גיקלנדר – אירועי חודש יוני 2011 לקהילה הטכנולוגית בישראל

ניוזגיק מציגים את מבחר הכנסים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ. להלן אוסף האירועים שיערכו בחודש יוני 2011.

בכל חודש אנו מציגים לכם בצורה מקוצרת ומתומצתת את כל הכנסים הטכנולוגיים, תערוכות, אירועי Networking וימי עיון הקשורים לקהילת ההיי-טק והטכנולוגיה בארץ של החודש הקרוב. חודש מאי הבא עלינו לטובה עמוס בהרצאות, ימי עיון וקבוצות משתמשים מקצועיות.

לפיכך, פרטנו בפוסט רק על האירועים וימי העיון המרכזיים. בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

HTIA 2011 – ה-1 עד ה-2 ביוני, 2011

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר תיפתח הועידה השנתית של ארגון ההיי-טק הישראלי בבנייני האומה בירושלים. שלושת ימי הועידה יכללו מגוון רחב של הרצאות ופאנלים בנושאי סטארטאפים, טכנולוגיה ושוק ההיי-טק הישראלי והשפעתו על הכלכלה בארץ ובעולם. בנוסף, תוכלו לפגוש סטארטאפים ישראלים במסגרת “שדירת הסטארטאפים” שתוצג באחד מאולמות הלובי של בנייני האומה.

כנס הנדסת תוכנה הראשון של הטכניון – ה-1 עד ה-5 ביוני, 2011

ביום רביעי בשעה 13:30 בצהרים יפתח כנס הנדסת תוכנה הראשון של הפקולטות למדעי מחשב והנדסת חשמל בטכניון. הכנס יעסוק בתחומי ארכיטקטורת מחשבים, מערכות ומדעי תמונה, ויכלול הרצאות של מרצים נודעים מחו”ל, הן מתחום התעשייה והן מהאקדמיה. הכנס מציע הזדמנות יוצאת דופן להיחשף להרצאות ולחידושים בחזית הטכנולוגיה והמדע, וכן להכיר אנשי מפתח מובילים בתחומם. ההרצאות ילוו במצגות מחקרי-מעבדה והצגת פוסטרים של שותפים מהתעשייה.

מפגש NoSQL בנושא Redis – ה-2 ביוני, 2011

ביום חמישי בשעה 17:30 אחר הצהריים יערך מפגש NoSQL בנושא Redis במשרדי חברת Wix בנמל תל-אביב. במסגרת המפגש יציג דביר וולק מ-@Do את פתרון הקוד הפתוח של Redis, שרת Data Strcuture.

ידע ויצירתיות בעידן ויקיפדיה – ה-6 ביוני, 2011

ביום שני בשעה 16:00 אחר הצהריים יתקיים מפגש בנושא ידע ויצירתיות בעידן ויקיפדיה במסגרת סמינר מחקר באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת המפגש, ידינו פרופ’ ליאו קורי, גב’ גליה עופרי ומושון זר אביב במקומה של ויקיפדיה בעידן המידע. האם בויקיפדיה קיים מקום רק לדימויים ויזואליים “הסטוריים”, הנחשבים מרוחקים, אובייקטיביים ועובדתיים? האם ויקיפדיה באמת ערוכה להזמין יוצרים חזותיים לתרום את יצירתם לכלל? האם יצירה חזותית היא פשוט בהגדרתה שיתופית פחות?ככל שמתפתח הפרויקט הוא חושף את המיתוסים והדעות הקדומות שמאחורי שאלות אלה. ומגלה את הדינמיקה המורכבת והמפתיעה של יצירה חזותית , וכן של תרבות פתוחה.

AVC Meetup – ה-6 ביוני , 2011

ביום שני בשעה 18:00 אחר-הצהריים, יתקיים מפגש AVC Meetup בבית הקפה Arcaffe שבהרצליה פיתוח. זוהי ההזדמנות שלכם להיפגש ולהכיר יזמים ואנשי טכנולוגיה מהתעשייה.


יודעים על אירוע שלא מופיע בלוח? עדכנו אותנו עכשיו.


Israel Mobile App Marketing – ה-12 ביוני, 2011

ביום ראשון בשעה 16:00 יערך אירוע בנושא שיווק אפליקציות למובייל במכללת אפקה בתל-אביב. באירוע יציג אורן טודורוס, מומחה לשיווק אפליקציות במובייל אספקטים שונים לשימוש בפלטפורמות השונות על-מנת לשווק את האפליקציות שלכם ואת שלבי החיים השונים מפיתוח האפליקציה ועד להפיכתה להצלחה.

הכנס השנתי של מנהלי המוצר בישראל – ה-15 ביוני, 2011

ביום רביעי בשעה 8:30 בבוקר יפתח הכנס השנתי של איגוד מנהלי המוצר בישראל באולם צ’לו בהוד השרון. הכנס מיועד למנהלי מוצר, למנהלי שיווק מוצר, מנכ”לים, מנהלי פרויקטים ולכל מי שמתעניין בפיתוח מוצרים חדשים וכולל מגוון הרצאות ופאנל בנושא ניהול מוצרים. בין המרצים: בוב רוזנשיין מנכ”ל Answers.com, אדן שוחט, שותף כללי ב-Genesis partners ועוד. הפאנל בכנס יעסוק באתגרים העומדים בפני מנהלי מחלקות מוצר, ובנוסף נדון בקשר עם גורמים מתוך הארגון ומחוצה לו. הכנס הוא המקום שלכם להרחיב את הקהילה המקצועית שלכם ולהיפגש עם אנשים מחברות אחרות העוסקים כמוכם, בפיתוח וניהול מוצרים.

HTShow – ה-15 עד ה-17 ביוני, 2011

ביום שלישי בשעה 16:00 אחר-הצהריים תיפתח תערוכת HTShow שתמשך כ-3 ימים בהאנגר 11 בנמל תל-אביב. תערוכת HT Show 2011 הינה התערוכה המקצועית המובילה והיחידה בארץ בהיקפה לתחום ה-Consumer Electronics. בתערוכת HT Show 2011 תמצאו את כל הפתרונות והחידושים בתחום האלקטרוניקה הצרכנית, החל מאודיו וקולנוע ביתי, דרך צילום, גאדג’טים, משחקי מחשב וקונסולות, פתרונות בית-חכם וכלה באודיו ומולטימדיה לרכב. התערוכה תהיה פתוחה בראש ובראשונה לקהל הרחב, אשר מתעניין בטכנולוגיה וחדשנות, וכמו כן לאנשי מקצוע: מוכרים בחנויות, מתקינים, יבואנים ומנהלי רכש המעוניינים להתעדכן בכל מה שחדש בתעשייה.

מפגש IGT בנושא בניית צוות מכירות מוצלח בחברות אינטרנט ו-SaaS – ה-21 ביוני, 2011

ביום שלישי בשעה 17:30 אחר הצהריים יערך המפגש השלישי בסדרת 10 חוקים לבניית חברת SaaS מוצלחת במשרדי מיקרוסופט ברעננה. המפגש הפעם יעסוק בסוגיית בניית צוות מכירות מוצלח בחברת Saas המכוונת למכור למגזר העסקים הקטנים והבינוניים. בהרצאה יציג איראיל פינקלשטיין, המייסד והמנכ”ל של Kampyle את העקרונות הבסיסיים ליצירת צוות מכירות טוב ואסטרטגית מכירות ויציג מקרים לדוגמה.

Startup Weekend חיפה – ה-22 עד ה-24 ביוני, 2011

ביום רביעי בשעה 16:00 אחר-הצהריים יפתח אירוע Startup Weekend במרכז האקדמי כרמל בחיפה. במסגרת סטארטאפ וויקאנד, מועלים רעיונות שונים וסביב הטובים ביותר נוצרות קבוצות עבודה, לפי בחירת המשתתפים. במהלך סוף השבוע עובדים המשתתפים על הקמת המיזם ובסוף האירוע מציגים את התוצרים אל מול פאנל שופטים, שיבחר את הקבוצה המנצחת. מעבר לחווית הנטוורקינג הייחודית, סטארטאפ וויקאנד מהווה פלטפורמה ללמידה, פיתוח יכולת ניהול קבוצה, ועוד עבור המשתתפים וקהילותיהם.

Visual Studio LightSwitch – Turn on the light – ה-27 ביוני, 2011

ביום שני בשעה 8:30 יערך יום עיון בנושא Visual Studio LightSwitch במשרדי מיקרוסופט ברעננה. במפגש זה תוכלו להכיר את LightSwitch Visual Studio, סביבת פיתוח לבניית אפליקציות עסקיות לשולחן העבודה, ל-webו לענן ולהכיר את יכולות האבטחה וההרחבה הניתנות למפתחים.

יום עיון בנושא Silverlight 5 – ה30 ביוני, 2011

ביום חמישי בשעה 8:30 בבוקר יערך יום עיון בנושא Silverlight 5 במשרדי מיקרוסופט ברעננה. ביום עיון זה יסבירו מומחי מיקרוסופט כיצד מתחילים לפתח אפליקציות עשירות לאינטרנט בעזרת Silverlight, מהם החידושים בגירסאותSilverlight 5 ומהם היכולות החדשות לפיתוח אפליקציות עסקיות (LOB) בגירסה זו.


הפוסט מרכז את האירועים הגדולים והמרכזיים, אך ביומן האירועים המלא של ניוזגיק המעודכן על ידינו באופן שוטף תוכלו למצוא מגוון אירועים נוספים הפונים לקהילת הטכנולוגיה בארץ. זהו יומן מבוסס על היומן של גוגל, מה שאומר שיש בו את צורות הצפייה המוכרות לכם (סדר יום, חודש, שבוע) ואפשרות להוסיף את כל היומן שלנו לתוך היומן שלכם באמצעות הקלקה על הכפתור של גוגל הנמצא בתחתית היומן. אם אתם יודעים על אירועים ומעוניינים לעדכן את יומן אירועי הקהילה ואת כלל הקוראים, אתם מוזמנים לשלוח מייל או זימון ישירות ללוח בכתובת info AT geektime.co.il.

כתובת היומן היא: https://www.geektime.co.il/eventsboard

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

רוצה להיות הראשון להגיב?

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: