המייקאובר החדש לחנות האפליקציות של אפל

בסוף השבוע האחרון הודיעה אפל על עיצוב מחדש של עמודי האפליקציה בחנות ה-App Store על-מנת לאפשר למשתמשים להבין בצורה טובה יותר את מהות האפליקציות השונות ולאפשר להם להתרכז במידע שחשוב באמת.

newappstoreapppagesבסוף השבוע האחרון הודיעה אפל על שינויים נוספים במראה חנות ה-App Store שלה כפי שהיא נצפית באמצעות תוכנת ה-iTunes. בגרסה החדשה (9.0) של תוכנת ה-iTunes, עשתה אפל שינוי רציני במבנה ובעיצוב של העמודים השונים בחנות האפליקציות ואף שינתה את המנוע המובנה בתוך iTunes למנוע ה-WebKit (מנוע דפדפן בקוד פתוח המשמש גם את דפדפן הסאפארי של החברה ואת דפדפן הכרום של גוגל). בין השינויים שנעשו, אפל עיצבה מחדש כמעט את כל עמודי ה-App store למעט עמודי האפליקציות השונות ובסוף השבוע האחרון, התחילה אפל לעדכן גם את עמוד האפליקציות עם העיצוב החדש.

השינוי המשמעותי ביותר שביצעה אפל בגרסת העיצוב החדשה הוא עדכון מבנה העמוד כך שתיאור האפליקציה מופיע כעת בראש העמוד ואחריו מפורטים העדכונים האחרונים של האפליקציה יחד עם תיאור של התכונות והתיקונים שבוצעו בכל עדכון גרסה. בתחתית העמוד תוכלו למצוא כעת את תמונות המסך מהאפליקציה ובצד שמאל יופיע מידע נוסף לגבי מפתח האפליקציה, הקטגוריה לה היא שייכת ומחיר האפליקציה.

מומחים רבים ציינו בעבר כי החוזק של חנות האפליקציות, כמות האפליקציות והמגוון הרחב שלהן, הן אלו שהופכים את הפלטפרומה של אפל ואת המכשירים שלה לאטקרטיביים כל-כך. המהלך האחרון, בהמשך לשורת השינויים והעיצובים שביצעה אפל לאחרונה בחנות, מדגיש את העובדה שגם אפל הבינה את המשמעות והיא מקדישה את תשומת הלב הראויה למה שיהפוך בעתיד אם הוא לא כבר היום, אחד ממוקדי ההכנסות הגדולה שלה.

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: