מערכת חדשה לזיהוי פנים הותקנה בסניפי חברת ברינקס

בתום ניסוי מוצלח במשרדי הנהלת ברינקס, אישרה ברינקס את מערכות זיהוי הפנים של חברת C-True להתקנה בסניפיה, לצורך בקרת כניסה לאזורים ממודרים.

Ctrueחברת C-True הודעה מוקדם יותר השבוע כי לאחר סיום הניסוי במשרדי הנהלת ברינקס, אישרה החברה לשימוש את מערכות זיהוי הפנים של חברת C-True להתקנה בסניפיה, לצורך בקרת כניסה לאזורים ממודרים.

המערכת של C-True, אשר נקראת C-ENTRY היא מערכת ביומטרית חדשנית ומתקדמת העושה שימוש בפני האדם על מנת לאשר כניסה למתחמים ממודרים הדורשים אבטחה מיוחדת. לדברי יצחק רבין, מנכ”ל ברינקס ישראל, המערכות של C-True הוכיחו יכולת אימות פנים מהירה ואיכותית בתנאים מגוונים ותובעניים.

השימוש במערכת הופעל תוך שימוש בתגי העובד הקיימים, לאחר תהליך רישום פני העובדים והדרכה בזמן קצר. רבין מוסיף, “לאחר שהתנסינו בשימוש הקל, הנוח, המהיר והאמין של מערכות זיהוי הפנים, החלטנו לקדם את השימוש במערכות C-Entry  גם בכלל סניפי חברת ברינקס באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

מוטי גרוסמן, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת C-True ציין כי הפתיחות והגישה החדשנית של ברינקס הם אלו שהיוו את המפתח העיקרי לאימוץ המערכת.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: