סוני מתכננת את המתחרה החדש לאייפון

חברת סוני שוקלת בימים אלה להיכנס לפיתוח של מכשיר שיהווה הכלאה בין קונסולת משחקים ניידת לבין טלפון סלולרי במטרה להתחרות ישירות במכשיר האייפון של אפל.

תמונת קונספט לשילוב בין מכשיר סלולרי לבין ה-PSP של סוני. מקור: Gaming Today

תמונת קונספט לשילוב בין מכשיר סלולרי לבין ה-PSP של סוני. מקור: Gaming Today

סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי חברת סוני שוקלת בימים אלה להיכנס לפיתוח של מכשיר שיהווה הכלאה בין קונסולת משחקים ניידת לבין טלפון סלולרי במטרה להתחרות ישירות במכשיר האייפון של אפל. השמועה על מכשיר מהסוג המדובר כבר קיימת זה זמן רב, אך זוהי הפעם הראשונה שסוכנות ידיעות רשמית מתייחסת לנושא. אף על פי כן, הנושא זכה להכחשה צוננת מהמקורות הרשמיים בסוני.

חברת סוני עובדת בשנים האחרונות בשיתוף עפ חברת אריקסון השוודית לייצור מכשירים סלולאריים תחת המותג סוני-אריקסון. בתחילת השנה, דיווח האתר הבריטי MobieToday על כך שסוני-אריקסון הציעה את הרעיון של מכשיר סלולרי המשולב בקונסולת ה-PSP של סוני לחברת האם, אך חברת סוני אסרה על חברת הבת את השימוש במותג PSP. לפי השמועות שנפוצו באותה תקופה, הסירוב של סוני נבע מהחלטתה לייצר מכשיר מהסוג המדובר בעצמה ללא קשר לאריקסון.

לפי השמועות, סוני אוספת בפינצטה כבר בימים אלה את האנשים שיעבדו בצוות הפרויקט שמיועד להתחיל לעבוד כבר בחודש יולי הקרוב על החיבור בין המכשירים הסלולריים של נוקיה לבין קונסולת משחקים ניידת. מספר יצרניות משחקים כבר הביאו התעניינות במיזם החדש שכן חברות גדולות כגון Cpcon ו-Square Enix כבר נכנסו לשוק הניידים כאשר הסבו את משחקיהם לפלטפורמת האייפון וזכו להצלחה רבה.

בשלב זה לא צוין עדיין האם השילוב של קונסולת המשחק אכן יהיה מבוסס על קונסולת ה-PSP של סוני או שמע הוא יתבסס על פיתוח עצמאי חדש של סוני אריקסון.

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

3 Comments on "סוני מתכננת את המתחרה החדש לאייפון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
מורד שטרן
Guest

או! זה יהיה מעניין !

איציק
Guest

נמתין ונראה.

trackback

[…] הפלייסטיישן של סוני אריקסון מוכר לנו משמועות שהחלו את דרכן לפני חודשים ארוכים. בשנים האחרונות סבלה אריקסון מתסמיני פוסט טראומה […]

wpDiscuz

תגיות לכתבה: