צפו: רצפת המעלית הוחלפה במסכים ופיר המעלית נפער [סרטון יומי]

מה קורה כשאנשי עסקים נכנסים למעלית בגורד שחקים ומגלים שהרצפה מתחילה לקרוס מתחת לרגליהם? קמפיין של LG בבריטניה הצליח להפחיד אנשים במטרה להבהיר עד כמה מסכי החברה חדים

תמונה: צילומסך

דמיינו את עצמכם נכנסים למעלית בגורד שחקים כשלפתע האור מתעמעם ובמבט חטוף לרצפה היא מתחילה להעלם בזמן שפיר המעלית נחשף כולו בפניכם.

צריך לא מעט תעוזה על מנת להוביל קמפיין שמותח בני אדם רנדומלים העושים שימוש במעלית ולגרום להם לחשוב שהם צוללים אל מותם. מנגד, זו אולי הדרך הטובה ביותר שחברה יכולה להבהיר עד כמה המסכים שלה חדים ומעבירים תחושה מציאותית להחריד (תרתי משמע).

קמפיין שיזמה ענקית המסכים LG כלל הצבתם של תשעה לוחות מסכי IPS שהונחו על רצפת מעלית בגורד שחקים בבריטניה. המסכים דימו יחד אנימציה של רצפה נפערת החושפת את פיר המעלית וגרמו ללא מעט בהלה בקרב העולים והיורדים. בסופו של יום, הקמפיין כנראה מעביר את המסר באופן חד וברור, אבל על הדרך אפשר אולי להתווכח.

רועי לטקה

גיק טכנולוגי עם נגיעות של תפוח, עדיף שיגיע נגוס. חי נושם וצורך טכנולוגיה באופן אובססיבי אך מדוד. קרימינולוג בהשכלתו, לוחם בפשע ובממסד באופן סימולטני. חובב כתיבה וקריאה, ונהנה לבחון באופן מדוקדק כל דבר שניתן לפרק לגורמים, ממוצרי טכנולוגיה ועד נפש האדם. עורך אתר גיקטיים.

הגב

5 Comments on "צפו: רצפת המעלית הוחלפה במסכים ופיר המעלית נפער [סרטון יומי]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
רמי
Guest

חזק ביותר!!!

yanivf
Guest
סטיבן שפילברג
Guest
סטיבן שפילברג

נראה כמו מסך ירוק והרבה מניפולציה…

מורגן פרימן
Guest

חופשי ניראה כמו עבודת סטודיו יש שאריות חיבור בין הטרקים
גם אלג’י ניראה לי הולכת בכיוון של נוקיה עם הזיוף של הלומיה
וכניראה גם הרבה אחרות.

רונן
Guest

בשניות האחרונות רואים כשאנשים יוצאים מהמעלית שהריצפה בה היא ריצפה רגילה… קצת עצוב שחברה בגודל של LG הולכת על שטיקים זולים

wpDiscuz

תגיות לכתבה: