מי יהיה הסטארטאפ של השנה? הכירו את השופטים ב-Geektime Next

כנס הסטארטאפים הגדול של השנה ייפתח ב-4 ביוני, ואיתו תחרות ה-Startup Arena – תחרות הסטארטאפים המצליחה ביותר בישראל ובין המצליחות בעולם. היום אנחנו גאים לחשוף את השופטים שיקשיבו לפיצ’ים, יחוו דעה ויבחרו את החברה הזוכה לשנת 2017

ב-Geektime Next – הכנס השנתי של גיקטיים לתעשיית הסטארטאפים – תוכלו להקשיב לדוברים מרכזיים מהארץ והעולם, לעשות נטוורקינג איכותי ולפגוש את כל היזמים והמשקיעים בתעשייה בתחרות הסטארטאפים ה-Startup Arena, שתתקיים על שלוש במות שיחד יקיפו את כל הנושאים החמים של השנים הקרובות:

1. Consumer – כל החידושים והחברות שעוסקות במובייל ואינטרנט

2. Future of Things – במה שתוקדש לכל מה שאנחנו מחברים לרשת: IoT, Autonomous cars, Wearable, Smart homes; ולתחומים התעשייתיים החמים: Fintech, Life Science, Cleantech, Industriall

3. Cloud & Enterprise – החידושים שקשורים לחברות אנטרפרייז, לענן וסייבר.

היום אנחנו גאים לחשוף את השופטים שיקשיבו לפיצ’ים של הסטארטאפים המציגים, יתנו פידבקים וחוות דעת ולבסוף ידרגו את החברות המבטיחות ויבחרו זוכה אחת, שתזכה באור הזרקורים לצד חברות כמו Wix ,SalesPredict, CyActive, Kaltura.

והשופטים הם:

רונן סולומון, מייסד ויו”ר אלטשולר שחם בנפיטס, בעל תואר ראשון במינהל עסקים ותואר LL.B; ייסד את החברה בשנת 2006 ושימש המנכ”ל הראשון שלה.

יובל בהרב, שותף-מנהל בקרן ההון סיכון SMOV. יובל הוא יזם מנוסה, מנהל ומשקיע ושימש מנכ”ל בכמה חברות סטארטאפ, שבהן ooVoo, Xacct ו- Amdocs Cloud Services. לפני כן יובל כיהן בתפקיד מנהל פיתוח עסקי ואסטרטגי באמדוקס (סימול: DOX), והוביל עשר רכישות ברחבי העולם בהיקף של יותר משני מיליארד דולר. יובל היה שותף בסקויה קפיטל בישראל ואנג’ל.

יפעת אורון, מנכ”לית לאומיטק. ליפעת ניסיון של 20 שנה בעבודה עם חברות טכנולוגיה, קרנות הון סיכון, בנקאות וייעוץ, ובעבר הייתה שותפה ב-Vertex Venture Capital, שותפה בנקאית להשקעות טכנולוגיות בחברת JPMorgan ומנהלת במשרד הביטחון. יפעת היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב ותואר B.Sc. בכלכלה וניהול מהטכניון.

עופר סלע, שותף במחלקת טכנולוגיה וההון סיכון ב-KPMG סומך חייקין. לעופר למעלה מ-19 שנות ניסיון בראיית חשבון, בדגש על קרנות הון סיכון, חברות ציבוריות וחברות טכנולוגיה, והוא מומחה במגזרי התוכנה והתקשורת. הוא עסק באופן נרחב בעניינים הקשורים להכרה בהכנסות, תגמול במניות, דיווח ל-SEC, שותפויות אסטרטגיות, חשבונאות רכש, בדיקות נאותות, הסדרי רישוי וניהול סיכון אסטרטגי ותפעולי, לרבות פיתוח תשתיות בקרה. עופר הצטרף לפירמה ב-2004, לאחר כ-3 שנים בבוסטון, מסצ’וסטס, שם עבד עם מגוון חברות טכנולוגיה ובהן ארגונים אמריקאים ורב-לאומיים רבים.

רון רייטר, דירקטור בחברת אורקל, יועץ ב-Oracle Startup Program ומנהל ההנדסה ב-Oracle Data Cloud. רון היה מייסד-שותף וסמנכ”ל מחקר ופיתוח של Crosswise, שנרכשה על ידי אורקל ב-2016. הוא בעל ניסיון של מעל 12 שנים בפיתוח תוכנה במגוון רחב של תחומים, כולל נתונים גדולים, כריית נתונים, פיתוח אינטרנט ואבטחה וכן עבד בכמה סטארטאפים, שבהם Any.do, PrimeSense ו-Neocleus.

לו קרנר, שותף ב-Flight Ventures, שם הוא משקיע בחברות טכנולוגיה שנוסדו על ידי ישראלים בכל העולם. לפני כן, לו היה שותף-מנהל של The Social Internet Fund; מנהל בחברת Wedbush Securities; נשיא Bolt.com; ומנכ”ל tv Corporation. הוא בעל תואר ראשון מ-U.C.L.A. ותואר שני מ-The Stanford Graduate School of Business.

ליאור ויצמן, מנהל אקוסיסטם לסטארטאפים ומפתחים ב-IBM ישראל. בין היתר אחראי ליאור על האקסלרטור IBM Alpha Zone, שהחל לפעול בישראל בשנת 2014. ליאור החל את דרכו ב-IBM בשנת 2006 וכיהן בתפקידים שונים בחברה. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר B.Sc. בהנדסת תוכנה.

גיל בן ארצי, מייסד-שותף ב-UpWest Labs. גיל הצטרף ל-UpWest Labs כשותף מייסד בשנת 2012, ופתח את הסניף בסיליקון ואלי, מתוך רצון לעזור ליזמים לממש את החלומות שלהם לבנות חברות גדולות. לפני כן שימש סמנכ”ל תפעול ב-Yahoo!, שם עסק בפיתוח עסקי ואסטרטגיה ורכישות, וכן הוביל את רכישת הסטארטאפ הישראלי הראשונה של יאהו (FoxyTunes) ופיתח את מרכז המו”פ הראשון של החברה בחיפה.

חן אלטשולר, אנליסטית בכירה וראש מחלקת מחקר באלטשולר שחם, בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה. הצטרפה לאלטשולר שחם כמנהלת בכירה וכיהנה כדירקטורית בחברות ציבוריות רבות. חן הקימה את קרן הנאמנות הישראלית הראשונה שהתמקדה בקלינטק – “הקרן הירוקה”, וכן הובילה רכישה של חממה טכנולוגית והפכה אותה ל “חממה ירוקה”.

ניר אדלר, שותף ו-CFO בקרן ההון סיכון SMOV. לניר ניסיון רב בתחומי הפיננסים והאסטרטגיה. לפני הקמת הקרן הוא מילא תפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזן (בז”ן), היה חלק מחטיבת הכספים באמדוקס (NASDAQ: DOX) וראש אגף התקציבים במשרד הביטחון שם הוא היה מעורב בהובלת פרויקטים פיננסיים לאומיים.

פנחס בוכריס (תא”ל), שותף-מנהל בקרן ההון סיכון SMOV. פנחס הוא דמות מוכרת בהתפתחות המודיעין והסייבר הצבאי הישראלי וכן משקיע מנוסה. הוא היה מנכ”ל משרד הביטחון הישראלי, מפקד יחידת טכנולוגיה מסווגת, וראש מחלקה בחטיבת 8200 היוקרתית – יחידת המודיעין של עיבוד אותות. פנחס היה שותף באייפקס פרטנרס ושימש מנטור למספר סטארטאפים בתחום הסייבר.

עו”ד חן מנצור, שותף במחלקת ההייטק והמיזוגים ורכישות במשרד עורכי הדין GKH. חן מייעץ לקרנות הון סיכון וחברות טכנולוגיה בשלבים שונים של צמיחה, מחברות הזנק ועד לחברות בינלאומיות מובילות, ובנושאי עסקאות מיזוגים ורכישות, גיוס הון והסכמים מסחריים מורכבים. חן הצטרף ל-GKH בשנת 2008 לאחר שירות של 10 שנים באגף המודיעין ומשרד ראש הממשלה.

עו”ד שי ינובסקי, יועץ ללקוחות מקומיים ובינלאומיים ממגוון רחב של תעשיות, לרבות תוכנה, אינטרנט, סייבר ומדיה חברתית, מסחר אלקטרוני, דיני תקשורת וטלקומוניקציה, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי וקלינטק. בנוסף, שי מייעץ ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחומי ההשקעות ודיני ניירות ערך. שי הצטרף ל-GKH בשנת 2008 כמתמחה, כעורך דין בשנת 2009 וכשותף בשנת 2017.

דיוויד בלמברג, שותף-מייסד של Blumberg Capital, שמשקיעה בחברות בשלבים המוקדמים וממוקמת בסן פרנסיסקו. הוא ייסד את בלאמברג קאפיטל בשנות ה-90 המוקדמות והשיק את קרן ההון הראשונה של החברה באלפיים ואחת. לדיוויד ניסיון של מעל 25 שנה בהשקעות בחברות צעירות,ולפני כן הוא ניהל את ההשקעות בחברות של משפחת ברונפמן, Adler & Co, APAX Partners ו-T. Rowe Price. הוא סיים תואר ראשון בממשל בהצטיינות בהרווארד, בעל תואר שני במנהל עסקים מ-סטנפורד ויושב בדירקטוריונים של כמה חברות ובהן Firmitas, Fortscale, IntSights, Kreditech ו-Trulioo.

צחי כהן, Head of Global Payment Services בישראכרט. צחי הגיע לחברה מעולם ההייטק, עם יותר מ-20 שנות ניסיון כמנהל בכיר בתחום המכירות הבינ”ל והפיתוח העסקי. צחי התמחה בייזום והובלת פרויקטים בתחום התקשורת ברחבי העולם, הרחיב את סל הפתרונות באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים בדגש על מתן פתרונות כוללים ואינטגרטיביים והוביל את פעילות המכירות הבינ”ל.

אמיר אלדד, מייסד A2E Partners ושותף-מנהל באקסלרטור MassChallenge. אמיר הוא יזם ותיק. בשנות ה-80 הוא הוביל את ה-Global-to-Market לחברות סטארטאפ ישראליות, תוך גישור על הפער התרבותי הרב-לאומי. בשנות ה-90, הוא כיהן כסמנכ”ל שיווק ושיווק של נייסקום והגיע להישגים גלובליים. משנת 2010 אמיר לקח חלק פעיל ביוזמות קהילתיות מבוססות בוסטון והיה יו”ר שותף של מפגשי אסטרטגיה בארגון השותפות של בוסטון העולמית (BWP); מייסד שותף של Global CleanTech Meetup; ולאחר מכן יו”ר מועצת המנהלים של מועצת העסקים של ניו אינגלנד ישראל. כיום הוא פועל ב-Monash University, יועץ לחברת Analog Devices וכאמור שותף-מנהל באקסלרטור MassChallenge.
קרן קופילוב, CFO ב-the time – קבוצת השקעות הכוללת חממה טכנולוגית וקרן הון סיכון Firstime. בעלת MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת מל אביב, תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים.

ציון חלפון, יזם, משקיע, חונך, מייסד, מנהל Rotem a Munters company לבקרה וניהול של המגזר החקלאי וממקימי מרחב העבודה של אייקה.

אורי גופאס, מנהל מחלקת שיווק ו-BI ב-Reimage. אורי הוא גם בוגר עסקים ופסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית.

אקזיטים של כ-2 מיליארד דולר

עד היום הציגו ב-Startup Arena למעלה מ-70 חברות, ובהן Wix, Kaltura, TabTale, ועוד כ-20 חברות שנרכשו, כגון SalesPredict ,Crosswise, CyActive, Watchdox ,Dapper ,WikiAnswers. ביחד גייסו החברות השונות שהציגו לראשונה בתחרות של גיקטיים מעל ל- 958 מיליון דולר וסך האקזיטים שלהן מגיע ל-1.85 מיליארד דולר, מה שהופך את ה-Startup Arena לתחרות הסטארטאפים המצליחה ביותר בישראל ובין המצליחות בעולם.

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, אתר חדשות הטכנולוגיה הגדול בישראל, פועל משנת 2009, ומהווה הבית של קהילת ההייטק, הסטארטאפים והטכנולוגיה בישראל

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: