נשים יזמות? פורום הנשים היזמות (WFF) פותח את המחזור ה-4

התכנית מיועדת להזניק מיזמים שבראשם עומדות נשים שהן גם מנכ”ליות. במחזור הנוכחי יתווסף בוטקמפ של Microsoft for Startups. ההרשמה פתוחה

 Hinterhaus Productions/ Getty Images Israel

צלם/תמונה: Hinterhaus Productions/ Getty Images Israel

אי שוויון של נשים בשוק העבודה הוא כבר עניין ידוע לכל, אך בתעשיית ההיי-טק בפרט קמות יוזמות שמנסות לשנות את המצב. אחד מהם הוא פורום הנשים היזמות (The Women Founders Forum), שנוסד במטרה לתמוך, לחזק ולקדם נשים יזמות בהייטק, וכן לתת ליזמות ומנכ”ליות של חברות הייטק בשלבים התחלתיים נקודת פתיחה טובה יותר, על ידי נתינת כלים מעשיים, הכוונה עסקית ועזרה בגיוס הון.

בוט קמפ מיוחד למשתתפות המחזור ה-4

כעת פותח הפורום את המחזור ה-4 שלו. מדובר בתוכנית שאורכת כ-9 חודשים ומיועדת ליזמות שגייסו או שקרובות לגיוס הון ראשוני. בכל מחזור משתתפים כ-10 מיזמים בהובלת נשים, ולכל מיזם מוצמדות מנטוריות מהתעשייה – משקיעות הון סיכון מנוסות, יזמות ותיקות ובכירות בחברות הייטק גלובליות וישראליות – שתורמות מזמנן בהתנדבות ועובדות עם היזמות במשך חצי שנה. בסיום התכנית למשתתפות ניתן כל הידע הדרוש כדי להזניק את המיזם שלהן: הכנת מצגת למשקיעים, גיוס הון, התנהלות מול משקיעים, אסטרטגיית מוצר, אסטרטגיית חדירה לשוק, שיווק ומיתוג, מכירות, תפעול, גיוס בכירים ועוד.

נוסף על התכנים שהיו בתכנית עד כה, במחזור ה-4 תינתן למשתתפות הזדמנות לקחת חלק בתכנית מיוחדת של Microsoft for Startups. התכנית כוללת ארבעה שבועות של BOOT CAMP (יום בשבוע), שיתמקד ביכולות ובידע הרלוונטיים לסטארטאפים בשלב הסיד; מפגשים למטרת הרחבת רשת הקשרים הרלוונטים ולמטרות העשרה; שעות משרד עם מומחי תחום; ודמו דיי.

המפגשים יתקיימו לאורך התכנית ויכללו הרצאות ופאנלים במגוון נושאים רלוונטיים, כגון גיוס כסף ראשוני מאנג’לים וקרנות, ניצול כנסים ליצירת קשרים עסקיים ומפגשים עם יזמים ויזמות מצליחים. אחד הערכים המוספים שנוצרים בתכנית הוא הקשרים שנטווים בין היזמות לבין עצמן ובין היזמות למנטוריות, והיכולת של היזמות להשתמש ברשת הקשרים של השותפות בפורום לקידום המיזם שלהן.

ההרשמה למחזור פתוחה כעת ועד יום יום רביעי, 28 בפברואר. יזמות שמעוניינות להצטרף מוזמנות לשלוח תכנית עסקית ל-application@wff.co.il.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: