צפו: Wall-E מתעורר לחיים [סרטון יומי מומלץ]

מהנדס מכונות אמריקני שכבר עורר לחיים רובוט מפורסם ורגיש ממלחמת הכוכבים, הופך הפעם את אחד הכוכבים הגדולים של פיקסר לייצור מוחשי

תמונה: צילומסך

אחד הרובוטים הרגישים ביותר שנראו בקולנוע בשנים האחרונות זוכה להתעורר לחיים בעזרתו האדיבה של מהנדס מכונות בשם מייק סנה (Mike Senna) שכבר נחשב לאביו האנושי של רובוט מפורסם ורגיש לא פחות: R2D2. סנה, במקור מקליפורניה, יצר מספר אבות טיפוס של רובוטים בדמותו של Wall E, שמנפנפים לשלום, נעים ואפילו יודעים לומר את שמם.

בשלב זה, הבן הרובוטי של סנה פוקד בעיקר אירועי צדקה ומשמח ילדים קטנים, אך בשלב כלשהו יתכן ויופיע גם באירועים של גדולים ויזכה להופעות אורח בכנסים אחרים שישמחו גיקיים גדולים מעט יותר.

Wall E הינה דמות של רובוט פרמטיבי לכאורה, שהופיעה בסרט של פיקסר שעלה לאקרנים ב-2008 ובויים על ידי אנדרו סטנטון. בסרט אחראי וול אי על ניקיון כדור הארץ בעתיד הרחוק, שלב בו הצלחנו לזהם את כוכב הלכת שלנו באופן חסר תקדים. בסרט מתאהב וול אי ב-Eve, רובוטית מתקדמת ומעוצבת יותר וביחד הם יוצאים למסע משותף שנועד להבהיר את חשיבותו של הטבע ומה שנותר ממנו. עד כאן קיטש להערב.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: