על הייחודיות של הפלטפורמה מול פלטפורמות קיימות (כדוגמת GreenHouse)?

wpDiscuz

תגיות לכתבה: