גיוס: Guesty הישראלית מגייסת 3 מיליון דולר

הסטארטאפ הישראלי מציע פתרון תוכנה המאפשר למארחים ב-airbnb או בפלטפורמות אחרות לנהל באופן יעיל יותר את העסק ולעקוב אחר כל מה שחשוב ממקום אחד

מקור: Guesty

הסטארטאפ הישראלי Guesty מפתח כלי לאחסון וארגון נתונים בכל הקשור להזמנות ורישומים בתחום הנופש והתיירות, בפלטפורמה אחת. כעת מודיעה החברה על סגירת סבב גיוס בהיקף של 3 מיליון דולר בהובלת Buran VC ובהשתתפות קרן Magma ו-AltaIR Capital. תוכנית הניהול שלהם המיועדת לבעלי עסקים מאחסנת בענן נתונים הכוללים את כל הרישומים, ההזמנות והמתארחים שלהם במרכז בקרה אחד. כך ניתן לסנכרן מידע מכל ערוצי ההזמנות – בין אם מדובר ב-Booking.com, HomeAway, airbnb או אפילו אתר עצמאי של בעל העסק במקום אחד ולעקוב אחר לו”ז ההזמנות וכל מה שקשור לעסק משם.

הכל מרוכז במקום אחד

Guesty (גסטי) מפתחת כלים אוטומטיים שיטפלו בכל שלבי ההשכרה והאירוח ויקלו כך על בעלי הנכסים. בין השאר המערכת עונה בצורה אוטומטית ובכל שעות היממה על שאלות של מתענינים ומאפשרת לתקשר עם מתעניינים ולקוחות דרך כל הפלטפורמות (מייל, סמס) ממקום אחד; המערכת גם יודעת לסנן מתעניינים שבעל הנכס לא מעוניין לארח על בסיס קריטריונים כמו גיל, דרישות אימות מסויימות, מספר חוות דעת מינימאליות או כל קריטריון אחר; המערכת יכולה לאשר הזמנה בצורה אוטומטית ולהעביר לאורחים מידע כמו דרכי הגעה והיכן לקבל את המפתח; לאחר העזיבה, המערכת אף יכולה לכתוב ביקורת על האורח ולסייע לבעל הנכס להזמין שירותי ניקיון במועד ספציפי.

מאז הקמתה ב-2013 על ידי האחים עמיעד וקובי סוטו עבר הסטארטאפ שני פיבוטים עד שהתגבש המוצר הנוכחי. בתחילת דרכה התמקדה החברה בעיקר ב-airbnb, אך כיום היא פונה בעיקר לבעלי עסקים שמחזיקים מספר נכסים במקביל ומאפשרת לאלו ליצור פורטפוליו בצורה של אתר ייעודי ספציפי עבורם. לפני קצת פחות מ-3 שנים הושלם סבב הגיוס האחרון של החברה במסגרתו היא גייסה 1.5 מיליון דולר מקרן Magma, אנג’לים אמריקאיים ו-Y Combinator, האקסלרטור שבו השתתפה.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

2 Comments on "גיוס: Guesty הישראלית מגייסת 3 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Hezy Meningher
Guest

יש כאלה ב 50€ לחודש או פחות. מה היתרון של guesty ?

רון
Guest

עוד עלוקה שמנסה לרכב על הגב של אתרים מצליחים

Un-Wanted.jpg
wpDiscuz

תגיות לכתבה: