שומרים על הסביבה ומעבירים לפידים [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לספור את הימים עד החופש הבא, לשחק עם חבריכם, לשמור על סביבה ירוקה ואורח חיים בריא ולעקוב אחד התקדמות ההריון, במידה ואתם מצפים

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להגיע ממקום למקום, להעביר את שעות הפנאי בכיף ולדעת עד כמה אתם מבוקשים כשאתם לא לצד מכשיר הסמארטפון שלכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

החופש הבא

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: 3.90 ש”ח – מפתח: Asaf Bendor – הורדה לאייפון

אחת מהנקודות הכואבות ביותר עבורנו הוא מתי בדיוק אנו יכולים לסגור את המחשב, להרים למעלה את הרגליים ולהרגע מעוד יום חופש בחסות מאחד מחגי ישראל. אם גם אתם, כמונו, לא בטוחים מתי החופש הבא עתיד להגיע, אתם מעוניינים להכין טבלת ייאוש הסופרת את הימים לאחור או שאתם פשוט רוצים לדעת מתי בדיוק תצטרכו לקחת חופש מהעבודה על מנת להיות עם הילדים, הכירו את אפליקציית החופש הבא.

האפליקציה תציג לכם כמה ימים נשארו עד כל חופשת בית הספר לשנה הקרובה, באיזה תאריכים יחול כל חג וכמה ימי חופש בדיוק תקבלו בתמורה אליהם. האפליקציה מסונכרנת ומציגה מידי יום את מספר הימים שנשארו עד לכל תאריך. האפליקציה מתעדכנת אוטומטית בכל שנה בהתאם לפרסומים השונים של משרד החינוך, כך שתוכלו להיות בטוחים למתי לקבוע את הטיסה או החופשה הבאה.

יתרון: הדבר האהוב עלינו באפליקציה, הוא האפשרות להוסיף תאריכים משלנו כגון ימי הולדת, ימי נישואין, משחקים חשובים, תורים וכדומה – עם אפשרות להגדיר התראות לאירועים אלה, ואף לשתף אותם באמצעות פייסבוק, מייל או סמס. כך תוכלו להודיע לכולם שיום ההולדת שלכם מתקרב, להזכיר לבן או בת הזוג שיום השנה שלכם באופק או כל דבר שרק תרצו.

חסרון: לצערנו, עבור אפליקצייה זו תצטרכו להפרד מכ-4 שקלים, כאשר בשורה התחתונה כבר עכשיו קיימת אפשרות להוסיף אירועים, תאריכים ואפילו חגים בצורה ידנית אל לוח השנה המובנה במכשיר, כך שאנו לא בטוחים שהעלות אכן תואמת לתועלת של המוצר. אך את ההחלטה הסופית נשאיר לכם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Pass The Torch

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Pass the Torch LTD – הורדה לאייפון

במסגרת מסיבות הכיתה ומסיבות היומולדת שנהגנו לערוך בילדותנו, אחד מהמשחקים המהנים והמוצלחים ביותר היה חבילה עוברת. כיום, עם הגעתם של הסמארטפונים והטאבלטים, הגיע הזמן לשדרג את המשחק האהוב ולהפוך אותו להרבה יותר וירטואלי, והרבה יותר מתקדם. באפליקציית Pass The Torch, במקום להעביר עטיפות עיתון, מעבירים לפידים, כאשר אליהם ניתן לצרף טקסט או תמונה.

לאחר התחברות לאפליקציה באמצעות חשבון הפייסבוק שלנו, אנו יכולים ליצור לפיד חדש, להוסיף לו את הטקסט והתמונה הרצויים ולהתחיל להעביר אותו לחברינו ברשת החברתית. ללפיד יש תוחלת חיים של 24 שעות עד שנעלם, וכאשר אחד מחבריכם לוקח את הלפיד ומעביר אותו הלאה, הלפיד מקבל “חיזוק” וספירת 24 השעות מתחילה מחדש, כאשר כל אחד מהחברים יכולים להוסיף תמונות וטקסט משלו.

יתרון: אחד מהרעיונות הנחמדים העומדים מאחורי האפליקציה, היא האפשרות להעביר את הלפיד לא רק בין מספר חברים, אלא גם בין מספר מדינות, לאסוף מידע הכולל תמונות וטקסט מכל מדינה או משתמש, ולחוות את יומם של החברים תוך כדי משחק.

חסרון: לצערנו, במידה ואתם רוצים שאחד מחבריכם ייקח או יעביר את הלפיד, יהיה עליו להתקין את האפליקציה על גבי המכשיר שלו. כך שבמידה ולחבריכם אין אייפון, או שפשוט אינם מתלהבים מהתקנת אפליקציות חדשות – הלפיד שלכם יכבה מהר מאוד, וכך גם ההתלהבות מהמשחק.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

GreenTLV

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Celloapp – הורדה לאנדרואיד

אם אתם גרים בתל אביב ודוגלים באורח חיים בריא ומאמינים בשימור הסביבה הירוקה, אתם בוודאי לא אוהבים להשליך פסולת סתם כך לפח, מעוניינת להפוך את ההליכות הארוכות ברחובות העיר לפעילות ספורטיבית, או שסתם לא רוצים לשחרר את הכלבים שלכם במקומות שלא נועדו לכך. הכירו את אפליקציית GreenTLV, המאגדת בתוכה את כל הנקודות הירוקות בעיר הנמצאות מסביבכם בכל רגע נתון.

באפליקציה תוכלו למצוא את המיחזורית הקרובה ביותר אליכם, בה תוכלו למחר נייר, סוללות או בקבוקים, למצוא את מתקני הכושר הציבוריים שיאפשרו לכם להתאמן באמצע ההליכה, לבדוק כמה רחוקה גינת הכלבים מביתכם וכמובן למצוא את כל הנקודות הקרובות של תל אופן, כך שבמידה ונמאס לכם ללכת ברגל תוכלו במהירות לעלות על זוג אופניים, ולדהור אל עבר העבודה, המסעדה בה קבעתם עם החברים או סתם אל עבר השקיעה.

יתרון: האפליקציה מאגדת במקום אחד את כל המידע הירוק והשימושי עבורנו, ומתבססת על המיקום הנוכחי שלנו – כך שגם אם אנחנו רחוקים מהבית נוכל לתכנן את הדרך האידיאלית הביתה שתעבור דרך כל נקודות העניין הרצויות שלכם.

חסרון: בעוד שמדובר על אפליקציה שימושית וסביבתית, במידה ואתם לא גרים בתל אביב – היא לא תהיה שימושית עבורכם, אלא אם כן אתם מתכננים אימון כושר בעיר, או מתכננים להביא את הפסולת שלכם אליה.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Pregnancy Tickers

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Romku Apps – הורדה לאנדרואיד

מזל טוב, בקרוב את עומדת להפוך לאמא, וכעת הגיע הזמן להפוך את מכשיר הסמארטפון שלך לשימושי במהלך התקופה הארוכה. Pregnancy Tickers, או בשמה הישראלי סרגלי הריון, היא אפליקציה המציעה סרגלים צבעוניים המאפשרים לעקוב אחר התקדמות ההריון שלך, להוסיף התראות או הודעות יומיות על כל התפתחות או שינוי, ובאופן כללי להיות מודעת למה בדיוק קורה עם הגוף שלך, וכיצד הוא מתפתח במהלך החודשים.

האפליקציה, המתאימה גם לטאבלטים, עובדת בצורה מעט שונה משאר אפליקציות האנדרואיד כאשר השימוש העיקרי שלה הוא באמצעות ווידג’ט, היושב על המסך הראשי של מכשיר האנדרואיד וסופר את החודשים, שבועות, ימים ואפילו שעות עד תאריך הלידה המשוער, מלווה באנימציה חביבה ומושקעת. במידה ואת עדיין לא בהריון, תוכלי ליצור ווידג’ט הסופר לאחור עד יום הביוץ הבא, שיתריע כאשר זה יגיע.

יתרון: בעוד שהאפליקציה נועדה לנשים בהריון, אנחנו מצאנו שימושים לסרגל גם עבור תאריכי בחינות, אירועים חשובים או כל אירוע לו חיכינו בקוצר רוח ורצינו לספור את הימים לאחור, כך שבשורה התחתונה מדובר על אפליקציה שיכולה להיות שימושית לכולם, ולא רק לפלח אחד של האוכלוסיה.

חסרון: למרות השם המבטיח והפנייה לנשים בהריון, בסופו של דבר מדובר על טיימר הסופר לאחור. אז נכון, כאן הוא מגיע מלווה באנימציה ובצורת ווידג’ט, אבל לאחר שימוש אחד הפך למעט מיותר עבורנו, למרות התאריכים החשובים העתידיים להגיע.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

5 תגובות על "שומרים על הסביבה ומעבירים לפידים [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Radical Dreamer
Guest

“אייפון” ? מה זה ?

comment image

אסף
Guest

נסו את “אוזן”.
רק מוזיקה ישראלית. רק לאנדרויד.
יותר ממה שזה נראה

פיתוח אפליקציות
Guest

נהדר לקרוא על אפליקציות ‘כחול לבן’, מגיע פירגון :)

Asaf Bendor
Guest

עדכון קטן: גרסת האנדרואיד של "החופש הבא" אוטוטו מגיעה ואחריה גרסת האייפד – עד שנה הבאה, כולכם תדעו מתי החופש הבא …

אסף
Guest

תודה על הפרגון!

ממש בימים אלה אנו עובדים על גרסת אנדרואיד לחופש הבא ובמקביל על גרסת אייפד.

עד שנה הבאה, כולכם תדעו מתי החופש הבא…

wpDiscuz

תגיות לכתבה:

נותרו עוד
00
ימים
:
00
שעות
:
00
דקות
:
00
שניות
לכנס המפתחים הגדול בישראל