רשמי: מיקרוסופט רוכשת את Cloudyn הישראלית

קלאודין מסייעת לארגונים לייעל את הוצאותיהם בשירותי ענן. הרכישה תסייע ללקוחות Azure לנהל ולבצע אופטימיזציה של השימוש בענן

מיקרוסופט חתמה על הסכם סופי לרכישת Cloudyn (קלאודין), המסייעת לארגונים לקצץ בהוצאות מיחשוב הענן שלהם על ידי ניטור וניתוח של הפעילות בענן הציבורי, הפרטי וההיברידי. רכישת החברה תסייע ללקוחות Azure לנהל ולבצע אופטימיזציה של השימוש בענן, ולקבל גישה וחשיפה לצריכת הענן שלהם, לעלות ולביצועים, זאת במטרה להישאר כמובן במסגרת התקציב. סכום הרכישה לא פורסם, והשלמת העסקה כפופה לאישור רגולטורי.

קיצוץ עלויות הענן

כלי ה-SaaS שפיתחה Cloudyn מסייעים לארגונים לשנות סביבות עבודה ולאמץ שירותי ענן היברידיים ועבודה עם מספר עננים במקביל. הניתוחים שהיא מספקת מאפשרים ללקוחות לזהות באופן יזום הוצאות מיותרות, משאבים שאינם בשימוש, סימולציה של הרצת שירותים בין עננים שונים וכן מספקת מידע אודות הקצאת יתר של משאבים על פני עננים ציבוריים, פרטיים, והיברידיים. הפתרון של החברה מאפשר ללקוחותיה לקבוע את התמהיל הנכון של שירותי ענן, לשפר כך את הביצועים התפעוליים ולהפחית את עלויות הענן לארגון.

קלאודין נוסדה ב-2011 על ידי שרון וגנר, שמכהן גם כמנכ”ל החברה, ויטלי תבור, שמשמש כסמנכ”ל מוצר בחברה ודוקטור בוריס גולדברג, מנהל הטכנולוגיות הראשי של החברה. מאז הקמתה הושקעו בה כ-18 מיליון דולר, כאשר בין המשקיעים נמנים תאגיד התוכנה ההודי Infosys, חברת RDC, זרוע ההשקעות של אלרון ורפא”ל וקרן ההשקעות Titanium.

מייסדי Cloudyn. מקור: יח”צ

בתור שותפה של מיקרוסופט, קלאודין תמכה בניהול עלויות עבור Microsoft Azure ועננים ציבוריים אחרים (AWS של אמזון, GCE של גוגל ו-OpenStack), ועזרה ללקוחות לשפר את יעילות הענן שלהם. לצורך המחשה, אחד מלקוחות Fortune 500 בארה”ב שנעזר בפתרון שלה, הניב תשואה של 286% ביחס ליעילות בענן. היכולות של המערכת ישולבו בפורטפוליו המוצרים של מיקרוסופט, אשר כוללים פתרונות ניהול, Security ו-Governance.

“אנו שמחים לצרף את צוות קלאודין והטכנולוגיה שלהם למיקרוסופט. אני בטוח שנראה את השפעת החברה ותרומתה להמשך הסיוע ללקוחותינו ולשותפינו להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם עם Azure”, כתב ג’רמי וינטר, דירקטור מיקרוסופט ל-Program Management, Azure Security ו- Operations Management.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: