אופיס בדרך ל-iOS: מיקרוסופט חושפת מידע נוסף

מיקרוסופט חושפת הוכחות נוספות לפיתוחה של חבילת אופיס למשתמשי iOS, באמצעות הפנייה לתוכנות אופיס בדפי התמיכה באתר הרשמי של החברה

מקור: Mac4Ever

לאחר תקופה ארוכה של שמועות הנוגעות לשיחרורה של חבילת אופיס למשתמשי iOS, נראה כעת כי מיקרוסופט עצמה מציגה הוכחה לכך שהיא נעה בכיוון המהלך, גם אם לא התכוונה לחשוף את העניין. באתר התמיכה של החברה החלו לצוץ מספר הפניות לשירות האופיס החדש המיועד למכשירים של אפל, ספציפית למכשירי האייפון והאייפד – הוכחה לכך שהשמועות נכונות.

בדף התמיכה הנוגע לשיתוף קבצים דרך שרת SharePoint, ניתן לראות הפנייה ל-Office Mobile for iPhone, לצד Excel for iPad ו-PowerPoint for iPad. אתר Mac4Ever שחשף לראשונה את המידע המופיע רק באתרי התמיכה בשפות זרות, ולא באתר התמיכה הרשמית והאמריקאי של החברה, מוסיף כי בעוד שלא ניתן לראות מידע נוסף כגון הפונקציות השונות שיוצעו למשתמשים או כל מידע הנוגע למוצרים אלה, מדובר ככל הנראה בעניין של זמן עד שהכלים יושקו באופן רשמי לקהל המשתמשים.

מסמכים באפלה

לפני כחודש חשף The Verge פרטים חדשים הנוגעים להשקת חבילת אופיס לאייפון, בצירוף תמונות מסך מהאפליקציה עצמה ותאריך שחרור מיועד העומד על מרץ 2013 למשתמשי iOS ולאחר מכן השקה בחודש מאי עבור משתמשי אנדרואיד. לפני כחודש הצהירו מספר בכירים במיקרוסופט כי החברה אכן שוקדת על פיתוחה של חבילת אופיס ל-iOS וכעת נראה כי החברה מתחילה לפזר רמזים ולנסות למשוך את המשתמשים אל עבר החידושים הקרובים שלה – הכוללים את חבילת התוכנות המדוברת.

על פי הדיווחים, אופיס מובייל תגיע תחילה אל חנויות האפליקציות בפורמט של אפליקציה חינמית אחת, שתאפשר למשתמשי אנדרואיד ו-iOS להציג מסמכים במכשירים הניידים שלהם. בנוסף, אופיס תדרוש חשבון באתר של מיקרוסופט ותכלול בתחילת דרכה רק פונקציונליות בסיסית באפליקציות השונות. עוד דיווח האתר כי האפליקציה החינמית תתמוך בכל הפורמטים של וורד, פאוורפוינט ואקסל, בעת שפונקציונליות העריכה תתווסף ברכישת מנוי ל-Office 365.

בהתחשב בעובדה שמערכת ההפעלה Windows Phone 8 ששחררה מיקרוסופט למכשירים הסלולרים מגיעה עם אפליקציית Office 365 מובנת, ניתן להניח כי לחברה יש את הבסיס (אם לא את כל המוצר) כבר מוכן, וכרגע עובדת על התאמות אחרונות למערכות ההפעלה השונות. האם נוכל לראות במהלך 2013 את תוכנות אופיס רצות על גבי פלטפורמות שונות? ההנחה היא שכן, וכרגע כל מה שנשאר לנו לעשות הוא להמתין בסבלנות ולראות מתי תבחר החברה להשיק את המוצר באופן רשמי, ומה בדיוק יהיו ההגבלות שיחולו על המשתמשים.

חן אידן

אוהבת גאדג’טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: