חברת F5 משיקה פתרון וירטואליזצית קבצים חדש

חברת F5 הודיעה היום על השקת ARX2000 – פלטפורמת חומרה חדשה במשפחת מוצרי ה-ARX המספקת פתרונות וירטואליזציה לקבצים.

F5חברת F5, המוכרת בארץ בעיקר בזכות מוצרי ה-Application Firewall וה-Network High Availability שלה, הודיעה היום על השקת ARX2000 – פלטפורמת חומרה חדשה במשפחת מוצרי ה-ARX המספקת פתרונות וירטואליזציה לקבצים. הפלטפורמה החדשה תוכננה במיוחד על מנת לעמוד בצרכי עמידה בקני מידה ודרישה לביצועים של סביבות אחסון קבצים בינוניות עד גדולות ומאפשרת לארגונים לנהל בצורה מיטבית את הגידול המהיר בנתונים תוך כדי הפחתת עלויות ניהול הנתונים.

יחד עם השקת הגרסה החדשה של ה-ARX, הציגה החברה גרסה חדשה של מערכת ניהול הנתונים שלה, אשר מספקת פתרונות ARX עם תמיכה מורחבת לסביבות אחסון Microsoft/CIFS. הגרסה החדשה מוסיפה פונקציונאליות נוספת המאפשרת ללקוחות החברה לבצע הערכות על סביבות אחסון בצורה קלה ומהירה יותר.

כמו מוצרים אחרים במשפחת ה-ARX של F5, גם ה-ARX2000 מציגה יכולות וירטואליזצית קבצים “חכמות” התורמות להפחתת מורכבות תפעול סביבת הנתונים. הוירטואליזציה מבטלת את המיפוי הסטטי בין המשתמש למשאבי האחסון, דבר המאפשר העברה מהירה של הנתונים מבלי להשפיע על היישומים או על המשתמשים. מערכת ה- ARX מציעה ניהול מבוסס מדיניות המפשטת תהליכים כגון מיגרציית נתונים, ארגון האחסון ואיזון הקיבולת והופך אותם לאוטומטיים, דבר המתבטא בחיסכון דרמטי בעלויות וביעילות העסקית.

ה-ARX2000 מצטרף לקו המוצרים הקיים של החברה הכולל גרסאות קטנות יותר (ARX500 וה- ARX1000) לארגונים קטנים ובינוניים וגרסה גדולה יותר (ARX4000) לארגונים גדולים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: