שדרגו את המסנג’ר

מיקרוסופט הודיעה מוקדם יותר היום על מדיניות שדרוג מנדטורית חדשה עבור תוכנת הלקוח של Messenger במטרה להעביר את כלל המשתמשים לגרסה המעודכנת ביותר של התוכנה הכוללת מספר תיקוני באגים, שיפורים שונים ובעיקר מטפלת בבעיות האבטחה שנתגלו בעבר.

upgrademessengerמיקרוסופט הודיעה מוקדם יותר היום באמצעות פוסט בצוות הפיתוח של Windows Live Messenger על מדיניות שדרוג חדשה עבור תוכנת הלקוח של Messenger במטרה להעביר את כלל המשתמשים לגרסה המעודכנת ביותר של התוכנה הכוללת מספר תיקוני באגים, שיפורים שונים ובעיקר מטפלת בבעיות האבטחה שנתגלו בעבר.

תהליך השדרוג יתבצע בצורה הדרגתית במשך השבועות הקרובים כאשר החל מהשבוע שעבר נתבקשו משתמשים המריצים את גרסאות 8.1 ו-8.5 של Messenger לשדרג לגרסה החדשה ובמהלך חודש אוקטובר יתבקשו גם המשתמשים בגרסה 14.0 לעדכן לגרסה העדכנית ביותר. בשלב הראשון, העדכון יהיה אופציונלי, אך משתמשים שלא יעדכנו לגרסה החדשה יהיו חייבים לעשות זאת במהלך השלב השני של מבצע השדרוג.
לקראת אמצע ספטמבר, יחל השלב השני ובו כל המשתמשים בגרסאות 8.1 ו-8.5 ידרשו לשדרג לגרסה העדכנית ולקראת סוף חודש אוקטובר, גם המשתמשים של גרסה 14.0 ידרשו לעשות זאת. בעת כניסת מדיניות השדרוג חובה לתוקף בשלב השני, משתמשים אשר לא ישדרגו לגרסה החדשה של מסנג’ר לא יוכלו להתחבר לשירות.

מיקרוסופט מסרה כי המדיניות החדשה נועדה על-מנת לוודא כי כלל המשתמשים בתוכנת המסנג’ר יעבדו בצורה מאובטחת, שכן הרבה משתמשים לא מודעים לבעיות האבטחה השונות ולא טורחים לעדכן את התוכנות שלהם.

אם אתם מעוניינים לשדרג כבר היום ולא לחכות להודעת העדכון, ניתן להוריד את הגרסה העדכנית ביותר מאתר הבית של שירותי ה-Live של מיקרוסופט.

פוסטים נוספים:

10 טיפים וטריקים לשימוש ב- Internet Explorer 8
מיקרוסופט משחררת חבילת שירות שנייה ל-WSUS
Exchange 2010 עוד רגע מגיע

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: