אפסון לוקחת את הגוגל גלאס צעד אחד קדימה

המשקפיים השקופים של אפסון מאפשרים לראות את המתרחש מסביב בזמן השימוש בהם ובעלי חיי סוללה של עד 6 שעות

מקור: Epson

מקור: Epson

התקני מציאות מדומה מציפים את תערוכת MWC שמתקיימת בימים אלו, אבל נראה שגם התחום הקצת פחות פופולארי והמעט יותר דימיוני – מציאות רבודה, לא נשכח. חברת אפסון, שאתם בוודאי מכירים בעיקר בזכות המדפסות שהיא מייצרת, השיקה במסגרת התערוכה את הדגם החדש של המשקפיים שלה שתומכים בטכנולוגיה זו. מדובר בדור השלישי של משקפי המציאות הרבודה מתוצרתה של החברה – Moverio BT 300.

בדגם החדש נעשה שימוש בטכנולוגית תצוגת OLED, מה שהופך את המשקפיים לקלילים ביותר (ואף הקלים ביותר בשוק כיום). בנוסף, המשקפיים מגיעים בעיצוב שקוף לחלוטין, מה שמאפשר ראייה של הרובד הדיגיטלי ללא הפרעה או מסגרת כלשהי שמציקה בעין.

דרך חדשה לראות את העולם

הרעיון מאחורי ה-Moverio BT 300 הוא להקנות למשתמשים תחושה קלילה, כדי שאלו יוכלו לשלב תוכן דיגיטלי ביחד עם העולם האמיתי בצורה כמה שיותר טבעית ולא מורגשת. מבחינה טכנית, המשקפיים מכילים מעבד מרובע ליבות Intel Atom עם מערכת הפעלה אנדרואיד 5.1. תכונות אלו מספקות למשקפיים מספיק כוח כדי לעבד תוכן תלת מימדי כבד, וזמן עבודה של עד 6 שעות. בנוסף כוללים המשקפיים מצלמת HD של 5 מגה פיקסל,GPS, אקסלומטר, גירוסקופ, חיבוריות WiFI ובלוטות׳.

במטרה לבדל את משקפי הMoverio BT 300 משאר המוצרים הדומים בשוק, תתמקד אפסון במגוון יישומים מסחריים ואחרים, תוך כדי שיהווה המוצר כלי עבודה למשתמשים עסקיים ולספקי תוכנה עצמאיים.

לדברי ענבר עיני, מנהלת המוצר באפסון ישראל, ״מדובר במשקפיים חכמים השונים מרבים אחרים בשוק, בהיותם מותאמים בדיוק רב, הן עיצובית והן בפונקציונליות, למגוון שימושים. טכנולוגיית ה-OLED מאפשרת לנו לספק יותר זמן עבודה במשקפיים קלים יותר, עם מהירות תגובה גבוהה יותר, רזולוציה באיכות HD ובהירות וניגודיות מובחנים יותר. העובדה שבחרנו בסיליקון (שבבסיס ה-OLED) במקום בזכוכית, אפשרה לנו להשיג תצוגה באיכות גבוהה בהרבה מהמקובל״.

אז נכון, על אף המאמצים אנחנו עדיין לא יכולים להגיד שמדובר כאן ׳בצעקה האחרונה׳ בתחום האופנה, ועדיין יש לא מעט מקום לשיפור מבחינה עיצובית, אבל אם אתם מחפשים אחר חומרה מתקדמת ועיצוב כמעט ולא מורגש (המשקל קוצץ ב-20% מהדגם הקודם), אולי מדובר בפריט רלוונטי עבורכם. אם התלהבתם, דרך האתר הרשמי של החברה ניתן לרכוש בהזמנה מוקדמת זוג משקפיים, תמורת סכום לא מבוטל של 800 דולר (3,124 ש״ח), רק אל תצפו לקבל אותם לפני הרבעון האחרון של השנה.

וידאו – Epson Moverio BT-300: A New Way Of Seeing The World

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

אין תגובות

התגובות לפוסט סגורות.

תגיות לכתבה: