גרסת הבטא החדשה ל-AppleTV חושפת את החידושים שבדרך

האפליקציה הנלווית שעד היום הייתה שימושית בעיקר למשתמשי האייפון תתרחב בקרוב ותציע שליטה מלאה גם דרך האייפד

מקור: tvOS, Apple

גרסת הבטא של tvOS 10.2 של אפל הייתה זמינה אמנם במסגרת בדיקות, אך עד כה העדכון האחרון לא כלל פיצ׳רים מעניינים חדשים (או יותר נכון – לא כלל פיצ׳רים חדשים בכלל). מסתבר כי ביומיים האחרונים משתמשי בטא בפלטפורמה החלו להבחין במסך פתיחה חדש המתייחס לארבע תכונות חדשות ודי שימושיות ב-AppleTV כשבראשן שליטה במכשיר גם באמצעות האייפד.

חוויה עשירה יותר

המידע האחרון שמגיע מאתר 9to5Mac מתייחס לכך שבעוד שהאפליקציה הנוכחית של ה-Apple TV ל-iOS מאפשרת שליטה מרחוק רק באייפון, בקרוב ניתן יהיה לשלוט במכשיר גם באמצעות האייפד; בצורה זו ניתן יהיה לראות בו את המילים לשירים המושמעים, הפלייליסטים השונים וכמובן האפשרות גם לבחור לאילו תכנים אתם רוצים להאזין או לצפות בהם.

מקור: 9to5Mac

שדרוג מעניין נוסף שיגיע יאפשר למשתמשים לצפות בתכנים שהם השכירו או רכשו דרך המקבוק לצורך העניין גם באייפון, באייפד וב-Apple TV. אופציה זו אולי נשמעת טריוויאלית, אבל בעבר אם שכרת סרט מסוים דרך האייפון, הוא היה זמין לצפייה אך ורק דרכו. תכונה זו הגיעה לאחרונה גם ל-iTunes .

כדי שלא תשתעממו, באמצעות האפליקציה המשודרגת תוכלו לגלות תכנים נוספים שאתם עשויים לאהוב באמצעות סינכרון עם 40 אפליקציות נוספות בהן HBO Go, UAS ו-Syfy. השינוי האחרון שצפוי להגיע בקרוב לאפליקציה הוא שיטוט מהיר יותר בין רשימות ארוכות ככל שיהיו.

בינתיים לא ממש ברור מתי הפיצ׳רים החדשים יהיו זמינים לקהל הרחב. גם משתמשי הבטא עדיין לא יכולים להשתמש בהם אלא סה״כ מדובר במסך טיזרי חדש שנועד ככל הנראה לגרום לסקרנות ולעודד יותר משתמשים להוריד את האפליקציה.

לקריאה נוספת:

בדקנו: הטלוויזיה של סלקום ב-Apple TV

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: