שדרוג תמונות סטילס והנחות למסעדות [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להעשיר את התמונות שלכם, לשמור את היצירות של ילדכם, להנות מהנחות במסעדות גם בשעות הערב ולשלוח הודעות טקסט בשעה והתאריך המתאימים לכם.

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להעשיר את התמונות שלכם, לשמור את היצירות של ילדכם, להנות מהנחות במסעדות גם בשעות הערב ולשלוח הודעות טקסט בשעה והתאריך המתאימים לכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Moments – הדור הבא של תמונות הסטילס

מחיר: חינם – מפתח: Iddo Goren

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאייפון

אם עד לפני כמה שנים מצלמות כיס היו האביזר המשמעותי ביותר שהיה אפשר למצוא בתיק שלנו, היום אין ספק שהסמארטפונים ואפילו הטאבלטים הצליחו להשתלט על הנישה הזאת ולאפשר לנו לא רק לשמור כל אירוע או מקום אליו אנו מגיעים באמצעות תמונה, אלא לשתף אותם מיידית עם כל מי שנרצה. אם אתם מחובבי הצילום שמחפשים דרך חדשה להביע את עצמכם, יש לנו את האפליקציה עבורכם.

Moments תאפשר לכם להוסיף סאונד לתמונות הסטילס שלכם. כך, תוכלו לצלם את כלבכם מתרוצץ בגינה, לשמור תמונה ממסיבת החתונה הגדולה או אפילו לצלם את גביע הגלידה שהזמנתם, ולייחד אותם באמצעות שיר, צליל או אפילו מילה שתגידו בעצמכם. האפליקציה מאפשרת לכם להקליט עד שלוש שניות של קול, וכמובן להעלות את התוצאה אל הרשתות החברתיות שלכם.

יתרון: נראה כי סרטוני הוידאו כבר הצליחו למצות את עצמם, והגיע הזמן לאלמנט חדש בתחום התמונות. סאונד ייחודי הוא משהו שכולנו אוהבים, ונראה כי מדובר באפליקציה שיכולה להלהיב אותנו מחדש בכל הנוגע לשיתוף תמונות.

חסרון: למרות הכוונה הטובה, העיצוב של האפליקציה אינו מושלם ולמפתחים מצפה הרבה עבודה על מנת להציע תחרות משמעותית מול אינסטגרם, ווין ואחרים – למרות הייחוד הספציפי שלה.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

Keepy – הציורים של הילדים ישירות בסמארטפון

מחיר: חינם – מפתח: keepy Inc

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאייפון

כשהיינו קטנים, ההורים שלנו היו נוהגים להציג את הציורים שלנו לכל השכנים והחברים באמצעות הצמדתם למקרר. היום, עם התקדמות הטכנולוגיה והגעתם של מכשירי הסמארטפון, אנחנו כהורים ואפילו ההורים שלנו כבר עברו מזמן להציג תמונות של הנכדים ישירות ממסכי המכשירים, בזמן שהמקררים עומדים ערומים ונקיים.

אפליקציית Keepy מאפשרת לכם לארגן, לחלוק, לצפות וכמובן לשמור את כל אותם ציורים של הילדים, האחיינים והנכדים לצפייה מהירה ואפשרות להשוויץ אפילו בתור בדואר. את התמונות שתשמרו תוכלו לעצב באמצעות פילטרים, להכניס תחת קטגוריה של אחד מהילדים ואפילו להקליט את הסיפור שמאחורי הסיפור.

יתרון: מדובר על המקרר המשודרג הנמצא ישירות במכשיר הסמארטפון שלכם, וכולל לא רק את היצירה הסופית אלא גם אפשרות להוספת תאריך, מיקום ואפילו את הסיפור מאחורי היצירה כפי שילדיכם מספרים אותו.

חסרון: כיאה לשירות השומר מידע, תמונות וקבצי קול – לאחר כמה וכמה קבצים תגלו שהמקום הפנוי שלכם נגמר, ויהיה עליכם להתחיל לשלם על אחסון – 10 “סיפורים” או Keepies נוספים עבור 3.90 שקלים ו-25 סיפורים נוספים עבור 7.90 שקלים. בהתחשב בסכומים אלה, משתמשים רבים יעדיפו להמשיך להשתמש בשירותי הענן הקיימים והחינמיים לצרכי אחסון.

restoclub – הנחה במסעדות גם בשעות השקטות

מחיר: חינם – מפתח: Barak Sofir

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאייפוןהורדה לאנדרואיד

הגיע שעת צהריים וכל עובדי המשרד נוהרים אל המסעדות הקרובות במטרה להנות מהמבצעים והעסקיות המוצעים בשעות הללו. אך לקראת אחר הצהריים, כשעובדי המשרד יוצאים הביתה, והבליינים עדיין אינם מוכנים לצאת ולקרוע את העיר, המסעדות הללו סובלות משעות שקטות במיוחד, שבמקרים רבים עולות להן כסף רב.

במטרה לתת מענה למסעדות ולסועדים, אפליקציית רסטוקלאב משדכת בין השניים עם הצעות מפתות. המסעדות מציעות הנחה הנעה בין 20 ועד 50 אחוזים על מגוון התפריט, ובכך למעשה מושכות לקוחות פוטנציאלים שלא הספיקו לאכול בזמן, החליטו לצאת מוקדם עם חברים או פשוט מחפשים היכן לשבת עם הלפטופ ולאכול ארוחת ערב מוקדמת במיוחד.

יתרון: האפליקציה מבוססת מקום ויודעת להציג לכם את המסעדות הקרובות אליכם, ואת ההנחות השונות שמציעות. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל מבחינתנו הנחה על אוכל היא יתרון משמעותי, ואנחנו בעד אפליקציה שתעזור לנו לחסוך כמה שקלים.

חסרון: נכון להיום היצע המסעדות באפליקציה אינו רחב ועומד על כ-30 מסעדות הממוקמות בעיקר באיזור המרכז. אנו מקווים שמאגר המידע ימשיך להתרחב עם הזמן, אך בינתיים לא מדובר על הפתרון האידיאלי למשתמש הרעב שמעוניין לחסוך כמה שקלים.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

txtot+ – שליחת סמס בזמן המתאים לכם

מחיר: חינם – מפתח: Lonoda LTD

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

הורדה לאייפון

כיום, התקשורת שלנו עם חברינו נעשית בעיקר באמצעות המדיה הכתובה: הודעות סמס, Whatsapp ודומיהן ולא באמצעות שיחות טלפון. אך בניגוד לשיחת טלפון, אותה תוכלו לבצע בשעה המתאימה לכם, ההודעות נשלחות בצורה מיידית ואינכם יכולים לשלוט בכך. או לפחות לא יכלתם לשלוט בכך עד היום.

באמצעות האפליקציה תוכלו לקבוע את המועד בו תרצו שהודעת הסמס שלכם תשלח. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור את ההודעה, לבחור את התאריך הרצוי וכמובן את איש הקשר אליו תרצו לשלוח את ההודעה המדוברת – ולהמתין בסבלנות. האפליקציה עובדת גם אם מסך המכשיר כבוי, וגם במידה והספקתם לשכוח לחלוטין מאותה הודעה מדוברת.

יתרון: במקום לשלוח תגובות והערות ב-2 בלילה, תוכלו לתזמן את ההודעות שלכם למועד מאוחר יותר. לחילופין, תוכלו להכין מראש הודעות “שנה טובה”, “חג שמח” או אפילו “יום הולדת שמח” שישלחו בזמן המתאים, מבלי שתצטרכו לזכור או לטרוח לעשות זאת.

חסרון: בעוד שהאפליקציה עצמה מוצעת בחינם, שליחת ההודעות נעשית באמצעות קרדיטים – ואתם מקבלים רק חמישה מהם. במידה ותרצו לרכוש עוד קרדיטים על מנת לשלוח עוד הודעות, יהיה עליכם להשקיע 3.90 שקלים לשליחת 15 הודעות, או 23.90 שקלים לשליחת 100 הודעות – מה שעלול להפוך את האפליקציה ל-לא משתלמת עבור משתמשים רבים.

מקור: עמוד האפליקציה

מקור: עמוד האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

1 תגובה על "שדרוג תמונות סטילס והנחות למסעדות [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
כרמל
Guest

באפליקציה moments בלתי אפשרי בשום צורה לעשות רישום ולהיכנס. האפליקציה תקועה על העמוד הראשי עם הרעש המעצבן של הציפור .

wpDiscuz

תגיות לכתבה: