הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


אירועים מקודמים


WINWORK

(מיזם עסקי-חברתי)

מתי? 16 בפברואר, 2020

איפה? Natural Intelligence, מגדל Toha, תל אביב

כמה? חינם

WINWORK הינו מיזם עסקי-חברתי שהוקם על ידי אנשים עם מוגבלות, שמטרתו לקדם אנשים עם מוגבלות והורים לילדים עם מוגבלות בעולם העסקי, על מנת שיוכלו להתפרנס בכבוד כעצמאים.

הנתונים מראים שב- 80 אחוז מהעסקים בישראל אין ייצוג לאנשים עם מוגבלות ו-67% מהאוכלוסייה בישראל לא מאמינה, שאדם עם מוגבלות יכול לנהל עסק.

כיזמים ומנהלי התכנית אנו מאמינים שהאחריות לשינוי חלה עלינו, אנשים עם מוגבלות. הניסיון שצברנו בעולם העסקי, באקדמיה, בתעסוקת אנשים עם מוגבלות, בקידום נגישות ובהעלאת המודעות לצד ההתמודדות האישית שלנו מהווים את היסודות הערכיים של המיזם.

WINWORK הינו אקו-סיסטם עסקי-חברתי לאנשי עסקים עם ובלי מוגבלות שיצמח ויפעל במתחם עבודה משותף בו תירקם מערכת יחסים עסקית וחברתית, שיווניות ומכילה שתוביל לסינרגיה בין האנשים. WINWORK הוקם בתמיכת בנק הפועלים, אמות השקעות, אמדוקס וגופים נוספים. תכנית ההכשרה נבנתה על בסיס תהליך הערכת צרכים העולים מהשטח בשיח משותף עם אגף השיקום של ביטוח לאומי.

המודל שלנו כולל מסלול הכשרה בליווי מקצועי ואישי ומעטפת תמיכה הכוללת: קהילה תומכת, מנטורים, התאמות וטכנולוגיה מסייעת. המודל מלווה את היזם משלב הרעיון עד להקמת עסק מצליח המותאם ליכולותיו וצרכיו של היזם. חברי קהילה ובמיוחד בוגרי הקורס שיוחלט לגביהם כי אינם מתאימים למסלול היזמות, יוכלו להסתייע בקשרים העסקיים והאישיים של קהילת WINWORK על מנת למצא פתרון תעסוקתי.

שני המחזורים האחרונים של השלב הראשון, נערכו בחברת אמדוקס. אנשים מכל הארץ, חלקם אקדמאים, חילונים, דתיים, חרדים, נשים וגברים, אנשים עם שלל מוגבלויות שונות (עיוורון, חירשות, CP, ניוון שרירים, קטועים, מתמודדי נפש, פגועי עמוד שדרה ועוד) בגילאים 20-60.
מיזמים ורעיונות מתחילים לצמוח ויש כבר דוגמאות להצלחה, אחד מהם הוא סיפורה של ד’ (בחורה עיוורת 100% מתניידת בכסא גלגלים) שהקימה מיזם לגיוס תרומות מחו”ל לעמותות בישראל וסיפורה של ע’ בחורה עם תואר שני (עם ניוון שרירים) שבמשך שנים הסתירה את המחלה שלה ושילמה על כך מחיר בריאותי ונפשי… וכעת מצאה מקום עבודה חדש, ספרה לכולם על המחלה שלה ולדבריה: “השמיים לא נפלו” .

ב-16/2/2020 יפתח המחזור השלישי של הקורס – “חשיבה בתכנון קריירה והגשמה עצמית – מבוא לעולם היזמות והדיגיטל”. מטרת הקורס לחשוף את המשתתפים לחלופות קריירה והתאמת תכנית היזמות עבורם. הקורס יתקיים בתל אביב, בחברת, Natural Intelligence במגדל ToHa , בין השעות 15:00-21:00 חודש ימים, 6 שעות ביום, 4 פעמים בשבוע, עם מיטב המרצים ויכלול כלים מקצועיים ומנטליים שיעניקו למשתתפים ידע בסיסי ביזמות והבנה בעולם הדיגיטל. הקורס במימון ביטוח לאומי לזכאים.

לפרטים נוספים והרשמה


Special Seniors Panel: Top Voices

(הייטק)

מתי? 17 בפברואר, 2020

איפה? Wix Be’er-Sheva, תורת היחסות 11, באר שבע

כמה? חינם

בעולם הפיתוח של היום חשוב להישאר מעודכנים ולהרחיב את הידע, ויש הרבה דרכים לעשות זאת: מתרומת קוד, דרך השתתפות במיטאפים ועד לקיחת חלק פעיל בקהילת המפתחים על ידי קריאת חומרים מקצועיים, שיתוף ולימוד.

אך יש דרך נוספת – חשובה ומהנה לא פחות – והיא להאזין וללמוד מהניסיון של האנשים שנמצאים בעמדות המפתח של התעשייה. ביום שני, 17 בפברואר, יתקיים אירוע מיוחד של פאנל בכירים ביוזמת Wix Engineering בעיר באר שבע, ובו בכירים בתעשייה יחלקו מהניסיון והידע שצברו ויענו על שאלות הקהל.

באירוע ישתתפו אבירן מורדו, VP Engineering Wix; ארז רחמיל, VP R&D Playtika; יונתן ממן, VP Engineering Outbrain; ויונתן ברגמן, VP Engineering WeWork. את האירוע ינחו מנחי הפודקאסט ״מפתחים חסרי תרבות״, אבי עציוני ויפתח בר.

הבכירים, שמאיישים עמדות מפתח בשוק הפיתוח כיום, ידברו על ארכיטקטורה, גדילה, שינוי ונושאים נוספים שמשפיעים על היומיום שלהם. בנוסף, חברי הפאנל יענו על שאלות שאתם, המשתתפים, תשאלו אותם לפני ובמהלך האירוע, כך שזו הזדמנות להגיע ולשאול אנשים בעלי ניסיון אדיר את מה שתמיד רציתם לדעת וכן לשמוע שאלות שאולי אפילו לא חשבתם עליהן.

האירוע פתוח למפתחים מנוסים, בתחילת דרכם ולכל מי שמתעניין בתחום ההשתתפות לא כרוכה בתשלום, אך יש להירשם מראש.

לפרטים נוספים והרשמה


Utilizing Analytics to drive Retention & Growth | Compliments of Amplitude

(מוצר)

מתי? 19 בפברואר, 2020

איפה? Natural Intelligence, תוצרת הארץ 6-8, תל אביב

כמה? חינם

חברת אמפליטיוד הבינלאומית מגיעה במיוחד אל קהילת אנשי המוצר בישראל כדי לחלוק סודות וכלים פרקטיים לשימור לקוחות באמצעות כלי האנליטיקס המתקדמים שלהם.
הם יחלקו עמנו את סיפורם יוצא הדופן כיצד נכון לעשות זאת, יחלקו עמנו את שיטות העבודה המומלצות ומעוררות ההשראה שהוכיחו עצמן בחברות כמו אדידס, בורגר קינג טוויטר ועוד. יחלקו אסטרטגיות פעולה שניתנות ליישום מידי ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע


How to win the fight over talent

(HR)

מתי? 17 בפברואר, 2020

איפה?משרדי PERIMETER X, הארבעה 30, תל אביב

כמה? חינם

בואו לשמוע כיצד לגייס, לשמר ולהצמיח צוות מנצח שיביא לקפיצה הגדולה בארגון שלכם.

לפרטים נוספים והרשמה


פסיכוטכנולוגיה – הקשר בין בני אדם, פסיכולוגיה וטכנולוגיה

(עיצוב וחווית משתמש)

מתי? 19 בפברואר, 2020

איפה? דיזי פרישדון, דיזנגוף 121, תל אביב

כמה? חינם

אתם מוזמנים למיטאפ מרתק של שתי הרצאות במסגרת שיתוף הפעולה בין מרכז הפיתוח AT&T ישראל, שנקר ו-Wize. נדבר על הטיות קוגניטיביות, הקשר לחווית משתמש והחיבור בין העולם הפיזי והעולם הדיגיטלי.

הרצאה 1: הפסיכולוגיה שמאחורי הטכנולוגיה: 10 הטיות קוגניטיביות שכל בעל עסק צריך להכיר – אנה בלום
אילו הטיות קוגניטיביות קיימות ברחבי הרשת? כיצד ניתן לזהות אותן? ואיך כל זה קשור לחוויית משתמש? הטיה קוגניטיבית היא דפוס או נטייה שיטתית של בני אדם לטעויות בתפיסה, בזיכרון, בחשיבה או בשיפוט. עם התפתחות הטכנולוגיה והאפשרות שלנו לצרוך מידע ולרכוש מוצרים ושירותים דרך רשת האינטרנט, עולה השאלה איך ניתן לזהות את אותן הטיות ומה יש לנו לעשות איתן.
במהלך ההרצאה, אנה תשתף ב-10 הטיות קוגניטיביות משמעותיות שיעזרו לכם לשפר את המוצרים שלכם ולהבין כיצד ההטיות הללו משפיעות עלינו כמשתמשים ובעלי עסקים.

הרצאה 2: לעצב אינטראקציה מחוץ למסך: כיצד נחבר בין העולם הפיזי לעולם הדיגיטלי? – מיכל רינות
80% ממשתמשי הסמארטפון בודקים אותו תוך 15 דקות מרגע ההתעוררות! התמסרנו למסכים, אבל הגוף שלנוו קצת נזנח במפגש עם טכנולוגיה! בשביל אינטראצקיה עם הסמארטפון והלפטופ מספיקות שתי אצבעות, עין אחת ואוזן קטנה.
האם היכולות של הידיים, הגוף והחושים שלנו הולכות לאיבוד? אילו אלטרנטיבות קיימות למפגש שלנו עם טכנולוגיה? במהלך ההרצאה נכיר פרויקטים ניסיוניים מרתקים שמפותחים במעבדות מחקר בעולם, וגם כאלה שמפותחים במרכז לעיצוב וטכנולוגיה בשנקר, נתוודע למוטיבציות הקונספטואליות והאסתטיות שמאחורי הפרויקטים, ונחשוב יחד על העתיד של המפגש בין האדם לטכנולוגיות התקשורת והמידע.

לפרטים נוספים והרשמה


רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: