זו לא סיכה, אלא מצלמה שתתעד ותשתף את נקודת המבט שלכם בכל רגע נתון

אם מיציתם את ה-spectacles של סנאפצ’ט, כדאי שתכירו את FOMO: מצלמת HD מזערית שמתחברת לכל בגד כמו סיכה

מקור: עמוד הקמפיין, FOMOcamera

רשתות חברתיות גורמות ללא מעט אנשים לתעד ולשתף כמעט כל רגע מהחיים שלהם, אבל הבעיה היא שבעשותם כך הם קצת שוכחים ליהנות מהרגע. ה-FOMOcamera היא מצלמה לבישה שנראית כמו סיכה, אותה ניתן לחבר לחולצה, למכנסיים, לכובע ואפילו לקולר של הכלב, על מנת שהידיים, הראש או הרגליים שלכם יהיו פנויים להתמסר לרגע.

נראה כמו אימוג’י, אבל זו בעצם מצלמה

מקור: עמוד הקמפיין, FOMOcamera

מדובר במצלמה די מזערית שמתחברת באמצעות מגנט למעמד ייעודי ובאמצעותה תוכלו לצלם סרטוני וידאו ברזולצית HD ובמשך שעה וחצי בין הטענה להטענה (שנמשכת שעה). ה-FOMOcamera שוקלת 40 גרם בלבד, ובחברה משווים את משקלה לזה של קונדום או של 2 סוללות קטנות. היא פשוטה לתפעול וכוללת כפתור בודד; כדי להדליק ולכבות אותה יש ללחוץ על הכפתור במשך 2 שניות, וללחוץ פעם אחת על מנת להתחיל לצלם או להפסיק. אם אתם מתעדים פעילות שעשויה לכלול נגיעה במים אל חשש, שכן המצלמה עמידה בפניהם. הגרסה הבסיסית מגיעה עם זיכרון של 16GB שאפשר להרחיב ל-32GB תמורת 10 דולרים נוספים.

כמו כן, כיאה לקהל היעד שאליו המוצר פונה – צעירים – ניתן לעצב את המצלמה בהתאם להעדפותיכם ולבחור מה יצפה את חלקה הקדמי (תמורת 10 דולרים נוספים). בכלל, הרעיון הוא שיהיה מדובר באקססורי לכל דבר ושכל משתמש ירכוש כמה כיסויים שונים על מנת שהאביזר יתאים ללבוש שלו.

המוצר זמין לרכישה במסגרת קמפיין מימון המונים שהושלם כבר בהצלחה, במסגרתו גויסו למעלה מ-134,000 דולרים, 733% יותר מסכום היעד. הגרסה הבסיסית של המצלמה שמגיעה עם זיכרון מובנה של 16GB וכבל מיקרו USB להטענה עולה כ-49 דולרים (173 ש”ח, לא כולל משלוח לישראל) והיא צפויה להישלח לרוכשים כבר בדצמבר הקרוב. תמורת 69 דולר תוכלו לרכוש את החבילה המורחבת הכוללת ערכת אביזרים אוניברסליים שמתאימה גם למצלמות אחרות בהן הגו פרו, כדי שתוכלו להשתמש בה גם לתיעוד ברכב, באופניים או מתחת למים.

לעמוד המוצר

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה – היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "זו לא סיכה, אלא מצלמה שתתעד ותשתף את נקודת המבט שלכם בכל רגע נתון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
בן בן
Guest

בפסקה האחרונה אני מניח שהכוונה היא לrom ולא ram

wpDiscuz

תגיות לכתבה: