מהיום ניתן להשוות מחירים גם בטלפון הנייד

זאפ, אתר השוואת המחירים הישראלי הגדול בארץ השיק השבוע יישום חדש לטלפונים ניידים בשם “זאפ בנייד שלך”. היישום החדש המאפשר השוואת מחירים בזמן אמת באמצעות הטלפון ופועל באמצעות ממשק גרפי המציג את הקטגוריות הרלוונטיות ומאפשר מגוון רחב של אפשרויות סינון המידע על המוצרים, בדומה לשירות הניתן באתר האינטרנט.

zapcellularזאפ, אתר השוואת המחירים הישראלי הגדול בארץ הודיע השבוע על השקת יישום חדש לטלפונים ניידים  בשם “זאפ בנייד שלך”. היישום החדש מאפשר השוואת מחירים בזמן אמת באמצעות הטלפון ופועל באמצעות ממשק גרפי המציג את הקטגוריות הרלוונטיות ומאפשר מגוון רחב של אפשרויות סינון מידע על המוצרים, בדומה לשירות הניתן באתר האינטרנט.

היישום החדש פותח על ידי חברת סלריום, ופועל במרבית דגמי הטלפונים הניידים מדור 2.5 ומעלה, התומכים בטכנולוגיית ג’אווה. השימוש ביישום פתוח ללקוחות כל החברות הסלולריות המנויים על חבילות גלישה.

חברת Cellerium, שהוקמה ב-2007, מאפשרת לספקי תוכן ליצור אפליקציות אינטרנט מתקדמות לטלפונים ניידים. פלטפורמת MobileCanvas של Cellerium נותנת מענה לריבוי המכשירים ומערכות ההפעלה, שהרתיעו ספקי תוכן רבים מלפתח אפליקציות לטלפונים ניידים, ומאפשרת לשלב בין היתרונות של אפליקציות אינטרנט לבין ממשקי משתמש עשירים, שהיה שמורים עד כה לאפליקציות סלולריות ייעודיות.

על מנת להתקין את היישום, יש לשלוח מסרון (sms) למספר 2580 עם הטקסט “זאפ שלי” ובתגובה יתקבל קישור להורדת היישום לטלפון הנייד. עם סיום ההורדה וההתקנה, ניתן מיד להתחיל להשתמש ביישום ולבצע השוואות מחירים. התשלום על השימוש באפליקציה הוא על זמן גלישה בלבד.

פרטים ושאלות נוספות בנוגע לאפליקציה והשימוש בה ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.zap.co.il/cellular/CellularApplication.aspx

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

2 Comments on "מהיום ניתן להשוות מחירים גם בטלפון הנייד"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Eliram
Guest

למה באפליקציה ולא דרך האתר הסלולרי שלהם? מה היתרונות?

Ran
Guest

ההנחה היא שממשק המשתמש טוב יותר
אני אישית לא מאמין בקליינטים לטלפונים לא-חכמים
אבל גם לא האמנתי שהאייפון יצליח בצורה כזאת אז מה אני מבין.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: