שוחררה גרסה 5.0 של תוכנת הפוך-על הפוך

תוכנת הפוך-על הפוך, או בשמה הבינלאומי LangOver, שוחררה אתמול בגרסתה החמישית. התוספת המשמעותית בגרסה החדשה היא תמיכה לשפות וכוללת אפשרות להפוך בין רוסית לאנגלית ובין ערבית לאנגלית בנוסף לשפה העברית בה תמכה התוכנה עד היום.

langover50עודד יחאזקל, מפתח התוכנה הפוך על הפוך, עדכן אותנו אתמול על שחרור הגרסה החמישי של תוכנת הפוך-על הפוך, או בשמה הבינלאומי LangOver. התוספת המשמעותית בגרסה החדשה היא תמיכה לשפות וכוללת אפשרות להפוך בין רוסית לאנגלית ובין ערבית לאנגלית בנוסף לשפה העברית בה תמכה התוכנה עד היום.

תוכנת הפוך-על-הפוך הגיע לפני כמה שנים כפתרון לבעיית ההקלדה ההפוכה. לדוגמה: כאשר רצינו לכתוב מילא בעברית – שלום, אך המקלדת הייתה מכוונת על כתיבה באנגלית והיינו מקבלים – ouka. הפוך-על-הפוך מאפשרת להפוך את ההקלדה השגויה למילה אליה התכוונו על-ידי סימון המילה ולחיצה על מקש F10. בהמשך התווספה תכונה אשר שימשה בעיקר מעצבי אתרים וגרפיקאים עם בעיות העברית ההפוכה של שיטת ה-Encoding המוכרת ISO-Logical שהייתה הופכת טקסט בעברית כאשר הוא היה מועתק מאתרי אינטרנט העובדים בשיטת ה-Endocing המדוברת. הפוך-על-הפוך מאפשרת לבצע היפוך טקסטואלי מלא של המילים וכך הטקסט – םולש, יהפוך ל-שלום על-ידי סימון הטקסט ולחיצה על כפתור F6. מקשי הקיצור ניתנים לתכנות כחלק מההגדרות של האפליקציה.

התוכנה תומכת בגרסאות חלונות בלבד החל מחלונות 98 ועד לויסטה (באופן רשמי). מבדיקה שערכנו, נראה כי התוכנה עובדת גם בחלונות 7 ללא בעיות מיוחדות.
התוכנה ניתנת להורדה ללא תשלום מאתר Langover.

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: