כחול לבן: עמידה ביעדים, דיאטה חברתית ומשלוח של כל דבר לכל מקום [אפליקציות]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לעמוד במטרות שלכם בעזרת החברים, לשלוח כל דבר לכל מקום, להצליח בדיאטה בעזרתה של הקהילה מסביבכם ולמכור כרטיסים להופעות המתקיימות גם הערב, מבלי להפסיד עליהם יותר מידי

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לעמוד במטרות שלכם בעזרתם של חבריכם, לשלוח כל דבר אל כל מקום, להצליח בדיאטה בעזרתה של הקהילה מסביבכם ולמכור כרטיסים להופעות המתקיימות גם הערב, מבלי להפסיד עליהם יותר מידי.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Booster – נעזרים בחברים להשלמת משימות

boosterמחיר: חינם – מפתח: The Booster App – הורדה לאייפון

כולנו מציבים לעצמנו משימות שונות, החל משינוי התזונה היומית שלנו דרך קיצוץ שעות העבודה ועד עלייה במדרגות במקום במעלית. לצערנו, כשמגיעה השעה אנו מגלים כי הרבה יותר קל לנו ״לעגל פינות״ ולדחות את אותן החלטות חשובות למחר. כעת, תוכלו להציב לעצמכם מטרות ולהעזר בחבריכם על מנת להגיע אליהן.

לאחר הכניסה לאפליקציה, תוכלו להתחיל להציב לעצמכם מטרות שונות, שלכל אחת מהן תתבקשו להציב חבר קרוב. החברים יהיו אלה שיעודדו אתכם להשלים את היעד בהתאם למועד שהצבתם לעצמכם, והם יהוו סוג של מפקחים שיוודאו שאתם אכן עומדים במטרות שלכם, ולא מעגלים פינות או דוחים מטלות ליום אחר.

יתרון: בניגוד לאפליקציות שמסתפקות באזעקות וצלצולים כשאנו לא עומדים ביעד שהצבנו לנו, השימוש של האפליקציה הנוכחית בחברים מציעה פוטנציאל להפוך את המטרה לממשית, כשנרצה להוכיח לאותם חברים שאנו אכן מגיעים לכל אותם יעדים ומטרות שהצבנו לעצמנו.

חסרון: הממשק של האפליקציה מעט לוקה בחסר ולקח לנו כמה דקות ארוכות להבין מה אנו צריכים לעשות. בנוסף, השימוש בחברים מעט לוקה בחסר שכן אם הם אינם מעודדים אותנו או מזכירים לנו לבצע משימות, הן ככל הנראה ישארו ברשימה של האפליקציה לעד, או לפחות עד הפעם הבאה שנפתח אותה.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

תביא לי – משלוחים לכל מקום, של כל דבר

מחיר: חינם – מפתח: Overvyoo

taveeהורדה לאנדרואיד – הורדה לאייפון

סיימתם את יום העבודה, הגעתם הביתה, החלפתם לפיג׳מה ורק אז נזכרתם ששכחתם לרכוש אוכל לכלב, כדורים נגד כאב ראש או אפילו תרכיז פטל במקום זה שהרגע נגמר. במקום להתלבש ולצאת, כעת תוכלו להזמין שליח שיגיע עד אליכם, עם כל מוצר שרק תרצו.

האפליקציה פותחת את שוק השליחויות למשתמשים הפרטיים, שיוכלו להגדיר את פרטי המשלוח, לבחור את יעדי האיסוף והמסירה, לסמן את רמת הדחיפות ולהמתין לשליח. על מנת להציע למשתמשים שקיפות מלאה, אלה יוכלו לעקוב אחר מיקום השליח וזמני המסירה המשוערים, כך שידעו מתי בדיוק החבילה תגיע ליעדה ומה היא תעבור בדרך.

יתרון: לצד שליחויות סטנדרטיות, תוכלו להזמין שליח שיביא לכם את המכשיר הסלולרי ששכחתם במסעדה, שיביא את ארוחת הצהריים לילד שלכם בבית הספר או אפילו לשלוח פריט לבוש שאחד החברים שכח אצלכם במסיבה האחרונה.

חסרון: מהנסיון שלנו באפליקציה מסתמן כי אי אפשר לקבל הערכת מחיר למשלוח עד שלא קובעים אותו, כך שאנו לא יכולים להעיד האם מדובר במחירים משתלמים או לא, כך שאנו לא בטוחים עד כמה תעדיפו להשתמש באפליקציה הנוכחית במקום לבצע את המשלוח או האיסוף בעצמכם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

CrowDiet – דיאטה חברתית

crowdietמחיר: חינם – מפתח: XPLETE INC – הורדה לאנדרואיד

הטמפרטורות יורדות, מזג האוויר הופך לקודר ואחד מהדברים הקשים ביותר שרובנו צריכים להתמודד איתם הוא השמירה על המשקל. במקום לנסות ולהתמודד עם האתגר לבד, תוכלו לשתף את תהליך הדיאטה שלכם עם חברים או עם זרים מוחלטים, שיקחו חלק בתהליכי האכילה שלכם, יגיבו לכם ואף יתמכו בכם בתהליך.

באפליקציה תוכלו לצלם ולפרסם את המנות שתאכלו בכל יום ביומו, שיוצגו לעוקבים שלכם, בין אם מדובר בחברים או במשתמשים אקראיים. לחילופין, תוכלו לשמור את התמונות והתיעוד לעצמכם, על מנת להבין כמה בדיוק אתם אוכלים בכל יום וכמה מתוקים בדיוק אתם מכניסים לפה.

יתרון: הקונספט מאחורי האפליקציה הוא מבורך, שכן מיועד לעזור לנו לשמור על המשקל נמוך ועל הפה סגור. העידוד ממשתמשים שונים לצד הצורך בתיעוד המנות השונות בוודאי יגרום לנו ואולי גם לכם להוריד בכמויות האוכל, או לפחות לשקול פעמיים לפני כל ביס.

חסרון: המודל דורש מאיתנו לעדכן ולתעד את המאכלים, כשאין אפשרות לבצע מעקב ללא האישור שלנו. כלומר, אם לא נצלם את העוגיה אותה אנו אוכלים עם הקפה או שבשעות הערב נפסיק לתעד את הזלילות שלנו, לא משנה עד כמה הקהילה תתמוך בנו – סביר להניח שלא נצליח לרדת במשקל, גם עם התמיכה של חברים ומשתמשים.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Soldapp – כרטיסים ברגע האחרון

מחיר: חינם – מפתח: SocialArts 

soldהורדה לאנדרואיד – הורדה לאייפון

למרות שרכשתם את הכרטיסים להופעה מראש, יומיים לפני גיליתם שלצערם לא תוכלו להגיע אליה. במקום לוותר על הכרטיסים לחלוטין או להעניק אותם בחינם, תוכלו למכור אותם, ואף להרוויח על הדרך. המטרה של האפליקציה היא לאפשר למשתמשים לרכוש או לקנות כרטיסים להופעות שונות המתקיימות בימים ואף בשעות הקרובות, מבלי להפסיד עליהם יותר מידי.

בתוך האפליקציה תוכלו למצוא כרטיסים להופעות מוזיקה, שוברי מתנה, מנויים לחדרי כושר ואפילו טיסות, או לחילופין להציע למכירה את יחידת הנופש שלכם, כרטיסים לסרט ושאר אפשרויות. כל מודעה מוצגת עם המחיר המבוקש וכמובן תאריך התפוגה של האירוע, כך שלא תופתעו בעת הרכישה.

יתרון: מלבד האפשרות להרוויח על כרטיסים שלא תממשו, האפליקציה מהווה גם סוג של מענה כשאתם מחפשים לאן לצאת או מה לעשות, בעזרתם של משתמשים הנמצאים מסביבכם.

חסרון: את הרכישה או ההעברה של הכרטיסים השונים לא תוכלו לבצע באמצעות האפליקציה, אלא תצטרכו לשוחח טלפונית עם המוכר ולקבוע איתו מועד החלפה והעברה של הכסף. הוצאת אלמנט הקנייה מהאפליקציה עלולה לגרום למשתמשים רבים לוותר על תהליך הרכישה מראש, כך שבעלי הכרטיסים עדיין עלולים להפסיד את הכרטיסים ואת הכסף.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

2 תגובות על "כחול לבן: עמידה ביעדים, דיאטה חברתית ומשלוח של כל דבר לכל מקום [אפליקציות]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
אייל
Guest

לגבי אפליקציית Soldapp. רק רציתי להוסיף שניתן לקבל התראות על כל דבר שמתפרסם באפליקציה בהתאם לחיפושים שלכם. נגיד וחיפשתם “אדיר מילר” אז ברגע שמישהו יפרסם כרטיס להופעה של אדיר מילר האפליקציה תשלח לכם הודעת פוש באותו רגע. כדאי לנסות!

גל
Guest

Soldapp עזרה לי עם כרטיס עודף למופע מחווה לאריק איינשטיין לפני חודש בערך… פשוט ונוח :) גם על תביא לי שמעתי, רעיון מגניב

wpDiscuz

תגיות לכתבה: