אפיליקון 2009 – אורן טודורוס

מה חשוב בעולם האפיליאייטס ולמה כדאי להשתמש בכלים חברתיים? דיברנו עם אורן טודורוס, יועץ מרקטינג במדיה חברתית. ראיון באנגלית

אורן טודורוס

פוסט זה הוא הפוסט הרביעי מתוך סדרת ראיונות שערכנו במסגרת כנס Affilicon 2009. במסגרת סדרת הפוסטים נביא ראיונות עם מספר אנשי מפתח בתעשיית רשתות השותפים בארץ ובעולם וגם כמה מרצים מהכנס עצמו.

בראיון זה אנחנו מדברים עם אורן טודורוס, יועץ מרקטינג במדיה חברתית. אורן דיבר איתנו על מה חשוב בעולם האפיליאייטס, הסביר לנו מה חשוב לאנשי המקצוע הזה ולמה כדאי להם להשתמש בכלים חברתיים (כסף). המלצתו הראשית של אורן: להיות בעלי השפעה, לשתף מידע ותובנות, לתת חווייה עשירה של תמונות, וידאו וטקסט. הראיון באנגלית.

ראיונות נוספים מאפיליקון 2009:

איתי פז – חברת Affilicon
יגאל פינס – המיליונר בפיג’מה
סאם מייקלסון – 5 Blocks

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

2 Comments on "אפיליקון 2009 – אורן טודורוס"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
oren
Guest

Thanks guys for a great interview, Wishing you MUCH success with everything that comes ahead for Newsgeeks.co.il
Great seeing you at Affilicon.

trackback

[…] Affilicon יגאל פינס – המיליונר בפיג’מה סאם מייקלסון – 5 Blocks אורן טודורוס – מומחה לשיווק חברתי באינטרנט מתויג כ: Add new tag, Internet Marketing, Search engine optimization, seo, SEO ישראל, […]

wpDiscuz

תגיות לכתבה: