נפתחה ההרשמה לבטא של Star Trek Online

חברת Cryptic Studios הודיעה מוקדם יותר היום על פתיחת ההרשמה לגרסת הבטא של משחק ה-MMORPG החדש המבוסס על העולם של מסע בין כוכבים.

stoחברת Cryptic Studios הודיעה מוקדם יותר היום על פתיחת ההרשמה לגרסת הבטא של משחק ה-MMORPG החדש המבוסס על העולם של מסע בין כוכבים. המשחק החדש יקרא Start Trek Online כאשר לפי קו הזמן, אירועי המשחק יקחו מקום כ-30 שנה לאחר האירועים בסרט Star Trek: Nemesis.

בדומה ל-EVE Online של חברת CCP, אחד מעולמות המשחק ההמוניים הגדולים באינטרנט, גם כאן כל אחד מהשחקנים יזכה להיות קפטן של ספינה, אך כרגע עדיין לא ברור האם ובאיזה אופן ניתן יהיה להסתובב בפנים הספינה או לנחות ולטייל בכוכבים השונים. נכון לנתונים המפורסמים באתר המשחק, נראה כי על השחקן יהיה לבחור בין השתייכות לפדרציה, לאימפריה הקלינגונית או ליצור גזע חדש משלו. עדיין לא ברור בשלב זה מה תהיה רמת ההתאמה האישית שתתאפשר, אבל רק האפשרות שתהיה לשחקנים ליצור מיליוני גזעים משלהם ולהשפיע על כל תהליך האבולוציה הקיים בעולם של מסע בין כוכבים מעלה מספר תהיות בנוגע לשמירה על האותנטיות במשחק לאורך תקופת זמן קצת יותר ארוכה.

לפי הפרטים שניתנו בידיעה, במידה ואתם בעלי מנוי חצי-שנתי או יותר למשחק ההמוני Champions Online של אותה החברה, אתם זכאים אוטומטית להתקבל לגרסה הבטא הסגורה של Star Trek Online. במידה ולא, תצטרכו להגיש מועמדות כמו כולם.

.

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: