לתפוס טרמפ, לערוך סרטונים ולגלות היכן יהיה צל באוטובוס [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להפוך לעורכי וידאו מהוללים, למצוא את המושב האידיאלי באוטובוס, לחסוך כסף על דלק ולנווט אל כל מקום מבלי להוריד את הידיים מההגה.

מקור: דף האפליקציה, עיבוד תמונה

מקור: דף האפליקציה, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להפוך לעורכי וידאו מהוללים, למצוא את המושב האידיאלי באוטובוס, לחסוך כסף על דלק ולנווט אל כל מקום מבלי להוריד את הידיים מההגה.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

EasyClip

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: 3.90 ש”ח – מפתח: Saar Baruch – הורדה לאייפון

עם הגעתן של אפליקציות הצילום, נדמה שכולנו מצאנו את הצלמים שהתחבאו בתוכנו. אם גם לכם יש אוסף בלתי מבוטל של תמונות ממגוון אירועים, מקומות וחוויות שונות, מדוע שלא תעצימו ותשדרגו אותן באמצעות הפיכתן לסרטון? אפליקציית EasyClip תעשה עבורכם את העבודה, ותיצור עבורכם בצורה אוטומטית ומהירה סרטונים מרגשים, מצחיקים ובעיקר מעניינים – מבלי שתצטרכו להתעסק עם עריכה וכדומה.

בפועל, לאחר שתבחרו את התמונות הרצויות, כל מה שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור את האפקטים בהם תרצו להשתמש במעבר בין התמונות, להצמיד את נעימת הרקע המתאימה עבורכם – ולהנות מהסרטון החדש שלכם. מדובר על דרך קלה ונוחה להכנת סרטונים ואפילו מצגות, כך שלא תצטרכו לשעמם את חבריכם עם מאות תמונות מהטיול, חתונה, לידה או האירוע האחרון – אלא פשוט להנעים את זמנם במספר דקות בודדות שיכללו את כל הזכרונות הללו יחדיו.

יתרון: את כל 100 התמונות של הנכדים, ילדים או שלכם עומדים מול המראה בשירותים תוכלו להפוך למצגת אחת, אותה תוכלו להציג או לשתף עם חבריכם ובני משפחותיכם.

חסרון: לצערנו, איננו יכולים להוסיף את המוזיקה האהובה עלינו, ואיננו יכולים לשתף את היצירות שלנו באמצעות הרשתות החברתיות. עם זאת אנחנו מקווים שככל שהאפליקציה תתפתח ותשתדרג, נוכל לראות גם את האפשרויות הללו מצטרפות בעתיד הקרוב.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

HotSeat

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: IL Droid – הורדה לאנדרואיד

כמה פעמים עליתם לאוטובוס והתלבטתם קשות באיזה צד כדאי לכם לשבת, רק כדאי לגלות שהצד שבחרתם הוא הצד של השמש וכעת עליכם להטגן לכל אורך הנסיעה? כעת תוכלו לפתור בעיה זו באמצעות אפליקציה אחת פשוטה, שתדע להזהיר אתכם מראש ולעזור לכם לתכנן את צעדיכם במסדרון האוטובוס הארוך, במיוחד אם מדובר על נסיעה ארוכה במיוחד.

כל מה שעליכם לעשות הוא להכניס את נקודת המוצא שלכם ואת יעד הנסיעה, כאשר האפליקציה תדע לחשב לפי המסלול והשעה ביום את כיוונה של השמש. בעוד שמדובר באפליקציה בסיסית למדיי, עבור חיילים, נוסעים קבועים או כל מי שאינו חובב גדול של השמש מדובר באביזר מעולה, שיעזור להם להעביר את הנסיעה בצורה הרבה יותר מהנה, עד כמה שאפשר להנות מנסיעה באוטובוס.

יתרון: ישיבה בצל המוצל תשמור עליכם מחום קיצוני, מכות חום ואפילו משריפת העור – כך שאין ספק שמדובר כאן על יתרון משמעותי.

חסרון: לצד העובדה שהאפליקציה זמינה רק למשתמשי אנדרואיד, היא דורשת מאיתנו “הכנה מראש” והכנסת מספר פרטים, רק בשביל לדעת באיזה כיוון נמצאת השמש. בפועל, יהיה הרבה יותר קל להסתיר את החלון באמצעות הוילון, או פשוט לעבור מקום באמצע הנסיעה.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

GOZI

מחיר: חינם – מפתח: Gozi

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

הורדה לאייפוןהורדה לאנדרואיד

מחירי הדלק ממשיכים לעלות עוד ועוד, ועבור רבים מאיתנו נסיעות משותפות או נסיעות בתחבורה ציבורית הפכו להכרחיות במידה ואנו רוצים לחסוך מעט כסף בסוף החודש. במידה וגם אתם, כמונו, לא נהנים במיוחד מתחבורה ציבורית, אך עדיין מעוניינים לחסוך כספים בנסיעות בכבישים – Gozi תעזור לכם למצוא שותפים לדרך או אפילו מכוניות הנוסעות לכיוונכם.

לאחר כניסה לאפליקציה, תוכלו להזין את נקודת המוצא ונקודת היעד שלכם, כאשר היא תדאג למצוא עבורכם את הנוסעים המתעניינים בנתיב הנסיעה. לאחר מכן, תוכלו לקבוע סכום עלות למשתתפים בנסיעה, לצפות בהיסטוריה ובדירוג של הנהגים והנוסעים השונים, וכמובן ליצור רשת חברתית של מסיעים ונוסעים שיסייעו זה לזה, תוך כדי חסכון בכסף ואפילו הכרת חברים חדשים.

יתרון: במקום לעמוד באמצע הדרך עם האגודל בחוץ, תוכלו למצוא טרמפ במהירות וביעילות באמצעות האפליקציה, מבלי לצאת מפתח ביתכם.

חסרון: כיאה לרשת חברתית, על מנת שזאת תעבוד כראוי היא זקוקה למשתמשים. נכון לעכשיו, נסיון למצוא נסיעות מחוץ לתל אביב העלו חרס, אך אנחנו מאמינים שככל שהקהילה תגדל, כך יגדל גם היצע הנסיעות.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מצב נהיגה

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: 3.90 ש”ח – מפתח: Tal Bereznitskey – הורדה לאייפון 

נכנסתם למכונית, הגדרתם את יעד הנסיעה שלכם ויצאתם לדרך. כשעליתם על הכביש המהיר, אחד החברים התקשר והזיז את מקום היציאה לפאב אחר, עליו מעולם לא שמעתם. לצערכם, לאור העובדה שאתם נמצאים בכביש מהיר אינכם יכולים להחליף את יעד הנסיעה, ויהיה עליכם להמשיך לנסוע מבלי להבין אם אתם בכיוון הנכון או לא. אפליקציית מצב נהיגה תפתור עבורכם את הבעיה, ותאפשר לכם להגדיר את יעד הנסיעה באמצעות פקודות קוליות – בעברית.

האפליקציה, הפועלת עם מגוון תוכנות ניווט כגון Waze, Google Maps ונוספות דורשת מהנהג להפעיל את האפליקציה, להגיד בקול רם וברור את היעד אליו הוא רוצה להגיע, והיא בתורה תדע לפתוח את אפליקציית הניווט שהגדרנו לה מראש ולקחת אותנו אל היעד. האפליקציה עצמה היא בסיסית למדיי ואינה כוללת יותר מידי אפשרויות או הסחות דעת, כך שאתם יכולים קודם כל להפעיל אותה, ורק אז להכנס לרכב ולצאת לדרך – ולהיות בטוחים שתוכלו גם בכביש מהיר לשנות את יעד הנסיעה שלכם.

יתרון: אין ספק שהאפלקציה המוצגת כאן מעניקה יתרון אדיר המאפשר לשנות את מסלול הנסיעה ללא שימוש בידיים, וללא סיכון שלנו או של שאר הנהגים בכביש. בנוסף, העובדה שהיא עובדת בעברית היא זו שגרמה לנו להתלהב ממנה משמעותית – ולהמליץ עליה לכל מי שנתקל במצבים הדורשים מאיתנו לשנות את המסלול בזמן נהיגה.

חסרון: כיאה לכל אפליקציית זיהוי קולי, לעיתים גם זו אינה קולטת כמו שצריך את הכתובת המבוקשת ודורשת מאיתנו התעסקות מיותרת, או לוותר על הניווט עד שנוכל לעצור בצד.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: