ThinkNext 2010 – אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל

בעוד כשבועיים יערך אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל – ThinkNext 2010. גם השנה יוצגו בכנס מיטב הטכנולוגיות החדשות מפי סטארטאפים ישראליים ומעבדות המחקר של מיקרוסופט. ההרשמה לכנס נסתיימה כבר מזמן, אך אם אתם ממש רוצים לזכות בהצצה לפרויקט נאטאל, אנחנו יכולים לעזור. רוצים לדעת איך? כנסו עכשיו.

בעוד כשבועיים מהיום, ביום רביעי, ה-14 באפריל, 2010, יערך כנס ThinkNext 2010, אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל. בדומה לאירוע שנערך בשנה שעברה, גם השנה יחולק האירוע לשני חלקים, כאשר בחלק הראשון יוצגו ביתנים של כ-20 חברות סטארט-אפ יחד עם 10 ביתנים של מיקרוסופט עצמה בה יציגו המשתתפים השונים טכנולוגיות חדשות ויחשפו את חלקם לראשונה לקהל הרחב. בחלק השני של האירוע, ירצו מספר בכירים במיקרוסופט כולל קרייג מונדי, סמנכ”ל מחקר ואסטרטגיה במיקרוסופט העולמית שיקדיש את ההרצאה שלו לנושא התמקדות המחשוב באדם (Human-Centric Computing) והשילוב של העבודה בתחנת הקצה עם העבודה בענן.

לאחר הרצאות הבכירים, יעלו לבמה 6 מומחים ממיקרוסופט ומחברות הסטארט-אפ השותפות לאירוע אשר יציגו את החידושים האחרונים עליהם עבדו בשנים האחרונות. בין המציגים נמצא את מאט ג’ובלייר מ-Live Labs במיקרוסופט העולמית שידגים את טכנולוגיים ה-Pivot שתאשר דרך חדשנית לעיון וסידור כמויות גדולות של תמונות ונתונים מקוונים, ד”ר אילן שפילינגר, סמנכ”ל חומרה וטכנולוגיה במיקרוסופט העולמית שיספק לנו הצצה פרויקט Natal המצופה של החברה, ד”ר אייל אופק, מנהל מחקר ראש בקבוצת המחקר החזותי והגרפי במיקרוסופט אשר יציג את Bing Maps ועוד.

רוצים כרטיסים לאירוע?

ההזמנות לאירוע אזלו כבר מזמן, אך מרכז הפיתוח של מיקרוסופט ישראל הסכים באדיבותו להקצות לנו 10 הזמנות נוספות עבור גולשי ניוזגיק.

מה צריך לעשות בשביל לקבל אחת מההזמנות?

לבחור באחת מחברות הסטארט-אפ המשתתפות באירוע (ולא, פרויקט Natal לא נחשב למרות שהוא פותח על-בסיס טכנולוגיות של סטארטאפים ישראלים) אותה הייתם מעוניינים לראות במיוחד (רשימת החברות המשתתפות מצורפת בתחתית הפוסט) ולהשקיע כמה דקות בתגובה המסבירה לנו למה אתם חושבים שדווקא הטכנולוגיה של החברה שבחרתם היא כל-כך מעניינת ומדוע יש לה סיכוי להצליח בעולם האמיתי.

אנא שימו לב כי אתם משאירים בתגובה כתובת מייל אמיתית (כתובת המייל לא תחשף בתגובה עצמה, אך תשמש אותנו על-מנת ליצור איתכם קשר במקרה של זכייה בפרסים).

הבחירה במנצחים תהיה לפי ההסברים המקוריים שאנחנו הכי אהבנו. הזוכים יבחרו על-ידינו לפי הפרמטרים שצוינו ואנו מתחייבים לא לבחור זוכים לפי הכרות או תיאום מראש (אפילו נשמח לתת את ההזמנות לאנשים שאנחנו לא מכירים).

התחרות תסתיים ביום חמישי, ה-8 באפריל בשעה 23:00 והודעה לזוכים תשלח במהלך סוף השבוע.

.

.

רשימת חברות הסטארט-אפ שיציגו באירוע ThinkNext 2010

3Bots – חברת הפקות לתכני Augmented Reality שמתמחה במשחקים ואפליקציות, למכשירים סלולאריים ולאינטרנט. החברה פועלת כשנתיים, פיתחה מספר אפליקציות לאייפון ונותנת, בין השאר, שירותים של ARלמפרסמים. 3bots  תציג 2 אפליקציות לאייפון, משחק איות לקטנטנים, ואפליקציה שיווקית של מותג מוביל בארץ. בנוסף – נציג מספר יכולות של Augmented Reality לסביבת האינטרנט.

aminon – ספקית מובילה של פתרונות מוליכים למחצה להעברת וידיאו אלחוטי High Definition בין התקני וידיאו במוצרי צריכה אלקטרוניים. אמימון היא אחת המייסדות של קונסורציום Wireless Home Digital Interface (WHDI™) הכולל מספר חברות מוצרי צריכה אלקטרוניים מובילות, והוקם להגדרת תקן תעשייתי חדש לקישוריות HDTV אלחוטית בתוך חדרים וביניהם. אמימון תדגים העתקה אלחוטית של מסך טלפון סלולארי למסך ענק של HDTV. החיבור האלחוטי הוא ללא השהייה וברזולוציה גבוהה. ההדגמה תהייה של משחקים, סרטים, וידאו ביתי ותמונות.

Ringbow – חברת סטארט אפ שמציעה קונספט מהפכני לעולם ממשקי המשתמש החדשניים ביותר- מגע, זיהוי ויזואלי ועוד. הטבעת של רינגבואו משפרת את חווית המשתמש, מרחיבה את יכולותיו ומעניקה מימד נוסף של שליטה ביעילות, נוחות והנאה.
בתערוכה תחשוף רינגבואו לראשונה את הקונספט החדשני ותאפשר לכם לחוות את מסכי המגע כפי שמעולם לא הכרתם. תרגישו איך בעזרת ממשק יעיל, מקיף ומהנה רינגבואו מאפשרת לכם להיות צעד אחד לפני הטכנולוגיה.

Pageonce – מובילה בפיתוח יישומים לטלפונים חכמים בתחום ניהול המידע הפיננסי האישי. ברשות החברה טכנולוגיה ייחודית המאפשרת איסוף וניתוח נתונים אישיים בבטחה והצגתם בנוחות במכשירי טלפון חכמים כדוגמת אייפון ובלקברי. יישומי החברה כוללים את Personal Assistant ו-Trip Tracker . בכנס תדגים החברה צפה כיצד נוכל בקלות ובנוחות לנהל את כל חשבונותינו הפרטיים המקוונים על-גבי טלפונים חכמים, כדוגמת Windows Mobile  , אייפון, בלקברי ו אנדרויד.

OGMENTIX – שותפה המוסמכת של חברת Total Immersion בישראל ומתמחה בפרוייקטים ויישומים מבוססי Augmented Reality לענפים שונים כגון: שיווק דיגיטלי, קד”מ ,תערוכות ואירועים , מוצרים , מוזיאונים , פארקי שעשועים ועוד. אוגמנטיקס תדגים יישומי Augmented Reality המבוססים על טכנולוגיית D’Fusion של חברת Total Immersion . ההדגמה תכלול של שיווק דיגיטלי וקידום מוצרים באמצעות הטכנולוגיה , ותסביר מה הם המרכיבים העיקריים ביצירת חווית Augmented Reality  טובה.

Goome – מציעה פתרונות Over The Top לאופרטורים ומאפשרת להם להציע ללקוחותיהם חווית תוכן מלאה ואישית הכוללת ערוצי טלוויזיה, VOD, תכנים מהאינטרנט, תכנים מהמחשב האישי, גישה לרשתות חברתיות, המלצות אישיות ועוד. התוכן זמין ללקוחות בטלוויזיה, בסלולרי ובמחשב. הדמו מציג פתרון  OTT מלא להבאה של שירותים ותכנים מעולמות שונים בצורה אחידה, אישית וידידותית למשתמש. התכנים כוללים ערוצי טלוויזיה, VOD, תכנים מהאינטרנט, תכנים מהמחשב האישי, גישה לרשתות חברתיות, המלצות אישיות ועוד.

Profiler 1 – מאפשרת לכל אחד, בכל מקום  לבצע אבחון אישיות אוטומטי על בסיס תווי הפנים (פיזיונומיה) השירות חושף מאפיינים אישיותיים תוך שניות ספורות על גבי האינטרנט והסלולר. השירות יהיה זמין ברשתות חברתיות מובילות,אתרי הכרויות וכאפליקציה סלולרית.
האם הוא ישלם על הארוחה? האם הוא נאמן? גלה את הסודות של חבריך תוך שניות או נסה על עצמך. ניתן לצלם או להשתמש בתמונות קיימות ולקבל אבחון אישיות מיידי של האדם שבתמונה.

Shidonni – עולם וירטואלי מבוסס אינטרנט למטרות חינוך-בידור לילדים בגילאים 5-12. שידוני מקדמת יצירתיות וחדשנות בקרב ילדים על ידי מתן הפלטפורמה לצייר חיות, לדאוג להן, לשחק איתן ולחלוק אותן עם חברים ברשת חברתית בטוחה. בין הפעילויות של ילדים בשידוני: ציור חיות ש’מתעוררות לחיים’ באמצעות טכנולוגיית הנפשה ייחודית, טיפוח ומשחק עם החיות, שיתוף עם חברים ומשפחה על ידי שליחת היצירות של הילדים, והזמנת שידוני One-of-a-kind – בובה המעוצבת בסטודיו של החברה לפי הציור של הילד.

eyesight – טכנולוגיית ה  Touch Free Interface של חברת eyeSight מאפשרת למשתמש להפעיל טלפונים ומכשירים ניידים באמצעות תנועת יד פשוטה.eyeSight פיתחה טכנולוגיה חדשנית המבוססת על טכנולוגיית עיבוד תמונה ואלגוריתמים מתקדמים בראיה חישובית. הטכנולוגיה מזהה את תנועות היד מול המצלמה המובנית, ומתרגמת אותן לפקודות הנשלחות ליישומים.
Mychic – פתרון המספק חווית רכישה מקוונת ייחודית למשתמשים בעולם האינטרנט ובטלפונים הניידים. פיתרון MyChic מאפשר ליצרנים גדולים כקטנים שימוש בכלי יעיל ופשוט להגדלת המכירות שלהם ע”י הצגת מוצריהם בשיטת המציאות המועצמת, היוצרת חוויית משתמש שבה ניתן לדמות כיצד יראו המוצרים וכן לבצע התאמה אישית למוצר תוך כדי הצגתו. MyChic תציג את פתרונה לבחירת משקפיים באינטרנט. בעזרת הפיתרון המוצג, תחושת המדידה הפיזית של משקפיים בקנייה אינטרנטית נהיית פשוטה וקרובה מאוד לזו המתקבלת בעולם הממשי. הצגת היכולת של MyChic לעולם המשקפיים האינטרנטי תכלול הדגמת מנגנון “הלבשה” ומעקב אוטומטיים של מסגרות משקפיים שונות על פניו של הרוכש באינטרנט, וכן אפשרויות התאמה אישית שונות.

CloudShare – שרות הענן של CloudShare מספק דרך פשוטה ומהירה לשיתוף עותקים מלאים של סביבות מערכות מידע מורכבות באופן מקוון, כדי שתוכל לשתף פעולה עם אנשים אחרים- להדגמות, הדרכות,בדיקות או יישומים ארגוניים – ללא בזבוז זמן בנסיעות לאתר הלקוח או העתקת מאות גיגהבייט. שירות CloudShare שמשמש את Cisco,SAP ו VMware להרצת המוצרים בענן , מאפשר לכל לקוח יצירת עותקים אמיתיים,פרטיים ומלאים של כל סביבת IT בשניות. בואו לראות כיצד ניתן לייצר ענן פרטי בפחות מחמש דקות ולייצר עותקים שלו, לצוותים וירטואלים, בשניות.

Mecanto – פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת בכל זמן ומכל מקום סנכרון, ניהול, וגישה למאגרי מוזיקה בארכיטקטורת ענן, תוך שימוש בטכנולוגיות מחשב, אינטרנט, סלולר, ותמיכה במערכות הפעלה ניידות כגוןSymbian, Iphone, Android, Windows Mobile. מקנטו מקושרת לרשתות חברתיות כגון  Facebook, MySpace, Twitter. החברה תציג אפליקציה בארכיטקטורת “3 מסכים וענן” המציגה גישה חדשנית לחווית מוזיקה תוך שימוש במכשירים ניידים, וגישה אינטרנטית דרך מחשבים. המערכת תאפשר גישה מרחוק, ניהול והאזנה למוזיקה ווידאו.

scentcom – החברה מפתחת טכנולוגית ריח דיגיטאלי המאפשרת חווית משתמש אולטימטיבית. הטכנולוגיה החדשנית של סנטקום מציגה מימד חדש ועוצמתי של ריח דיגיטאלי למגוון של שווקים ויישומים כגון: משחקי מחשב, טלפונים ניידים, קולנוע ביתי, צעצועים, מכוניות, וסימולאטורים צבאיים.  סנטקום מציגה את הגרסה הממוזערת של טכנולוגית הריח הדיגיטאלי, ותאפשר טעימה והתנסות אישית בחוויית משתמש הכוללת את מימד הריח. המצגת תדגים את חזונה של סנטקום לעתיד הקרוב בו טכנולוגית הריח הדיגיטאלי תאפשר למפתחים להוסיף את מימד הריח למגוון אפליקציות ומוצרים.

LiveU – חברת LiveU מספקת פתרון העלאת וידאו בשידור חי באמצעות מגוון פלטפורמות על-גבי רשתות WiFi, WiMax ודור שלישי. בכנס תציג החברה את יחידת ה-LU-30, יחידת וידאו ניידת שיכולה לחבר כל מצלמת וידאו ולהפוך אותה למרכז שידור חי.

Tunewiki – נגן מוזיקה למכשירים סלולאריים המציג את מילות השירים יחד עם השמעת המוזיקה, וידאו או רדיו. טיונויקי מאפשר תרגום מיידי ליותר מ40 שפות, והופך את המוזיקה לחוויה חברתית ע”י שיתוף הקהילה בתרומה לתוכן, ובהצגת מפות מוזיקה וטבלאות מצעדים עולמיות. LyricLegend לאקס-בוקס מביא את ההופעה הביתה! השמות הגדולים של המוזיקה מספקים את השמע, אבל השחקנים יצטרכו לזוז, לרקוד, לשיר ולתת הופעה ע”י קפיצות, תנועות ידיים ורגליים תוך כדי מעקב אחרי המילים המופיעות על המסך בלי לאבד קצב.

N-trig – מציעה פתרון משולב של עט ומסך מגע, תוך שהיא מאפשרת התנסות חדשה למשתמשי הקצה בעבודה עם המחשב, ומציגה הזדמנויות חדשות לפיתוח ותכנון עבור יצרנים וספקי תוכנה בעולם המוצרים והאפליקציות ליישומים אינטראקטיביים. ל- N-trig יש משרדים בישראל, ארה”ב, טאיוואן ויפן. DuoSense תומך במגע של ארבע אצבעות ובעט במקביל, לרבות רגישות העט לרמות שונות של לחץ ובכך מאפשר כתיבה טבעית, שימוש וגישה טבעית יותר לעולם המחשב.

My6sense – מובילה בתחום “אינטואיציה דיגיטלית”, טכנולוגיה שתפקידה לרסן את הכמויות האדירות של אינפורמציה הזורמת אל תוך המרחב הפרטי שלנו. My6Sense מדרגת תכנים מערוצי המידע של כל משתמש בצורה אינטואיטיבית בכדי להציף למשתמש את התכנים הרלוונטיים ביותר.

Camero –  חברת קמרו פיתחה מערכות נישאות המאפשרות קבלת תמונה רב ממדית בזמן אמת של אנשים וחפצים מעבר לקירות (מערכות ה-Xaver). מוצרי החברה מבוססים על מערכות רדאר נישאות הפועלות בספקטרום ה-Ultra Wide Band (UWB) בהספקים נמוכים ביותר. קרני הרדאר משודרים ממערך האנטנות של המערכת, חודרות את הקירות, פוגעות באובייקטים (אנשים ו/או עצמים) הנמצאים מעבר לקירות ומוחזרות למקלט. החזרי הרדאר הנקלטים במקלט המערכת מנותחים באמצעות אלגוריתמים ייחודיים ומתוחכמים המאפשרים הצגת תמונה תלת ממדית או דו ממדית בזמן אמת.

Powermat – הכוכבת הישראלית שהצליחה לכבוש את ארצות הברית ולמכור למעלה ממיליון יחידות ביום אחד. Powermat היא יצרנית של מטענים אלחוטיים למכשירי סלולר המתבססים על טעינה בהשראה אלקטרוגמנטית ללא חיבור פיזי למכשיר. תוכלו לקרוא את הביקורת שלנו על הפתרון של החברה ותאמינו לנו, שווה כל שקל.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

58 תגובות על "ThinkNext 2010 – אירוע החדשנות השנתי של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
גלעד ש.
Guest

הבחירה שלי היא מיקנטו של חברת מונפורט תוכנה מהסיבה הפשוטה שבשבילי ובשביל אנשים כמוני היא הכי יעילה ועונה על הצרכים שלנו. נכון שיש כרטיסי זכרון שאפשר להטעין לתוכם שירים, אבל עם הגבלה מסויימת, בנוסף הממשק של מיקנטו הוא מאוד נוח וידידותי, נותן אפשרות לשתף חברים שלך ברשתות החברתיות במוסיקה שאתה מאזין לה.
לפני מספר ימים חזרתי מסדר פסח לביתי, הנסיעה ארכה כשעה וחצי ומה שעשיתי בזמן הנסיעה היה להאזין למוסיקה שנמצאת על המחשב בבית שלי. יותר גאוני מזה אין.
פשוט, חכם, יעיל ונשמע טוב :)

שחר
Guest
המוצר שהכי מעניין אותי הוא המוצר של Powermat. דבר ראשון, כי עד ללפני זמן לא רב – הרעיון של שימוש בחשמל בלי חיבור ישיר לחשמל… היה פשוט מדע בדיוני. חוץ מזה, המוצר הזה טומן בחובו אפשרויות עתידיון מדהימות. ייתכן שבעתיד (כשאולי המוצר יעבוד עם מרחבים ויתאים לטעינה של מגוון רחב יותר של מוצרים) לא ניתקל יותר במצב שאנחנו צריכים להשתמש במשהו ו”אין לו בטרייה”. בין אם זה טלפון סלולרי, מחשב נייד או נגני מדיה. לחברה הזאת יש את הטכנולוגיה ואת היכולת לקחת משפט, “אין לי סוללה” / “שכחתי להטעין” שכששומעים אותו תמיד מתבאסים – ופשוט להעלים אותו מהלקסיקון בשפה העברית.… Read more »
נסים
Guest

הבחירה קשה אבל אני בוחר באמימון המאפשר לנו לחוות עולם כמו שדמיינו אותו לפני שנים רבות, עולם ללא כבלים.
אמימון, פורצת דרך טכנולוגית מאפשרת להעביר מדיה HD מנגן למסך בסביבה הביתית בצורה איכותית ואלחוטית.
באמצעות אמימון ניתן לנגן סרטים ומוסיקה או אפילו שיחת וידאו ו”לשלוח” את הקול והתמונה למכשיר אחר.
הורדתם סרט למחשב ואתם רוצים לצפות בו על גבי ה LCD או המקרן שלכם? בלחיצת כפתור, הסרט מוקרן על המחשב והסאונד ישמע דרך המערכת הביתית שלכם.
אז למה בכל זאת לבחור באמימון?
טכנולוגיה פורצת דרך
מודל עסקי ברור ושיתוף פעולה עם חברות מובילות
מענה על צורך אמיתי של שוק רחב וצומח
שיהיה בהצלחה

אריאל
Guest

החברה שלדעתי יש לה סיכוי גבוה להצליח היא חברת aminon. החברה מפתחת טכנולוגיה להעברת וידיאו באיכות גבוה באופן אלחוטי. כיום כשהאנשים מחפשים את הדרכים הפשוטות ביותר להעביר את המידע בין מכשירים שונים (לדוגמא בין המחשב לטלויזיה) צריכה להיות גם הטכנולוגיה שתאפשר את זה. וכאן החברה פותרת את הבעיה ומפתחת טכנולוגיה שתאפשר את העברת הוידיאו / כל תוכן אחר באיכות גבוה וללא כבלים.
מהסיבה הזאת ומהגעת סרטי התלת מימדי שהנפח שלהם יהיה אף גדול יותר אני מאמין כי החברה יכולה להיות הצלחה גדולה בתחומה ובתחום תעשית הייטק בעולם בפרט.

dotmad
Guest

אני הייתי בוחר במוצר של Camero.
בין אם מדובר בזיהוי מארבים במקרה של לחימה בשטח בנוי, סיוע בתפיסת חשודים לכוחות הביטחון, או איתור לכודים בהריסות (או בשריפה/עשן), מדובר במוצר שיכול לנטרל את אלמנט חוסר הוודאות בסביבה אורבנית.

המוצרים האחרים יכולים אולי להקל לנו על החיים, אבל המוצר שלהם – מציל חיים.

שגיב
Guest

אני הולך עם Powermat. כי כבלים וחוטים זה כ”כ 2000’s :)
הגיע הזמן לחסוך בכל החוטים המשתלשלים לנו בבית, במשרד ובכל מקום אחר.
כמו שהאינטרנט, הטלפון ומכשירים רבים נוספים היום הם אל-חוטיים, כך רצוי שגם הטעינה תהיה.

נ.ב: אשמח מאוד (מאוד) לכרטיס לארוע. אתם הדרך היחידה שלי להגיע לשם ובתור קורא נאמן שלכם אהיה אסיר תורה לקבל את הפרס.
תודה!

ליאור
Guest
הבחירה שלי היא בעולם ללא כבלים. שני חברות עונות על הצורך הזה בגישה לצד האפל של תחום הטכנולוגיה. בזמן שמיליון חברות רבות על להמציא את הגלגל בפיתוח ממשקים שאמורים להקל לנו את החיים,חברות כמו Aminon ו-Powermat עובדות בתחום האפור של באמת שחרור כל הכבלים הפיזיים שיש לנו המשתמשים.עם זה בצורך הבלתי נפסק בחיפוש שקעים לחשמל או בצורך הבלתי פוסק שלנו להתלונן על כך שהמסכים קטנים מידי וש-“חבל שאין לי כרגע מסך גדול יום להראות לכם את הסרטון שצילמתי”. חברות כמו Powermat ו-Aminon עונות על כל דרישות הניידות האמתיים שלנו אלה שאף תוכנה לא יכולה לספק לנו באמת. הבחירה שלי בחג… Read more »
גיא מזרחי
Guest

Profiler 1. נראה מוצר ממש מעניין ובגלל שיש חברות שעושות דברים דומים בעולם הבטחוני מעניין אותי מה ההבדלים בין מוצר כזה ולמוצרים מעולם הבטחון.
אשמח לכרטיס לאירוע – זה בהחלט נראה כמו מקום ששווה להיות בו.

אורן יומטוב
Guest

אני חושב שscentcom תצליח ואין פה שום צל של ספק.
החברה מציע מימד נוסף לכל מוצר שקיים. זה משהו חדשני שאף אחד בעולם לא עשה לפניהם.
כל אחד דמיין לעצמו את העתיד ובו יהיו מצלמות עם חישן ריח אבל אף חברה עד עכשיו לא עשתה את זה. אנחנו מתקרבים מאוד לעתיד הזה.
סטארט-אפ כזה הוא הרבה יותר חזק מכל אתר או טכנולוגיה אחרת כי זה ממש מימד חדש. האפשרויות לשימוש בטכנולוגית ריח הן בלתי נגמרות. במצלמות, משחקים, סלולארי, התרעות, צעצועים, מוזיקה, סרטים…
אם הייתי שרוי שמצב כלכלי שונה, הייתי משקיע כסף בחברה הזאת ללא כל היסוס.

ThinkNext here I come!

eyesight
Guest
לדעתי הטכנולוגיה של אייסייט שמפענחת תנועות ידיים והופכת אותם לפקודות למכשיר שמהווה תחליף ללחיצות על בפתורים תהיה אחת הכי רלוונטיות למיקרוסופט עכשיו קודם כל מיקרוסופט עכשיו בהתנליך פיתוח של xbox 720  שמסתמך על רעיון דומה של פיענוח תנועות הגוף והפיכתם לפקודות עוד מוצר שיצא לאחרונה שהוא ה surface יהיה ממש נחמד אם במקום לעשות את כל הדברים דרך מגע ישיר על המסך , שיהיה פשוט דרך תנועות היד ממקום שבו מתישיבים אני חושב שזו שטכנולוגיה הכי מדהימה והכי רלוונטית עכשיו למיקרוסופט ולמבט העתידי שלה ולמוצרים שהיא מתכוונת לפתח ויכול להיות שבקצת עזרה של מיקרוסופט אייסייט יכולים לשפר את הטכנולוגיה שלהם… Read more »
farah kassabri
Guest
לדעתי הטכנולוגיה של אייסייט שמפענחת תנועות ידיים והופכת אותם לפקודות למכשיר שמהווה תחליף ללחיצות על בפתורים תהיה אחת הכי רלוונטיות למיקרוסופט עכשיו קודם כל מיקרוסופט עכשיו בהתנליך פיתוח של xbox 720 שמסתמך על רעיון דומה של פיענוח תנועות הגוף והפיכתם לפקודות עוד מוצר שיצא לאחרונה שהוא ה surface יהיה ממש נחמד אם במקום לעשות את כל הדברים דרך מגע ישיר על המסך , שיהיה פשוט דרך תנועות היד ממקום שבו מתישיבים אני חושב שזו שטכנולוגיה הכי מדהימה והכי רלוונטית עכשיו למיקרוסופט ולמבט העתידי שלה ולמוצרים שהיא מתכוונת לפתח ויכול להיות שבקצת עזרה של מיקרוסופט אייסייט יכולים לשפר את הטכנולוגיה שלהם… Read more »
סתיו
Guest
אני מרגיש כי Ringbow הוא המוצר המעניין ביותר, בעל הסיכוי לפרוח בשוק ולהצליח. ראשית, משום שנראה שהשוק מוכן, ומחכה לשלב הזה, אפל הצליחו להשריש את מסכי המגע בקלות רבה משום שהשוק חיכה לכך, כל ילד שנתקל בפעם הראשונה במחשב, נגע בו, משום שזה הדבר האינטואטיבי ביותר. נראה כי הרעיון של Ringbow יעביר את השוק הילוך אחד קדימה, ויעשה זאת ביעילות, אפשרות ההטמעה של הטבעת במוצרים קיימים מובנת מאליה. נראה כי הרעיון פותר את כל הבעיות הקיימות על מסכי המולטי -טאץ’, ומשפר בגדול את חווית המשתמש. החברה הקדישה מחשבה רבה להתהליך העיצוב של המוצר והקונספט שמאחוריו (מלבד הצד הטכני), טבעת, משהו… Read more »
משה מויה
Guest

המוצר שמכניס תגובות שווקיות אוטומטית כולל לינקים לפוסטים כאלו הוא הבחירה שלי

יניב
Guest

שלום לכולם וחג שמח.
החברה שהכי נגעה ללבי היא Shiddoni. בתור אבא שילדיו מחר-מחרתיים יחשפו לעולם האינטרנט, חשוב לי למצוא אתר אמין ולא מסוכן הממצה את חיפושיהם אחר סיפוקים של ילדי בגיל של עוד-לא-ביה”ס אך כבר טכנולוגים גדולים. הרעיון של גידול חיות מספק אספקטים של חינוך לאהבת חיות ומכאן אהבת הזולת, טיפול בחיות מלמד אחריות. יפה!
מאחל להם הצלחה. כל הכבוד!
מקווה לפגשם פנים אל פנים באירוע.
יניב.

צביקה
Guest

חוש הריח הוא החוש הפרימיטיבי ביותר והכי פחות מוערך אצל בני האדם. ההשפעות שלו הן בד”כ תת-הכרתיות אבל מכריעות בכל היבט במציאות, החל מדחיית מזון מקולקל ועד בחירת בני-זוג, ובכלל ההשפעה שלו על המצב הנפשי של האדם עדיין לא מובנת עד תום.
לכן הפוטנציאל של SCENTCOM הוא הגדול ביותר לדעתי, אבל כך גם האתגר העומד בפניהם, שדורש ידע בכימיה, ביולוגיה ופסיכולוגיה, שלא לדבר על הנדסת המוצר שחייבת להיות חדשנית ביותר.
ולדעתי גם הוגה חזון הHuman-Centric Computing של מיקרוסופט, מפנטז על מוצר כזה, שיוכל לתפוס את כולנו באף…:)
להתראות בכנס
צביקה

מעיין
Guest
ובכן, אחרי שהתעמקתי בכל חברה וחברה שהולכת להיות נוכחת בThink next אני חייבת לציין שעל אף הקושי בבחירת החברה וזאת מכיוון שכל חברה מציגה טכנולוגיה ייחודית עם שימושים מעניינים, בחרתי את אוגמנטיקס. אני מאמינה שAugmented Reality היא בבחינת טכנולוגייה שמהווה את המימד הנוסף והחסר לנו עד כה. זוהי טכנולוגייה שישתמשו בכל התחומים: ואני לא מדברת רק על תחום המשחקים בו השילוב של המשחק/המציאות המוגברת, עם העולם האמיתי מעניק מימד חדש וערך מוסף גבוה, מה שגורם לטכנולוגייה כזו להיות כמעט מתבקשת, אלא אף לתחומים רבים נוספים: מכירות של חנויות של בגדים וירטואליות תעשנה קלות יותר, שיווק שמשתף טכונולוגייה כזו ייצור השתתפות… Read more »
שמואל
Guest

שלום,

לאחר סקירת החברות המציגות, משכה את תשומת ליבי ביותר חברת CloudShare עם הטכנולוגיה לשיתוף נתונים בארכיטקטורת ענן. אני מאמין כי בתקופה של התפוצצות מידע מחד, והצורך להתייעל פיננסית מאידך, יתומרצו ארגונים לאמץ מוצרים בתחומים אלה. אעריך מאוד אם אקבל הזמנה לאירוע זה בכדי לעמוד מקרוב על הפיתוחים בתחום.

שמואל

חגי און
Guest
קודם כל חג שמח לכולם בפורום והרבה אושר בלב! לטעמי שתי החברות המעניינות ביותר הן Ringbow ו- Profiler1. אני יודע שאמורים לבחור בחברה אחת ובכל זאת שתיהן קשורות בשימושים נוספים בטכנולוגייה שיש לנו לשימוש של כלל האנשים ולא דווקא לקהילה שלנו ולכן יש להם סיכוי לתפוס נתח שוק רחב בהרבה בשנים הקרובות. Ringbow מעניינת בזכות ממשק השימוש המפתיע שלה שבא בדמות טבעת על יד המשתמש. זה מאפשר הכנסת אופנה לתחום האפור שלנו ואיפשור הפעלה קלה יותר גם לאנשים שנרתעים מkeyboard ויותר מחבבים לק למשל… בכלל הרבה יותר נוח להסתובב עם טבעת מדליקה כטלפון, ארנק, ושלט אוניברסלי מאשר הגוש המרובע הזה… Read more »
חגי און
Guest

חג שמח שוב,
אני חייב לציין שגם scentcom נשמעת די מדהימה, למרות שהיא הבחירה השלישית שלי.
חוש הריח אכן משפיע עלינו כבני אדם רבות באופן תת הכרתי ובכל זאת מה שאיני מבין,
איך יופק הריח הדיגיטלי? האם יתקינו קפסולה כלשהיא ליד המחשב ?
לעומת זאת האפליקציה של profiler נוחה להתקנה דרך האינטרנט לשווקים רבים ותהיה לה דרישה בטוחה גם באתרי ההיכרויות, גם בשוק הבטחוני, ובשוק העבודה והעסקים.
זה עלול לשנות את הדרך בה אנשים יבחרו חברים בסביבתם. מעניין….

olesh327
Guest

Mecanto יישום מרשים !

גלגלץ
Guest

למי שהיה ספק, אז אמימון היא הבחירה שלי!
מי שמכיר את האתגר הטכנולוגי מבין שהטכנולוגיה של אמימון היא פשוט פלא טכנולוגי על סף התאוריה המתמטית.
אולם טכנולוגיה בלבד לא מועילה לאף אחד… המוצר של אמימון פוגע בדיוק בצרכי השוק ומאפשר פתרון שמקל על חיי כולנו ללא צורך בכבלים יקריםובסירבול.
אני מקווה שהם ידעו לנצל ולמנף את הפוטנציאל וידעו להתמיע את הפתרון בכל מוצר שמסוגל לסחוב HD, וברור לכולנו שזה בעצם כל המוצרים בעתיד הלא רחוק.
keep on!

dduck5
Guest

Powermate פותרת בעיה אמיתית עם יכולת מוכחת של מכירות שהתבצעו בעונת החגים בסוף 2009. הגדולה שלהם היא המכפיל שנוצר ממכירה של טכנולוגיה\חומרה ליצרני המצברים שיסופקו בעתיד עם המכשירם ויהפכו את השימוש במוצר למובן מאליו.

nir
Guest

Profiler 1 נשמע כמו כיוון מעניין שיכול לשנות את הדרך בה אנחנו מתקשרים.
טכנולוגיה טובה יודעת להגיע לקהל רחב של אנשים ולשנות את הדרך בה אנחנו חיים ומשתמשים בטכנולוגיה לטובתנו.
הקונספט של Profiler 1, אם יצליח, הוא ללא ספק משנה את השימוש שאנחנו עושים בטכנולוגיה בחיי היום-יום והופך את העולם לעולם אחר.

ערן
Guest
אני הולך על MyChic (ששמה משום מה מופיע בפונט לא מודגש). הסיבה שאני בעדם היא קודם כל מכיוון שמדובר ברעיון שיש לו צורך ברור, והוא הולך לספק ערך מוסף אמיתי למי שיממש אותו. סטארט-אפים מלאי דמיון, שכוללים שילובים של iPhone, מסכי מגע, עננים ורשתות חברתיות זה נחמד, אבל אלה שעשועים דיגיטליים עתידניים, שאני לא בטוח שהעולם צריך. תחום הקניות ברשת, לעומת זאת, חייב שדרוג. לכל אחד יצא להיות בחנות (פיזית) שהדהימה אותו. בעיצוב, בשירות, באווירה. חנויות שכיף לקנות בהן. חנויות מדהימות באינטרנט? לא חושב שיש כאלה. מקסימום איזה אתר פלאשי שמעוצב יפה, או ממשק משתמש שבנוי נכון. החוזק העיקרי של… Read more »
אמיר
Guest

הבחירה קשה מאוד אך מה שצד את צומת ליבי היה Shidonni – עולם וירטואלי מבוסס אינטרנט למטרות חינוך-בידור לילדים בגילאים 5-12. החינוך עומד על סדר היום החברתי שלנו והשילוב בינו לבין העולם האמיתי שמתפתח בחוץ כשחלק בלתי נפרד ממנו הוא העולם הוירטואלי הנו פרט שחסר מאוד במערכת החינוך שלנו. החברה צמאה לטכנולוגיות מעשירות מעבר למסגרת הזאת שייצרו עניין עבור ילדנו שהולכים ומשתכללים ובכך מתרחקים ומאבדים עניין. באמצעות הטכנולוגיה שידוני מקדמת יצירתיות וחדשנות בקרב ילדים ומשלבת שיתוף עם חברים ומשפחה. אנחנו חייבים לנצל את הטכנולוגיה ולמנף איתה חינוך טוב יותר למנהיגים של המחר.

ליאור
Guest
SCENTCOM זו החברה היחידה שפותחת לנו (תרתי משמע) אופקים חדשים שעד היום אף אחד לא הצליח להביא אותם לשימוש רחב היקף, כאשר הפוטנציאל הטמון בה הנו הגדול ביותר. הריח הוא אחד החושים הבסיסיים ביותר שלנו. חוש הריח חשוב לנו ומשפיע עלינו מאד בכל תחומי החיים, הן באופן מודע והן באופן תת מודע. אם רק נעצור לרגע לחשוב, אין אדם שלא משתמש בדיאודורנט, אפטרשייב, בושם או משחת שיניים מצד אחד, ואין אדם שלא מתקלח כדי להסיר מעצמו ריחות רעים מצד שני. ריחות נעימים מסוגים שונים, כמו של מאפים טריים, ימשכו אותנו להתקרב אליהם, ואילו אחרים, כמו ביוב, ידחו אותנו. הריח טמון… Read more »
קובי חלי
Guest
הבחירה שלי SCENTCOM ! לא יודע מה איתכם אבל שאני נכנס לחנות שיש בו ריח נעים זה מוסיף לחווית הקנייה שלי, וגורם לי להוציא כסף!!, שאני אוכל משהו טעים לחוש הריח יש תפקיד מכריע בהרגשת הטעם, ריח הוא אחד החושים של בני האדם שהיא עדיין בתולה טכנולוגית, והגיע הזמן שמישהו עם ביצים כמו SCENTCOM יבתק אותה. כל מה שמדברים עליהם בזמן האחרון כמו הAR( מציאות מוגברת ), וירטואליזציה, ושלל חידושים שמקדמים אותנו למציאות של “מינוריטי ריפורט”, לא יוכלו להעשיר את חווית המשתמש כמו שהריח יוכל. לדוגמא: כל אלו שראו את אווטאר בקולנוע חשו ב 2 חושים בלבד(מתוך 5, כן?.. לא… Read more »
עמית
Guest

לעניות דעתי חברת aminon הינה החברה בעלת הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה.
בני אנוש הינם עצלנים מטבעם ולכן יחפשו תמיד את הדרכים הפשוטות ביותר לביצוע מטלות. העברת מידע בין מכשירים שונים היא מטלה שכזו.
החברה מפתחת טכנולוגיה להעברת וידיאו (באיכות גבוה) באופן אלחוטי.

בשל כך אני מאמין כי החברה תהווה הצלחה כבירה בתחום ההייטק.
:-)

רן אורן
Guest
הבחירה שלי היא GOOME היא מייצגת את חזון ה WEB 2.0 ומיישמת את הכיוון האינטגרטיבי של מידע מכל המערכות הקיימות לרשות מפתחים ושחקנים חדשים. היתרונות בגישה זו הם רבים: 1. זניחות בעלויות הקמה לממשקי אינטרנט חדשים ויצוק תוכן רב שכבר קיים ברשת אל תוך האתר. ללא צורך באיסוף הנתונים ושמירה על איכותם. 2. חווית הגלישה טובה בהרבה, תוכן רב יותר, ממשקים רבים יותר ומלאות נתונים. 3. היכולת של עסק קטן לגשר על פערי כמות המידע בתחילתו הינו קריטי ליזמות אינטרנט שלא בידי ענקי הרשת (גוגל, יאהו וכו’) אני מתעניין מאד בטכנולוגיית החיפוש שלהם, זיהוי הנתונים האיכותיים מתוך הרשת, שמירה וותחזוקת… Read more »
חיים
Guest
ברצוני להראות מדוע בחרתי בסטרטפ: My6Sense כטכנולוגיה שיש לה סיכוי גדול להצליח בעולם המודרני. בעולם המודרני אפשר לומר שהעונש הגדול ביותר שאפשר להעניש מישהו זה לשים אותו בצינוק, שם השקט והמחסור במשוב אנושי מוציא אותו מדעתו. המצב הנוכחי עם כמויות המידע הזורמות אלינו יוצר אצל רבים מאיתנו, באופן פרדוקסלי, מצב דומה במקצת. כמויות המידע כל כך גדולות שאנחנו או קורסים או פשוט מסננים, לפעמים את יקירינו ולפעמים את הלקוח החשוב… שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לסינון המידע הוא לדעתי לא רק חשוב ביותר אלא הכרחי. להערכתי ההצלחה הפנומנלית של גוגל מקורה בכך שהיא עונה על אותה הבעיה בתחום החיפוש באינטרנט. אם הם… Read more »
הדר
Guest
לכל החברות יש פוטנציאל מצוין, אבל אותי אישית מאד מסקרן תחום ה-augmented reality ולכן אבחר באוגמנטיקס. קודם כל, הקונספט מגניב ביותר ויש אפקט wow, וגם היישומים שראיתי בינתיים (חברת נדל”ן, משקפיים, תיירות ועוד) מרתקים ונותנים ערך מוסף לא רק לסמארטפונים, אלא גם למחשבים רגילים. לדעתי לטכנולוגיה זו יש את פוטנציאל הצמיחה והתרומה היישומית הגדולה ביותר. אולי לא בשנה שנתיים הקרובות, אבל עוד 3-5 שנים בהחלט. ניתן ליישם את הטכנולוגיה בתחומים שונים: משחקים, פרסום ושיווק, אופנה, צבא ובטחון, תיירות, תעשייה, חינוך, מוזיקה, אפליקציות שימושיות ועוד. יתרון נוסף של הטכנולוגיה הוא שעקומת הלמידה שלה נמוכה יחסית, וכל מי שמורגל באפליקציות, יוכל “לקפוץ”… Read more »
דנה
Guest

CloudShare
פשוט מאוד – זה העתיד – מחשוב העננים יאפשר יחידים ולחברות לשתף מסמכים וקבצים מכל נקודה בעולם, יחסוך זמן, כוח אדם ומחשוב יקרים. הטכנולוגיה הזו הולכת להשתלט על כל פינה אפשרית לדעתי – עד כדי כך שנשאל את עצמנו איך עבדנו קודם…

שי חיחינשוילי
Guest
בעידן של מהפכת המידע, הAR, שזה בעצם פועל יוצא של שימוש מתוחכם ביכולות הקלט-פלט של מערכת ממוחשבת (מכל סוג) על מנת לענות על צורך המשתמש במידע המופק מהקלט(ויזואלי, אקוסטי להנאה או לסיוע). החברה שאני מחזיק ממנה פה היא בלי שום ספק- camero. פשוט וואו כמה יישומים יש לטכנולוגיה שלהם, מעבר למה שכבר אמרו שהיא עשויה להציל חיים אם יישמו אותה במצבי חירום באסונות בסביבות אורבניות. תאר לך שבתקופת התיכון היה לך במכשיר הסלולרי את הטכנולוגיה הזאת? לפני שנכנס לכיתה, שולף את המכשיר ובודק אם המורה שנתנה את השיעורי בית נמצאת(היא קבוע יושבת מזרחית על השולחן שלה), ובהפסקה מכוון לקומת מרתף… Read more »
Saar
Guest

Scentcom היא הבחירה שלי. להריח את ניחוחות הבית בשיחת טלפון מעבר לים, ריח קפה בקניה אונליין ועוד הם החניה שהכי חסרה בעולם שמציע כמעט הכל בקצה האצבעות.

ניב
Guest
אני מתמצת את האני מאמין שלי : “כשאנשים מתרגלים למשהו קשה מאוד לשנות את התפיסה שלהם, הנורמה מקטינה אותנו, גורמת לנו לראות פחות חלקים וכל חלק בודד פתאום נראה גדול אבל בפועל אנחנו פשוט הופכים להיות יותר קטנים… למה זה קורה? מכיוון שרובנו לא היו עוצרים שניה וחושבים איך אני יכול לייעל את התהליך , איך אני יכול לעשות משהו שאף אחד אחר לא עשה – תמיד נשמע מישהו אומר – כנראה שמישהו ,איפשהו, עשה יותר טוב או יודע יותר טוב… המישהו הזה מתחיל מאיתנו..” השתחררתי לא מזמן מהצבא, רוצה לשנות לשפר לייעל ולהמציא, מאמין בשינויים ורוצה שגם אחרים יאמינו… Read more »
ניב
Guest

החברה שבחרתי היא LiveU מכיוון שהייתי מעוניין לשלב אותה עם פרוייקט אחר שאני חושב עליו – לדעתי יש סיכוי להצלחה אמיתית.

איציק ע
Guest

המשימה קשה, קשה מאד.
הייתי יכול לכתוב על חברה זו או אחרת , על הותיקה, על פורצת-דרך או על המרגשת בגישתה והמסקנה שלי :
כולם היו בני , בעצם כולן בנותיי , אוי, כמה שהבחירה קשה.
אני בוחר בכולן.

טל
Guest

לדעתי החבר’ה ב- Camero ילכו רחוק, במציאות שאנו חיים היום ועם הצבא שלנו שעושה עבודת קודש בשטחים ובעיקר שבשטחים בנויים, כל פיתוח טכנולוגי שיכול להקל על העבודה ובעיקר יכול להפחית סיכונים של חיי החיילים הוא מבורך, אני רואה בטכנולוגיה הזאת פתרון עילאי לפעילויות בשטחים בנויים ובעיקר דאגה לאנשי כוחותינו.

גלעד ל
Guest

החברה שאני רוצה לראות היא Profiler 1 כדי לראות כמה רחוק הטכנולוגיה יכולה לקחת אותנו לכיוון מה שפעם היה נחשב למדע בדיוני, למי שלא ראה את Gattaca – סרט חובה!
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%94_%D7%A7%D7%A8%D7%94_%D7%91%D7%92%D7%98%D7%A7%D7%94%3F

אפי א.
Guest
– הכוכבת הישראלית שהצליחה לכבוש את ארצות הברית ולמכור למעלה ממיליון יחידות ביום אחד. Powermat היא יצרנית של מטענים אלחוטיים למכשירי סלולר המתבססים על טעינה בהשראה אלקטרוגמנטית ללא חיבור פיזי למכשיר. תוכלו לקרוא את הביקורת שלנו על הפתרון של החברה ותאמינו לנו, שווה כל שקל. Powermat היא ללא ספק נראית כבעלת המתכונת: 1. להצלחה 2. לחדשנות באופן הטעינה 3. מודל לחיקוי ולקיחתו של העקרון צעד אחד קדימה אולי גם לתחומים אחרים. אני למשל הייתי עושה אחד ועוד אחד וחושב על טעינת הסוללות למכוניות החשמליות שאו-טו-טו תצאנה בשנים הקרובות לכביש ולנסות לבדוק יכולת ישום כלכלית של אותו עקרון עבור הסביבה העסקית… Read more »
זין
Guest

הבחירה שלי היא Mychic .

הסיבה שלי היא ברורה, בעוד שרוב החברות המוזכרות, ממשיכות לפתח ולהרחיב תחומים מוכרים (למעט Powermat – שהייתה כימעט הבחירה שלי, בגלל החדשנות והחדירה הגבוהה )

Mychic – היא פורצת דרך בנושא הצרכנות הפרטית. עם המוצר הנכון אני יכול לראות גם אנשים “מאותגרים טכנולוגית” עושים קניות ברשת למוצרים שכיום אין סיכוי שיקנו מבלי שימדדו איך המוצר נראה ומרגיש עליהם.
לכן, בהנתן בנית מוצר נכון, וחווית שימוש טובה, הטמעה פשוטה באתרים קיימים, אני רואה שינוי מהותי בצורה שבה אנשים יצרכו מוצרים דרך הרשת.
כמו הרבה דברים אחרים, אם נתרגל, לא נבין איך היינו יכולים בלי.

גל
Guest
הבחירה שלי היא בחברת N-Trig. מה שהחברה מפתחת כרגע הוא דבר מהפכני שישפיע על איך שאנו עובדים היום עם מחשבים, טלביזיות ,מסכים ועוד. יישום אחד שאפשר להשתמש בפתרון הוא מסך טלביזיה רב שימושי במטוס. כאשר אנו רואים היום טלביזיה במטוס אנו צריכים להשתמש במעין מקלדת מסורבלת בשביל לנווט לסרט או לאפליקציה שאנו צריכים. עם הפתרון של N-Trig אנו נצטרך רק מסך מגע – פשוט, נוח וקל. N-Trig לא רק מפתחת את רכיב בחומרה והתוכנה למסך מגע אלא גם מפתחת שפה חדשה איך לעבוד עם מסך מגע. לדוגמא: איך אנו מקטינים חלון במסך מגע, או איך אנו פותחים חלון במהירות. ולכן,… Read more »
נתי
Guest
כמעט כל יום אנו נתקלים בחברה חדשה שטוענת שהיא פורצת דרך, לרוב מדובר בעוד חברה שלוקחת טכנולוגיה קיימת קצת משפרת קצת משנה קצת מוסיפה דברים… והופ חברה חדשה, לפעמים חברה אפילו מצליחה. אותי תמיד מעניינות חברות פורצות דרך, כאלה שמייצרות תשתית טכנולוגית שעליה ניתן לבנות את הנדבך הבא של הטכנולוגיה בעזרת עוד עשרות של חברות שמייצרות ישומים שונים וחדשים. כשאני חושב על המצאות פורצות דרך עד היום אז הראשונה שעולה במוחי היא המצאת הדפוס שהביאה את הידע למליוני אנשים. פריצות דרך משמעותיות כגון RF שממנו נגזרות עוד עשרות טכנולוגיות אחרות (wireless , מכמים, טעינת סלולר וכו) או אפילו המחשב האישי… Read more »
רונן פורת
Guest

לדעתי חברת Ringbow צריכה להיות הזוכה כיוון שידוע כבר לכל העולם שחוויית המשתמש היא הנושא השולט היום כדי למכור ולאו דווקא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ראו מקרה IPAD, IPHONE, FACEBOOK וכולי.

מיקי
Guest

אין לי ספק ש-scentcom היא המועמדת שלי. המוצר שלהם מוסיף נדבך נוסף למציאות הוירטואלית שאנחנו ממילא נשאבים יותר ויותר לתוכה. תארו לעצמכם שאתם משחקים ב-World of Warcraft ויכולים להריח את ריח הפרחים ביער או את העשן בכפר שנשרף לפני שעה קלה. המימד הנוסף הזה למשחקים, סרטים, אתרים ובעצם – כל דבר וירטואלי, יעשיר את חווית הלקוח ובסופו של דבר יעשיר אותנו, צרכני המדיה באשר הם.

יניב
Guest

הבחירה שלי היא שידוני. הם עשו סביבי ממש מדליקהל ילדים, עם קונספט יחודי ומקורי.
אין ספק שהגיל הממוצע של הילדים שמשתמשים ברשת ובמחשבים בכלל רק הולך ויורד, ולכן חברות המפתחות מוצרים לילדים רק ילכו ויתפסו נתח שוק שהולך וגדל.
בנוסף, אני לא מכיר הורה שלא יהיה מוכן לעשות הרבה כדי שהילד מדי פעם ישחק בעצמו ויתן קצת “שקט” לסביבה, ונראה לי ששידוני מספקים מענה במקרה הזה…
חוץ מזה הייתי צריך להתנסות בעצמי כדי לראות במה מדובר. הממשק מאוד אינטואיטיבי, קל לשימוש, לא דורש מיומנויות מסובכות וכבר עכשיו עשיר בפיצ’רים ומכיל המון אפשרויות. ודרך אגב – ציירתי לי חיה, ויצא לי צב ממש מגניב…

אלי
Guest

אני מאמין שבסופו של דבר מוצר יבחר כתוצאה מהיכולת של הלקוח הסופי להפיק תועלת בחיי היומיום… על כן להערכתי – scentcom היא המועמדת שלי למרות שהייתי רוצה לבחור עוד שתי חברות נוספות לרשימה. המוצר שלהם נע סביב מציאות הווירטואלית שקורמת אור וגידים בתקופה האחרונה . שימוש בחושיים הטבעיים של האדם כתוספת לממשק קיים יכולים להעצים את חווית המשתמש בצורה דרמטית.

Ofra
Guest

היי,

אותי מעניין במיוחד לראות את Shidonni, כאמא לילדים סקרנים, אני מחפשת כל הזמן חידושים והמצאות שמביאים ערך מוסף לילדים מלבד משחקים.
מעניין אותי לראות איך אפשר לשדרג את מערך החינוך ולהשאר עדכניים בעיניי ילדינו.
אשמח לקבל הזמנה.

תודה,
עופרה

Dan
Guest

Powermate – I’ve seen it working and it’s great!
I think it’s one step before making wireless electricity

חן
Guest
הבחירה שלי היא בחברת Powermat ולדעתי הוא בעל הסיכויים הטובים ביותר להתפתח. כבר היום הם מציגים יכולת מרשימה להטעין גאג’טים שונים באופן אלגנטי, האפשרויות העתידיות שפותח המוצר הזה הן כמעת בלתי מוגבלות, היום מטעינים טלפון נייד עוד מעט גם את המחשב נייד ואת האוזניות האלחוטיות, מחר פשוט נניח את הקומקום החשמלי על השיש, רגע אחר כך אני כבר רואה את את הכוסות מתחממות לבד ואת הצלחות על השולחן משאירות את האוכל חם וכל זה בלי לצאת בכלל מהמטבח. אם כבר יצאנו מהמטבח, נניח את הטלפון הסלולרי בכיס המעיל (שמשתמש בשמש או בתנועה לדוגמא כדי לאגור אנרגיה) ומטעין לנו את הטלפון… Read more »
דנה כהן
Guest
הזוכה הבלתי מעורר שלי הוא My6sense כי: התמודדות עם ריבוי התכנים, הניהול שלהם, אפילו כשמדובר בסריקה מהירה, הם כאב ראש אמיתי וגזלן זמן משמעותי. המשימה כל כך מאתגרת שלפעמים אני מעדיפה לדלג עליה לגמרי ופשוט לא להתעדכן. אני יכולה לדמיין איך מוצר שמנתח את ההתנהגות שלי ומסיק על תחומי העניין שלי יהפוך לחלק מרכזי מהיומיום שלי והאופן שבו אני צורכת מידע.  אהבתי במיוחד שהדבר נעשה ללא צורך בהגדרות מצד המשתמש – רק על ידי ניתוח התנהגותו הטבעית. כאשת חווית משתמש אני מעריכה במיוחד אינטרקציה שהיא שקופה לחלוטין והיא כל כך פשוטה שכלל אינה מורגשת. יישר כוח חברים! חוצמזה, אני ממש… Read more »
MadPeanut
Guest

מה צריכים הזמנה לזה?
אי אפשר להרשם לזה פשוט..?

אני מתחיל לאבד את השפיות פה |:

MadPeanut
Guest

אני רוצה להיות שם דמאט.

שדג
Guest

ד

רני עמית בר-און
Guest

הבחירה שלי היא Ringbow.
כמומחה שימושיות וחדשנות ומנהל מוצר לדעתי העתיד הנראה לעין הוא בניידות. השליטה כיום בניידים היא בעיקר עם מגע ושיטת שליטה זו מוגבלת, כפי שטוענים באתר של Ringbow, ולכן אני מאמין שהם מספקים מצרך חשוב. שליטה טובה יותר, נוחה יותר ומדוייקת יותר פונה למגוון מכשירים קיימים ועתידיים ואת המוצר הזה אני מעוניין לבחון לעומק ולהכיר מקרוב.

MadPeanut
Guest

למישהו יש מושג באיזו שעה זה מתחיל?
פשוט לא כתוב באף מקום (גם לא באתר שלהם)

L.
Guest

בתשובה לשאלת MadPeanut – נדמה לי שזה אמור להתחיל בשעה 17:30.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: