הפקות טלוויזיה חכמות יותר: eTribez הישראלית מגייסת 3.5 מיליון דולר

eTribez הישראלית פיתחה מערכת לניהול תהליך הליהוק של סדרות טלוויזיה וסרטים. אמריקן איידול, אקס פקטור והמירוץ למיליון הן חלק מהתוכניות שנעזרות במוצר של החברה

מקור: eTribez

הסטארטאפ הישראלי eTribez, המספק פתרונות דיגיטליים לתעשיית הטלוויזיה והסרטים, הודיע היום (ה’) על גיוס של 3.5 מיליון דולר. את הגיוס הובילה CE Ventures והשתתפה בו גם המשקיעה הקיימת, קרן INIMITI.

הפתרונות של eTribez מיועדים לתעשיית הטלוויזיה הכוללת רשתות טלוויזיה וחברות הפקה ב-12 שפות. מערך הפתרונות כולל מערכות ניהול דיגיטליות לליהוק מועמדים לריאליטי וסרטים, ניהול הפקת תכניות וסרטי קולנוע והעלאת תכנים על ידי גולשים והעברתם למערכת השידור.

200 תוכניות ב-16 מדינות

שניים מהמייסדים, מימין לשמאל: אלי אבאיאן וניר סגל

אלי אבאיאן, מנכ”ל וממייסדי eTribez אמר כי “הגיוס הנוכחי מיועד בעיקרו להרחבת פעילות המכירות הבינלאומיות בארה”ב ואירופה אשר נמצאות במגמת גידול מואץ. בהתאם נמשיך להרחיב את כוח האדם במשרדים בלוס אנג’לס ובלונדון, תוך מיקוד בשיתופי פעולה אסטרטגיים עם קבוצות המדיה הגדולות בעולם. ”

היתרון במערכת הליהוק של eTribez נועד לייעל ולפשט את תהליך הליהוק וניהולו, כך שחברות ההפקה יוכלו להכפיל את מספר המועמדים אותם ייראו בתהליך הליהוק לתוכניות ובמקביל יחסכו מעל ל-50% מהמשאבים והזמן. כעת מרחיבה החברה את הפלטפורמה שלה כך שהיא תתמוך בכל תהליכי ההפקה בהם לו”ז, תקציב, ניהול סטודיו, תסריטים, לוקיישנים וניהול הצוות, כאשר המערכת כולה נמצאת בענן.

כיום עובדת החברה עם 150 הפקות במעל ל-15 מדינות, ביניהן הפקות גדולות ומוכרות כמו “America’s Got Talent”, “The Island”, “American Idol”, “The Big Brother”, ורשתות הטלוויזיה  Fox, ITV, BBC, NBC, Warner Brothers, וכן TV Globo. לפני כשנה חתמה החברה על הסכם אסטרטגי עם ענקית ההפקות Endemol Shine Group במסגרתו מספקת eTribez את פלטפורמת הליהוק הדיגיטלי שלה לחברות ההפקה במעל ל-30 מדינות ברחבי העולם.

eTribez הוקמה ב-2012 על ידי היזמים אלי אבאיאן (CEO), ניר סגל (COO) ועוז בן-אליעזר (CTO). מאז הקמתה וביחד עם הגיוס הנוכחי היא גייסה כ-5 מיליון דולר. סה”כ מועסקים בה כ-30 עובדים בארץ ובעולם, מתוכם 20 בתל אביב. בימים אלו פתחה החברה משרד בלונדון והתכנון הוא להרחיב את הצוות בלוס-אנג’לס עם בכירים מתעשיית הבידור העולמית.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

1 תגובה on "הפקות טלוויזיה חכמות יותר: eTribez הישראלית מגייסת 3.5 מיליון דולר"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
מגבה
Guest

מספיק לקרוא לסינכרון קבצים לענן גיבוי! זה לא גיבוי זה סנכרון. אם תוכנת כופר תצפין את הקבצים על המחשב האישי השינויים יעברו לענן ואם יימחקו לכם קבצים מהענן הם ימחקו מכל המכשירים המסונכרנים.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: