עתידנות נוסח מיקרוסופט

שנים אנו רואים סרטונים שמיקרוסופט מכינה על החזון שלה בשנים שיבואו. חלק גדול מהדברים שמיקרוסופט דיברה עליהם בשנים האחרונות כבר מתחילים להתממש.

microsoftfuture1הפוסט האחרון של עומר פרצ’יק הזכיר לי שכבר שנים אנו רואים סרטונים שמיקרוסופט מכינה על החזון שלה בשנים שיבואו. חלק גדול מהדברים שמיקרוסופט הציגה בשנים האחרונות כבר מתחילים להתממש. כבר היום אנחנו יכולים לראות יישומים שונים שמשתמשים בארנק אלקטרוני (דוגמת נוקיה) ויישומי ה-Surface של מיקרוסופט אותם עוד לא התחלנו לראות בשימוש רחב, אך מההדגמות האחרונות אנחנו יכולים לראות שהדרך כבר לא כל-כך ארוכה. חלק גדול ממני רוצה לראות אותם מגשימים את החזון הזה. הגיע הזמן שתהיה קצת תחרות לאפל…

בתחתית הפוסט מצורפים כמה סרטונים מסדרת ה-Future Vision של מיקרוסופט המציגים את התחזיות שלה לשנים הקרובות. הסרטון הראשון פורסם עוד בשנת 2007 כחזון של מיקרוסופט לשנת 2010 (תנסו לזהות כמה מהדברים האלה קיימים כבר היום):

הסרטון הבא מתאר את החזון החדש של מיקרוסופט לשנת 2019:

ולקינוח, סרטון קצר המתאר את החזון של מיקרוסופט בעולם טכנולוגיית הרפואה:

יניב פלדמן

צ’יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: