בדקנו: MK802+ Android 4.0 Mini PC [מדריך התקנה]

בלי לעשות הרבה רעש, תופס לאט לאט המחשב הזעיר את מקומו. לקחנו לסקירה את ה-MK802+, ונותרנו עם רושם בהחלט חיובי. המהפכה הבאה בתחום המיחשוב כבר כאן?

MK802 Mini PC. מקור: יח"צ

בתקופה זו של שיאים טכנולוגיים חדשים ופריצות דרך בתחום המחשוב, כאשר במרכז במת הטכנולוגיה היום עומדים הסמארטפונים השונים ומחשבי הלוח היקרים, מן הצד, לאט לאט, מתגנבים להם מחשבי המיני PC הזולים, החוסכים מאות עד אלפי שקלים בפוטנציאל, כפתרונות שונים למחשוב הביתי.

האם אי פעם חשבתם שמכשיר בגודל שתי אצבעות יוכל להפוך לכם את מכשיר הטלוויזיה הביתי לטלוויזיה חכמה, להפוך אותה למרכז מדיה ביתי על ידי חיבוריות WIFI ויכולת להציג סרטוני וידאו באיכות 1080p, לנהל שיחות וידאו בעזרת Skype על-ידי הרצת מערכת ההפעלה אנדרואיד, להוות את העוגן המשרדי הביתי שלכם לדואר אלקטרוני, הרצת יישומים שולחניים, ואף עריכת מסמכים ומצגות על ידי הרצת הפצות שונות של לינוקס?

ובכן, הטכנולוגיה הזו עדיין נמצאת בחיתוליה, אך כבר עכשיו היא מבצעת את כל המשימות הרשומות מעלה, ואף עושה זאת באיכות מספקת. מתוך הסקרנות, הזמנתי לפני כמה ימים את המחשב הזעיר MK802+, ולצורך הסקירה אשתמש בו.

מפרט טכני מזהיר במחיר מצחיק

עלות המכשיר שמסוגל לבצע את כל המטלות המפורטות בפסקה הקודמת, היא 55 דולר – כ-210 שקלים חדשים נכון להיום. ה-MK802+ כולל:

 • מעבד Allwinner A10 – שהוא למעשה מעבד ARM Cortex A8, שרץ במהירות שעון של 1.5 GHz,
 • זיכרון פנימי של 1 ג'יגה RAM – זיכרון מסוג DDR3.
 • קישוריות אלחוטית – WIFI 802.1b/g/n. קישוריות חוטית – תמיכה במתאם USB ל-LAN.
 • יציאת USB, כוללת תמיכה במפצל USB לחיבור עכבר ומקלדת חוטיים, ואף מצלמת אינטרנט, תמיכה בחיבור מקלט 2.4 GHz לחיבור עכבר ומקלדת אלחוטיים, תמיכה ב-USB Host – לגישה לזיכרון נייד.
 • זיכרון פנימי של 4GB, חריץ הרחבה Micro SD – להגדלת נפח האחסון במכשיר ע"י כרטיס זיכרון.
 • מעבד גרפי OpenGL ES2.0 – AMD Z430 / OpenVG1.1 – AMD Z160 להצגת תלת מימד.
 • תמיכה ב-Flash, HTML5, Full HD 1080p/2160p.
 • יציאת מיני HDMI לחיבור למסך / טלוויזיה.

מה בקופסא? מחשב זעיר MK802+, כבל מתח, כבל USB HOST, כבל מיני USB לחיבור למחשב, כבל מיני HDMI ל-HDMI.

MK802+, החלקים שמגיעים בקופסא אנדרואידית

מערכת הפעלה

המכשיר מגיע עם מערכת הפעלה אנדרואיד 4.0.4 (תמיכה מובנית בעברית), אך כמובן, כמו כל מכשיר אנדרואידי טוב, גם כאן יש אלטרנטיבות. אני התקנתי עליו רום מבושל Uberoid 1.2, אך ניתן להתקין ולהריץ עליו גם CyanogenMOD 9/10 ולשדרג את גירסאת האנדרואיד ל-Jellybean.

ההתקנה דומה להתקנת רומים מבושלים על מכשירים אחרים: התקנת Clockworkmod, לאחר מכן CM, ולאחר מכן Gapps ו-Compatibility Zip בשביל להתאים את ההפצה למכשיר. משום מה, אני כרגע לא מצליח לנווט בתפריט ה-CWM בעזרת המקלדת או העכבר, ולכן לא הצלחתי להתקין עליו את גירסאות הסיינוג'ן, אך הרום המבושל Uberoid עושה עבודה מספיק טובה, עד שיימצא פיתרון לדגם הספציפי שבבעלותי.

את הרום המבושל ניתן להוריד מכאן, ולצרוב אותו על-ידי תוכנת ה-Livesuit שניתנת להורדה מכאן.

בכדי שהמחשב יזהה את המכשיר, יש לקחת Mini Clip משרדי (המעוגל שמחבר דפים באופן זמני) וללחוץ על כפתור ה-Reset הממוקם בצד התחתון השמאלי של הסטיק אם מסתכלים עליו ממבט עליון. אין לעזוב את הלחיצה, ותוך כדי שהכפתור לחוץ לחבר אותו ליציאת ה-USB במחשב.

לאחר מכן, יש ללחוץ מספר פעמים (בין 10 ל-15) ברציפות ובמהירות על כפתור ה-Reset, בכדי שהמחשב יזהה ויוריד דרייברים מתאימים. לאחר מכן, יש לבצע פעולה דומה בעת שימוש בתוכנת ה-Livesuit, ולעקוב אחרי האשף.

Uberoid v1.2 למכשירי MK802. חוויית אנדרואיד מלאה. מקור: צילום מסך

כמובן שדרך האנדרואיד ניתן לצפות בסרטוני YouTube באיכות HD מלאה בעזרת מנהל משימות מתאים. החומרה של ה-MK802 לא מספיק חזקה בשביל להריץ מספר משימות במקביל, כך שבכדי לקבל חוויית צפייה מלאה, סיגרו את כל המשימות הרצות ברקע לפני שאתם מפעילים את מלוא כוחו של המעבד הקטן.

מזרים מדיה ביתי

כחלק מההתאמה של המכשיר לצרכיי, החלטתי לתת לו Look & Feel של סטרימר ביתי, על ידי הורדה של הלאנצ'ר Android TV Launcher, ששונה על ידי אחד ממשתמשי המיני פיסי וניתן להורדה מכאן.

מראה והרגשה של מרכז מדיה ביתי, TV Launcher מקור: צילומסך

את הזרמת המדיה ניתן לעשות בכמה דרכים, כמובן שניתן לחבר דיסק קשיח חיצוני ולנגן ישירות דרך אפליקציית MX Player, אך לפי דעתי הרבה יותר מגניב לאחסן את כל המדיה על המחשב הנייח שבדרך כלל נמצא בבית, או אפילו על הלפטופ שלכם, ולהתחבר אליו דרך אפליקציה מצויינת, מעוצבת נהדר ופשוטה בשם Plex (תוכנת שרת בחינם, אפליקציה לאנדרואיד ב-20 שקלים בקירוב).

Plex For Android מקור: Google Play

הזרמת המדיה נעשית באיכות מצויינת בעזרת האפליקציה, ממשק פשוט מאוד והדרישה היחידה היא שהסטיק והשרת יישבו על אותה רשת ביתית. מציאת השרת נעשית באופן אוטומטי ומקורות המידע של האפליקציה יודעים לזהות גם סרטים בעברית. מומלץ ביותר.

אגב, תוכנת המדיה סנטר בקוד הפתוח XBMC כבר נמצאת בפיתוח מתקדם לאנדרואיד ורצה על המערכת, אך אינה תומכת בהאצת חומרה למעבדי A10, ולכן רצה לאט, בינתיים Plex מספקת פיתרון מצויין, עד שתצא גירסא של XBMC בתאימות מלאה למכשיר או גירסאת אובונטו של XBMCBuntu.

 הרצת אובונטו על המכשיר

באפשרותכם להכניס כרטיס זיכרון בנפח של 8gb לפחות לחריץ ה-Micro SD ולצרוב עליו גירסאת לייט של Ubuntu. כרגע נוצרו גירסאות מתאימות למחשב הזעיר מהסוג הזה, להפצות הבאות (המומלצות ביותר):

 • Miniand Lubuntu 12.04 – אובונטו בגירסא 12.04 בעל ממשק שולחן עבודה Light מסוג LXDE, הכולל שרת DroidMote המאפשר לכם להתקין את קליינט ה-DroidMote על הסמארטפון או הטאבלט ולשלוט באובונטו דרכם. הורדה כאן.
 • Toby Corkindale’s Linaro 12.06 armhf build – גירסאת Linaro של אובונטו, המכילה שיפורים מיוחדים לשיפור העבודה עם מעבד ה-A10 של Allwinner, מןמלץ. הורדה כאן.
 • Rikomagic Lubuntu 12.04 – גירסא של אחת ממפיצות ה-MK802, הכוללת שיפורים וטוויקים לדפדפן ה-Chromium, המאפשרת עבודה מהירה באינטרנט. הורדה כאן.

Ubuntu Linux on MK802. מקור: Miniand

כמו שאתם רואים, ניתן להתקין הפצת Lightweight של לינוקס על המחשב הזעיר, ולהפעיל אותה בעת הצורך. בכל פעם שברצונכם להפעיל אותה, יש פשוט להכניס את כרטיס ה-Micro SD לחריץ, וה-MK802 יריץ אותו לבד. אם ברצונכם לחזור לאנדרואיד, פשוט נתקו את המכשיר מהחשמל והוציאו את הכרטיס מהחריץ, המחשב יעלה עם מערכת האנדרואיד.

התקנת ההפצה נעשית די בקלות, בעזרת הורדת הקובץ ה-Img המתאים וצריבה באמצעות Win32DiskImager, כמובן שצריבה על הדיסק הנייד תמחק את כל הנתונים מהדיסק, נתון שאותו יש לקחת בחשבון. כמו כן, הפעולה תשנה את מערכת ההפעלה של הדיסק לכזאת התואמת Linux, ולכן בכדי להחזיר אותו למצבו המקורי עליכם יהיה לבצע מספר פעולות פירמוט שונות בעזרת כלי ה-Diskpart של Windows.

לסיכום

המחשב הזעיר שעלה לי כ-210 שקלים ביצע בהצלחה פעולות של מזרים מדיה ביתי, הריץ אנדרואיד, הציג סרטים באיכות 1080p, הריץ הפצות שונות של לינוקס עם דפדפן Chromium בהצלחה, הצלחנו לנהל איתו שיחות וידאו בעזרת Skype ומצלמת אינטרנט, ולמעשה אפשר לעשות איתו מה שרוצים.

בתמורה ל-210 שקלים בקירוב, זהו בהחלט מכשיר שהפוטנציאל שלו עוד גדול. בקרוב ייצאו מכשירי ה-Mini PC בעלי מעבד כפול ליבה וזיכרון RAM מוגדל, שיאפשרו הרצה של יישומים מתקדמים יותר, באיכות טובה יותר ועם ריבוי משימות, אך ללא ספק המכשיר הזה אמור להחליף את הסטרימרים היקרים (בין 400 ל-1500 ש"ח) ויכול להוות פתרון כולל לטלוויזיה בחדר או במשרד, בעזרת מפצל HD מתאים.

לקנייה, ניתן לפנות אל Ebay, RikoMagic, Miniand, Amazon ושאר רשתות הקניות באינטרנט. המחיר נע בין 50$ למכשיר הזול ל-90$ למכשיר היקר. לדעתי, בהחלט שווה.

אבישי בר

מנהל מוצר. מפתח Web ו-React Native, חולה גאדג'טים, הולך נגד הזרם ואוהב את כל מה שקשור לגוגל, לאנדרואיד ולקוד פתוח. עיסוקו העיקרי הוא לפרק לחלקים כל צעצוע חדש שמגיע למשרד ואז לכתוב עליו מדריך.

הגב

38 תגובות על "בדקנו: MK802+ Android 4.0 Mini PC [מדריך התקנה]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
mayhem
Guest

איזה גרסת פלאש הוא מריץ?

user
Guest

קיים בארץ כבר מכשיר הרבה יותר טוב ובחצי מחיר , בקשה
http://www.youtoo.co.il/deals/view/6253
מכשיר עוצמתי וללא באגים! WI-FI יציב , מטען נורמאלי , מערכת הפעלה יציבה 4.1

שווה להזדרז ולקנות , יש כרגע 40% הנחה.

א
Guest

כבר יש לי מחשב זעיר כזה, אפילו יותר חזק מהמתואר לעיל, וקוראים לו גלקסי 3 !

מתי כבר יאפשרו לאנדרואידים החזקים האלו לשמש כמחשבים לכל דבר ??? כל מה שצריך זה התאמה תוכנתית קטנה וחיבורים מתאימים !

אלעד
Guest

זאת בדיוק הבעיה של גוגל. בעוד ה-ios היא מערכת הפעלה של טלפונים חכמים, האדנרואיד היא מערכת הפעלה של מחשבים טיפשים.

JamesCrow
Guest

בגלל זה ניתן לעשות יותר דברים במערכת הפתוחה של אנדרואיד מאשר בios.
מתי יפסיקו התגובות המפגרות האלו של אוהבי ios, שכל אחד יאהב מה שהוא אוהב וידע את הפגמים והפלוסים של המכשיר שלו.

Tal
Guest

בחייאת…

"בכדי שהמחשב יזהה את המכשיר, יש לקחת Mini Clip משרדי (המעוגל שמחבר דפים באופן זמני) וללחוץ על כפתור ה-Reset הממוקם בצד התחתון השמאלי של הסטיק אם מסתכלים עליו ממבט עליון. אין לעזוב את הלחיצה, ותוך כדי שהכפתור לחוץ לחבר אותו ליציאת ה-USB במחשב.

לאחר מכן, יש ללחוץ מספר פעמים (בין 10 ל-15) ברציפות ובמהירות על כפתור ה-Reset, בכדי שהמחשב יזהה ויוריד דרייברים מתאימים. לאחר מכן, יש לבצע פעולה דומה בעת שימוש בתוכנת ה-Livesuit, ולעקוב אחרי האשף."

למה צריך להיות מהנדס חומרה כדי לראות טלוויזיה?
באפל זה בחיים לא היה עובר.

אדיר
Guest

אתה מבין שזאת לא גוגל שפיתחה את המוצר אלא זה מוצר סיני. אתה לא יכול לצפות ממנו לעשות הכל מושלם במחיר הזה. הוא עושה הרבה מאוד ביחס למה שאתה משלם וזה מה שחשוב פה.

מוטי
Guest
אחלה מכשיר! אני נדהם ממנו כל פעם מחדש,כמה קטן ככה חזק. כל פעם שיש פרסומות בערוץ 2 אני מעביר למיני PC לבדוק כמה מיילים ותוצאות ספורט ואז חוזר :) אתם ממש לא חייבים לקנות PLEX ב-20 ש"ח, אפשר להשתמש גם ב bubbleupn החינמית שעושה עבודה מעולה לא פחות. אגב, אני קניתי את הדגם החדש והחזק יותר MK802 II דרך האתר gad-gets.co.il אמנם לא במחיר של קנייה בחו"ל (כמו כל דבר מחורבן במדינה הזאת!), אך מבחינתי ההפרש במחיר היה שווה את היחס והשירות האישי והאדיב אותו קיבלתי מאלעד מנהל האתר שהסביר לי על כל פרט במכשיר, הסביר לי במפורט איך מחברים… Read more »
user
Guest

מוכרים כבר בארץ מכשיר הרבה יותר טוב ובחצי מחיר , בקשה
http://www.youtoo.co.il/deals/view/6253
מכשיר עוצמתי וללא באגים! WI-FI יציב , מטען נורמאלי , מערכת הפעלה יציבה 4.1

שווה להזדרז ולקנות , יש כרגע 40% הנחה.

איציק
Guest

עדיף כבר MK802 II הוא הרבה יותר מוצלח!

איציק
Guest

עדיף כבר MK802 II הוא הרבה יותר מוצלח!
והרבה יותר אמין

רוני
Guest

איציק, למה 2 תגובות ברצף נשמה?!?
אבל האמת היא שאני חייב להסכים איתך!
קניתי את הדגם החדש MK802 II בשבוע שעבר מהאתר gad-gets.co.il
והוא מחשב מיני PC פשוט מעולה.
כל כך כיף לגלוש באינטרנט על מסך סאמסונג 50 אינץ :)

טל
Guest

הדגם אותו סיקרתם הינו הדגם הקודם.
בתחילת ספטמבר יצא כבר דגם חדש MK802 II
גם אני קניתי מהאתר gad-gets שלמיטב הבנתי הם היבואן הרישמי של המיני מחשב בארץ
חייב לציין לטובה את השירות של אלעד מנהל האתר ששיגעתי אותו בטלפון לגבי
איזה אפליקציות כדאי לי להתקין בשביל סטרימיניג, והוא תמיד ענה בסבלנות ומקצועיות.
הלוואי ועוד אתרים ילמדו כיצד לתת שירות כמוהם.

עידן
Guest

יש לי מכשיר בסגנון רק הרבה פחות מתקדם.

יש לי איתו שתי בעיות עיקריות: 1. חיבור הWIFI ממש איטי שם. יש לי בסה"כ מהירות גבוהה בבית ואין לי הרבה מכשירים מחוברים והטלוויזיה לא רחוקה מהראוטר אבל עדיין, די מעאפן.

2. אני לא יכול להשתמש במקלדת האלחוטית לעברית! מישהו יודע איך מחליפים? כי משום מה, גם כשאני בוחר במקלדת עברית באנדרואיד, זה ממשיך לכתוב לי באנגלית….

חיים
Guest

פראייר מי שקונה בארץ, תזמינו מחו"ל… כולל משלוח מEBAY זה יוצא 200₪.
אני כמובן מדבר על הדגם החדש New MK802 II Android 4.0

ול MAyhem הוא תומך בפלאש Flash10.3

שמעון
Guest

אל תהיה כל כך בטוח בעצמך!
אני הזמנתי את אותו דגם MK802 כמו שבסקירה כאן מEBAY,
חיכיתי כמעט חודש עד שהוא יגיע!
(ובזמן הזה כבר הספיק לצאת לשוק הדגם החדש MK802 II אארררררררררגגגג)
קיבלתי תמכשיר עם 512 זיכרון בלבד למרות שהוא פירסם שזה גיגה!
אני כבר שבועיים שולח לו מיילים בנושא ואין שום תגובה.
פתחתי DISPUTE באיביי ועכשיו אני צריך לחכות ולקוות.
חייב לציין שאני שנים קונה באינטרנט ופעם ראשונה שקורה לי דבר כזה
אך כשזב קורה זה מבעס, בדיעבד הייתי מוותר על כל הטראראם הזה
וקונה כבר בחנות אמינה בארץ.

אאא
Guest

יופי – תחסוף 10 שקל ותתקע בלי אחריות

Daniel Namir Bar-Nir
Guest

מחשב. הדור הבא.

ירון
Guest

נראה כמו מכשיר מגניב.

גדעון
Guest

מישהו הצליח לנגן סרט 720p בסטרימיניג על ה-WiFi?
ראיתי סטרימרים אמיתיים שמתקשים….

אריק
Guest

לי יש את הדגם החדש MK802 II
ואני עושה סטרימינג בWIFI של סרטים באיכות 1080P ללא כל בעיה!
וזה עובד פשוט חלק ומדהים.

דודו
Guest

יש לי כזה, זבל של מכשיר סיני.
פתאום נתקע בלי קשר לכלום, המסך לפעמים מחשיך ואז חוזר.
פעם אחת הייתי צריך התקין מחדש כי המכשיר החליט לעשות BOOT ולא לעלות יותר…
אולי הדגם החדש יותר טוב, לא יודע… אבל הספציפי בכתבה פשוט מעפן ולא שווה את הכסף.

אבישי
Guest

אתה יכול להשתמש במקלדת שלך, בין אם היא אלחוטית עם מתאם או חוטית. אין מקלדת מצורפת (ברוב המקרים).

ויקטוריה
Guest

קנינו את המוצר באייבי, לא מצליחים לחבר אותו לטלויזיה. פעלנו לפי ההסבר שבמדריך, חיברנו לשקע HDMI וכלום לא עובד.
מדובר על מכשיר הזה
http://www.ebay.com/itm/261089251803?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

אייל
Guest

הי,
אולי הכבל לא טוב? ניסיתם להחליף לכבל אחר?

שמעון
Guest

אוי כמה שאני מזדהה איתך!
גם אני נדפקתי בקנייה דרך EBAY (ראי תגובה קודמת שלי למטה)
אני עכשיו בתהליכים לקבל את כספי חזרה, כל הזמן ששרפתי כבר לא שווה את ההפרש במחיר!
למרות שזה פעם ראשונה שזה קורה לי לאחר עשרות קניות מוצלחות.
בדיעבד הייתי מעדיף לשלם את הפרש המחיר שגובות החנויות בבארץ אבל להיות בראש שקט,
שאני מקבל את המוצר מיידית, ושיש לי אחריות.
אנחנו באותה הסירה, וצר לי על ה50$ שזרקת לפח.

אייל
Guest

לי יש את MK802 III שנקרא גם UG802,
dual core עובד כמו שצריך וגם לא מתחמם בכלל (שמעתי שיש כאלה שמתחממים)
קניתי באתר הזה aminipc.com
(מוכרים בעוד מקומות)

אלברטו
Guest

המכשיר הזה הוא חיקוי עלוב לדבר האמיתי מבית Rikomagic!
אפילו השם מזוייף!!!
חחחחח MK803 III מדובר בשם של מיני מחשב שעדיין לא יצא אל השוק!
Rikomagic עדיין לא שחררו אותו להפצה, והם כל כך הולכים לתבוע אותם.

אנונימי
Guest
-חפירה לפניך- ליפני שאתה מודיע על תביעה, חיקוי או כול שטות אחרת כדי שתבדוק את הפרטים Mk802+ הוא חיקוי של החברה FXI אשר פיתחה את הCotton Candy שהוא המוצר האמיתי שהוצג בתארוכה בברצלונה יש לו כמה תכונות שאין בכל החיקויים הזולים (אבל זה באמת שווה $200) http://mk802il.blogspot.co.il/2012/09/mk802-Hardware-.html בעיות שיש למכשיר שלי: -קניתי 1GB ויש מדבקה אבל שפותחים ורואים את בלוח זה משהוא אחר(512mb) -הקבל גם אצלי התחיל לעשות בעיות כבר בהתחלה (בעיה של מגעים בתוך הקבל)אפשר לאקם אותו טיפה -כמו אבישי שכתב את הסקירה גם אצלי יש בעיה עם CWM אותו בעיה בדיוק תיקונים לסיום: -המכשיר מגיעה עם מעבד 1… Read more »
TOmeRiko
Guest

יש עוד מישהו שרוצה לעשות פרסומת לאיזה אתר כלשהו?
שלושה אזכורים באותו יום, לא קצת מוזר? תנו לנו לקנות בזול…

תודה :)

מאור
Guest

יש חנויות שעורכות מבצעים ומספקות באנדלים של מיני PC ומקלדות אלחוטיות
כמו הבאנדל הזה למשל:
http://www.gad-gets.co.il/?view=products&id=552944

רפי
Guest

ראיתי באינטרנט מכשירים דומים שמדגישים את התוספת google tv player. מה משמעות התוספת הנ"ל והאם יש צורך בה ?

ליאור
Guest

מישהו יודע למה נטפליקס והולו לא עובדים על הרום המקורי? מישהו יכול להמליץ על רומים טובים יותר ועדכניים יותר?

משה
Guest

ב MICRO SD TF CARD
איזה נפח זיכרון יעבוד בצורה תקינה 32 64 ואולי 128?

משה
Guest

בשיתוף קבצים MEDIASHARE
עובד עם בזק DLNA.
יש ניתוקים קבועים לאחר כ 10 דקות..
ישנם הגדרות שניתן לשנות ?

יונתן
Guest

חברה, ברצוני להמליץ על מוצר מגניב באתר הזה:
http://smartandcool.net/index.php?route=product/product&product_id=65

קניתי אותו לפני חודש וחצי ואני נהנה מכל רגע!!
אצלי הראוטר נמצא בממ"ד והטלוויזה בסלון ומכשיר עובד עם קליטה מלאה!
סרטים ב-HD רצים חלק, ללא תקיעות.
מצאתי כמה אתרים ואני רואה כדורגל ב-HD אונליין כמעט ללא הפרעות.
חבר שלי הזמין כזה מסין ב-82$ וזה נתקע לו במכס.
העדפתי לא להסתבך וקניתי בארץ….

שלום
Guest

חברתי מצלמת אינטרנט למפצל usb נדלק אור אדום. הפעלתי אפליקציה של מצלמה וקבלתי הודעה אין אפשרות…….. האם יש למישהו רעיון.

יורם
Guest

יש את הדגם החדש MK802 IV עם מערכת הפעלה GOOGLE KITKET והיוטוב לא עובד ומבקש לפנות ליצרן מה אפשר לעשות.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: