לוח מודעות מבוסס מיקום, שידוכים על בסיס קירבה ועוד [אפליקציות כחול לבן]

ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לנהל את האתר שלכם, למכור או לרכוש מוצרים הנמצאים בסביבה הקרובה אליכם, לפגוש אנשים חדשים ומעניינים וללמוד לתיאוריה, ישירות ממכשיר הסמארטפון

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

מקור: דפי האפליקציות, עיבוד תמונה

המוח הישראלי לא מפסיק לייצר לנו פטנטים, או יותר נכון – לא מפסיק לייצר אפליקציות חדשות, מעניינות, ייחודיות ובעיקר מהנות. בתור אתר ישראלי, שכותב לישראלים וגאה בהתבלטותם בסצנת ההייטק, אנו שמחים להעניק להם עוד מקור להפצת המוצרים שלהם ולחשיפה.

אז הנה מדור שכולו פיתוח ישראלי כחול לבן – ארבע אפליקציות שיעזרו לכם להגיע ממקום למקום, להעביר את שעות הפנאי בכיף ולדעת עד כמה אתם מבוקשים כשאתם לא לצד מכשיר הסמארטפון שלכם.

אם גם אתם פיתחתם אפליקציה ואתם מעוניינים לחשוף אותה אל קהל הקוראים שלנו, אתם מוזמנים לשלוח אלינו פנייה אל info@geektime.co.il.

Ranqo

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: 43.90 ש”ח – מפתח: iLevel Ltd – הורדה לאייפון

במידה ויש לכם אתר, הכירו את רנקו, אפליקציה הכוללת 3 כלי עזר המיועדים לעזור לכם לעקוב אחר פעילות האתר ודף הפייסבוק שלכם – ישירות ממכשיר הסמארטפון. הכלים שמציעה האפליקציה כוללים מעקב אחר הדירוג שלכם בגוגל על פי מילות המפתח שבחרתם לקדם, מעקב כניסות לאתר המתחבר לגוגל אנליטיקס, ומציג את הכניסות היומיות לאתרכם ומעקב לייקים בפייסבוק, המתחבר לחשבון האתר שלכם ומעדכן אתכם על השינויים במספר האוהדים בדף, לטובה ולרעה.

לצד המעקב הזמין ישירות ממכשיר הסמארטפון שלכם, האפליקציה מציעה אפשרות לייצר דו”חות יומיים מסודרים המגיעים ישירות אל כתובת המייל שלכם, איתה אתם גם נרשמים לשירות רנקו. חשוב לציין כי בעוד שהאפליקציה מוצעת בתשלום, היא אינה גובה תשלום נוסף על אפשרויות או תוספות בתוך האפליקציה עצמה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהמידע יהיה זמין עבורכם מתי שרק תרצו.

יתרון: אם הקמתם אתר חדש ואתם מסתובבים כל היום בפגישות ואירועים, אין ספק שכלי העזר הזה יוכל לעזור לכם להשאר עם האצבע על הדופק – לא משנה היכן תהיו או מה תעשו, כל עוד מכשיר הסמארטפון שלכם יהיה איתכם.

חסרון: החסרון כאן הוא כמובן המחיר, שלמרות כל היתרונות שמציע עדין מדובר על יותר מ-40 שקלים, וייתכן כי בעלי אתרים רבים יבחרו לא להוציא סכום כזה על אנליטיקות הזמינות להם בצורה נפרדת באתרים השונים, ובמחירים הרבה יותר הגיוניים או אפילו בחינם.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

השכונה

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Technostalgia – הורדה לאייפון

אחד מהשימושים הטובים ביותר של רשת האינטרנט, הוא החיבור בין משתמשים המעוניינים למכור חפצים לבין אלה המעוניינים לרכוש אותם. בעוד שקיימים היום מספר אתרים גדולים וקטנים המציעים לנו לפרסם או לצפות במוצרים השונים, אחד מהחסרונות העיקריים הם שהמוכרים יכולים להיות רחוקים מאוד מאיתנו, מה שהופך את כל תהליך הרכישה להרבה יותר מסורבל, והרבה פחות יעיל.

אפליקציית השכונה היא למעשה לוח מודעות מבוסס מיקום, כאשר המוצרים השונים המופיעים לפניכם הם של משתמשים הנמצאים במרחק פיזי הגיוני, אליו תוכלו להגיע במהרה על מנת לבצע את הרכישה. באפליקציה תוכלו למצוא הכל – מחפצי וינטאג’, דרך ספות מאיקאה ועד מכוניות, כאשר כל אחת מהמודעות המפורסמות מגיעה עם ציון המרחק של המוכר ביחס אליכם, וכמה זמן יקח לכם להגיע אליו ברגל או באופניים.

יתרון: מדובר אכן בנושא כואב, ולעיתים אנו מוצאים חפצים מעניינים מאוד באתרי המכירות השונים, אך מגלים שעלינו לנסוע כמה עשרות קילומטרים על מנת להשיג אותם – מה שהופך את החסכון במחיר להוצאה רצינית על דלק. השכונה פותרת בעיה זאת בצורה קלה, עם ממשק קל ומזמין, המאפשר לנו לצפות רק במוצרים הנמצאים בסביבה הפיזית הקרובה אלינו.

חסרון: החסרון המשמעותי ביותר הוא העדר שורת החיפוש, כך שאין לנו אפשרות לראות האם אכן אחד מהמוצרים שאנו מעוניינים בהם מוצע למכירה, ואנו נאלצים לבזבז את הזמן בגלילה אינסופית עד שהיצע המודעות מגיע אל סופו, או עד שהמוצר המבוקש מופיע ברשימה.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

Odating ISRAEL

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Itay Naftaly Eng. – הורדה לאנדרואיד

זה לא משנה אם אתם מחפשים את האחד, האחת או סתם מישהו לבלות איתו את ימי החורף הקרירים, עם התפתחותם של הסמארטפונים הגיע הזמן שגם שירותי היכרויות יגיעו לנייד. אפליקציית Odating הינה מבוססת מיקום ומאפשרת לכם למצוא בן או בת זוג פוטנציאליים על פי המרחק הפיזי בו הם נמצאים מכם. לאחר פתיחת הפרופיל תוכלו להנות ממספר אפשרויות כגון:

ספיד דייטינג, המאפשר לכם לכתוב היכן אתם נמצאים ולהמתין שאחד מהמשתמשים האחרים יענה להזמנה שלכם ויגיע להכרות, התראות פוש המאפשרות לקבל התראה בכל פעם שמשתמש חדש יוצר איתכם קשר ואף ליצור רשימה שחורה, שתכיל את כל המשתמשים שיצרתם עמם קשר בעבר והחלטתם שהם לא מתאימים לכם, או כאלה שמראש החלטתם לוותר על ההזדמנות להכיר אותם.

יתרון: במידה ואתם טיפוסים ספונטניים, אפליקציית היכרויות מבוססת מיקום היא כנראה הפתרון עבורכם – שתאפשר לכם להכיר את כל מי שנמצא סביבכם, וגם אם לא למצוא את אהבת חייכם, אולי לעזור לכם להגדיל את מעגל החברים שלכם.

חסרון: אחד החסרונות העיקריים בהם נתקלנו באפליקציה, הוא שלעיתים היא פשוט לא מתפקדת בצורה האידיאלית, ואינה מציגה משתמשים אחרים, לא מאפשרת לנו ליצור עמם קשר ולעיתים אף קורסת לחלוטין. אנו מקווים כי בגרסאות הבאות הבעיות הללו יתוקנו, שכן כעת הם משפיעים בצורה מאוד שלילית על חווית השימוש.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

לימוד תיאוריה

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

מחיר: חינם – מפתח: Erez.info – הורדה לאנדרואיד

במהלך השנים האחרונות לימודי התיאוריה הפכו לקשים יותר יחד עם כניסתם של חוקים וספרי לימוד חדשים, שרוב הנהגים כיום בוודאי כבר הספיקו לשכוח. במקום לשלם על קורסים וחוברות, אפליקציית לימוד תיאוריה תעזור לכם להתכונן מכל מקום, בכל רגע פנוי, באמצעות מכשיר הסמארטפון שלכם. האפליקציה, המוצעת בחינם, מאפשרת לכם לתרגל שאלות ואף לבצע מבחן תיאוריה, על מנת לעזור לכם ולראות האם אתם מוכנים למבחן האמיתי.

במצב התרגול, לאחר בחירת הנושא וסוג הרשיון בו אתם מעוניינים יוצגו לכם שאלות אקראיות, עם התראות מתי עניתם נכון ומתי לא. במצב המבחן, יוצגו לפניכם 30 שאלות, כאשר יהיה עליכם לענות על כולן בתוך 40 דקות – ממש כמו במבחן אמיתי. לאחר מענה ולחיצה על כפתור הסיום, האפליקציה תיידע אתכם במידה ועברתם או נכשלתם, כמה טעויות היו לכם ובאיזה שאלות טעיתם.

יתרון: בזכות העובדה שהאפליקציה אינה דורשת חיבור לרשת, תוכלו לתרגל את שאלות התיאוריה בכל רגע שרק תרצו – בדרכים, בבית או אפילו בלילה לפני השינה.

חסרון: מכיוון שמדובר באפליקציה חינמית, וככל הנראה במטרה להרוויח קצת, האפליקציה מתקינה לכם תוסף שירות של שיחה מזוהה. אתם אמנם יכולים לבטל את השירות בהגדרות האפליקציה, אך אנחנו יודעים שמשתמשים רבים לא יאהבו את הרעיון שעם אפליקציה אחת הגיע שירות נוסף שייתכן ולא ידעו עליו – כך שעבורם מדובר בחסרון משמעותי.

מקור: דף האפליקציה

מקור: דף האפליקציה

חן אידן

אוהבת גאדג'טים, אפליקציות ואת עולם הטכנולוגיה בכלל. שלל עיסוקיה כוללים הריסת מכשירים סלולריים לצרכי בדיקה, התעסקות בלתי פוסקת ברשתות חברתיות, סקירת אפליקציות חדשות, סטארטאפים מבטיחים והתנסות עם (כמעט) כל מוצר חדש שיוצא לשוק.

הגב

8 תגובות על "לוח מודעות מבוסס מיקום, שידוכים על בסיס קירבה ועוד [אפליקציות כחול לבן]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Eli Tu
Guest

אפליקציה מעולה לקריאת חדשות באנדרויד : http://goo.gl/rS0go
אפליקציה שמראה כמה כסף אתם שורפים על דלק תוך כדי נסיעה:
http://goo.gl/i1dvA

(הלינקים הם קישורים מקוצרים לגוגל פליי)

חברה מקצועית
Guest

באפליקציית “השכונה” המחירים ממש לא תואמים לשכונה, יותר לפרברי יוקרה:)

Itay Naftaly
Guest

Dating Israel בקרוב מאוד באייפון…
תיקוני קריסות טופלו בגרסה 2 הנוכחית במקרט.

תיקונים נוספים יעשו בקרוב כולל פיצ'ר מיוחד ליום האבה :)

תודה על הפרסום

מור
Guest

אפליקצית 4singles טובה יותר

שירן
Guest

מה אתה רציני????
ממשק מכוער יש ל4singles הזה אל תעשה צחוק מעצמך
מערכת שלהם לא נוחה בכלל
לעומת זאת אחלה אפליקציה של odating קיבלתם ממני 5 כוכבים במרקט בהצלחה!

ארז
Guest

אהלן,

שמח לראות שפרסמתם פה את האפליקציה שלי ללימוד תיאוריה. ובעיקר שמחתי לראות שהחיסרון היחיד שמצאתם זה משהו שלא בדיוק תלוי בנו, וגם אפשר להסיר אותו מהאפליקציה בלי שום בעיה בלחיצת כפתור.

יום טוב

Alexander Dushenko
Guest

ברוכים הבאים למחסני פרקט
http://www.parquet500.com

Alexander Dushenko
Guest

ברוכים הבאים למחסני פרקט
http://www.parquet500.com

wpDiscuz

תגיות לכתבה: