כנס מקצועי על סביבות הפיתוח MATLAB & Simulink ייערך במאי בתל אביב

הכנס המקצועי הדו שנתי של חברת סיסטמטיקס – MATLAB & Simulink ISRAEL EXPO 2017 – מגיע לתל אביב ב-21 במאי. באירוע יתקיימו הרצאות שילמדו על הכלים והחידושים השונים וכן הדגמות של מומחים טכניים. הכנס חינמי לגמרי אך מותנה בהרשמה מראש

מקור: סיסטמטיקס

מקור: סיסטמטיקס

סביבות הפיתוח MATLAB & Simulink, והכלים המשלימים שלהן, הפכו באופן מעשי לסטנדרט בתעשייה ובאקדמיה בעולם. למעלה ממיליון מהנדסים וחוקרים משתמשים בכלים של חברת MathWorks על מנת להאיץ את תהליכי הפיתוח או המחקר שלהם, ובכך לקדם את עולם ההנדסה והמדעים. כלי MATLAB & Simulink נפוצים גם בישראל ומשמשים בין היתר באקדמיה, בתעשיות הביטחוניות ובענף ההייטק.

לאורך השנה מקיימת חברת סיסטמטיקס, שמפיצה את הכלים הללו בארץ, סמינרים ציבוריים ופרטיים בתחומים שונים, ללא עלות. החודש תערוך החברה את הכנס המקצועי הדו שנתי הגדול שלה – MATLAB & Simulink ISRAEL EXPO 2017 – ב-21 במאי במלון הילטון בתל אביב. הכנס צפוי למשוך אליו מאות משתתפים, הוא ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש.

3 מסלולים מקצועיים והדגמות חיות

מדובר בכנס טכני שבו ירצו בכירי החברות MathWorks וסיסטמטיקס, לצד מומחים טכניים ונציגים מובילים מהתעשייה הישראלית שמשתמשים בכלים הללו, ובהם סמנכ”ל השיווק של חברת MathWorks, ריצ’רד רובנר, המנהל חטיבה של 330 עובדים; עודד לבנטר, מנכ”ל סיסטמטיקס, המעסיקה 130 עובדים; ואורן בוסקילה, סמנכ”ל מו”פ בחברת הסטארטאפ הישראלית Innoviz, ממייסדי החברה. ההרצאות השונות יעסקו בין היתר בנושאים:

  • בניית מערכות אוטונומיות (מכוניות הנוהגות לבד, רחפנים, מערכות המפענחות לבדן מידע רפואי ועוד)
  • עיבוד תמונה, ראייה ממוחשבת ו-Deep Learning
  • ניתוח מידע, התמודדות עם Big Data, למידת מכונה ו-Internet of Things

הכנס יתחיל בהרצאות במליאה ולאחר מכן יתפצל לשלושה מסלולים מקצועיים. כל משתתף יוכל לבחור את ההרצאות שמעניינות אותו, ובכל מסלול ישולבו הדגמות של מומחים טכניים לשימוש בכלים יחד עם סיפורי הצלחה אשר יסופרו על ידי משתמשים.

במהלך האירוע ניתן יהיה ללמוד על החידושים בכלים, כיצד להשתמש בהם טוב יותר וכן על תחומי היישום שלהם. המשתתפים יוכלו להחליף רעיונות, לשתף בהצלחות ובניסיון שלהם, להתייעץ בהתמודדות עם אתגרים וכמובן להיפגש עם מומחים, שותפים עסקיים ועמיתים לתעשייה.

לפרטים נוספים והרשמה

בסרטון: סיכום הכנס של שנת 2015, בו השתתפו למעלה מ-700 מהנדסים וחוקרים

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: