שיאומי מציגה אופניים חשמליים, חכמים וקומפקטים ב-1,700 ש׳׳ח

אופני ה-Mi QiCYCLE מגיעים עם אותן הסוללות שנמצאות בשימוש על ידי טסלה, וניתן לנסוע באמצעותם למרחק של עד 45 קילומטר בין הטענה להטענה

מקור: Mi QiCYCLE, שיאומי

מקור: Mi QiCYCLE, שיאומי

זה רק אנחנו או ששיאומי לא מפסיקה להעשיר את צי המוצרים שלה? אחרי שהציגה בתחילת החודש הנוכחי צמיד ניטור חדש, כמה חודשים לפני כן מטען נייד בנפח עצוםמצלמת אבטחה, ואפילו סגווי שעולה פחות מסמארטפון, הפעם מדובר במוצר שללא ספק ישמח את התל אביביים מביניכם; תגידו שלום ל-QiCYCLE, אופניים חשמליים ששוקלים 14.5 ק״ג ומתקפלים כמעט במלואם כדי שיוכלו להיכנס גם לתא מטען של רכב קטן. אם העובדה שמדובר באופניים חשמליים וקומפקטים לא מרגשת אתכם מספיק, אז תשמחו לדעת שהם גם חכמים.

עד 45 ק״מ בלי הטענה

במסגרת אירוע השקה שהתקיים היום (ה׳) בבייג׳ין, השיקה החברה הסינית אופניים חשמליים מתקפלים במטרה לסייע לתושבי סין להתמודד עם הכבישים הצפופים בעיר בדרך קצת יותר ידידותי לסביבה. האופניים עצמם לא פותחו על ידי שיאומי עצמה, אלא על ידי iRiding, חברה טיוואנית שפועלת בגיבוי החברה הסינית.

מקור: Mi QiCYCLE, שיאומי

מקור: Mi QiCYCLE, שיאומי

אופניי ה-Mi QiCYCLE עשויים סיבי פחמן, מופעלים על ידי מנוע חשמלי מהיר של 250W ,36V ופועלים בעזרת 20 סוללות ליתיום יון של פנסוניק (אותן סוללות שנמצאות בשימוש על ידי טסלה) ומערכת חכמה לניהול סוללה, מה שמאפשר לנסוע כ-45 קילומטר בין הטענה להטענה.

׳החוכמה׳ של האופניים באה לידי ביטוי בהתממשקות שלהם עם אפליקציה שמאפשרת לקבל אינפורמציה על הנסיעה בזמן אמת כגון מהירות, קילומטראז׳, כמות הקלוריות שנשרפו ו-GPS. בנוסף, שיאומי ציוותה את האופניים במערכת חכמה – IDbike Torque Measurement Method – TMM, מערכת שעושה שימוש בחיישנים שמעצימים את עוצמת הדיווש של הרוכב כדי שחלילה לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי כדי להגיע למהירות הרצויה.

מקור: Mi QiCYCLE

סטטיסטיקות, GPS וסטטוס האופניים, מקור: Mi QiCYCLE, שיאומי

מחירם של האופניים עומד על 2,999 יואן, שהם בסביבות ה-1,740 שקלים. בהתחשב בכך שכמות האופניים החשמליים שנמכרים בסין גבוהה יותר ממכירות הרכבים במדינה, לא מאוד מפתיע שבשלב זה ה-Mi QiCYCLE מתמקד רק בשוק זה, ועדיין לא ברור האם ומתי האופניים יהיו זמינים גם מחוץ למדינה.

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

להגיב

12 תגובות

 1. אחד שלפעמים מבין הגיב:

  Ffg

 2. רחלה כהן הגיב:

  דחוף ליבא לישראל זה מוצר מעניין

 3. אילן הגיב:

  יאלה מארגנים קניה קבוצתית??

 4. אחותך הגיב:

  חחחחחחחחח עאלק 29 אמפר שעה

 5. איתמר הגיב:

  מה עם איזה גילוי נאות? כמה שילמו לכם על הכתבה הזו?

  טושיבה כבר שנים התחתית של הטכנולוגיה ואיכות הייצורק מקווה שהאחריות תפצה על האיכות הירודה

 6. אלון הגיב:

  אני בעניין של רכישה קבוצתית

 7. Zak הגיב:

  בארץ יעלו פי שלוש לפחות. ללא שום אחריות עד שיהיה יבואן רשמי ואז יעלו פי חמש

 8. מאיר מרגי הגיב:

  בעניין רכישה קבוצתית

 9. דוד הגיב:

  בארץ במחיר מיוחד יעלו 11,000 שח.

תגיות לכתבה: