קבוצת מיחשוב מקימה חטיבת מיקור חוץ

קבוצת מיחשוב מכריזה על הקמת חטיבה חדשה שתטפל בכל נושאי מיקור חוץ והשמת כח אדם מקצועי. לניהול החטיבה מונה חיים בר-אור (52), אשר במסגרת תפקידו ירכז את כל פעילות מיקור החוץ, לרבות גיוס עובדים בכל תחומי ה- IT, השמתם אצל לקוחות פוטנציאליים וליווי הלקוחות והעובדים, לכל אורך תקופת ההתקשרות.

michsuv300קבוצת מיחשוב מכריזה על הקמת חטיבה חדשה שתטפל בכל נושאי מיקור חוץ והשמת כח אדם מקצועי. לניהול החטיבה מונה חיים בר-אור (52), אשר במסגרת תפקידו ירכז את כל פעילות מיקור החוץ, לרבות גיוס עובדים בכל תחומי ה- IT, השמתם אצל לקוחות פוטנציאליים וליווי הלקוחות והעובדים, לכל אורך תקופת ההתקשרות.

לדברי בר-אור: “כמי שעוסק בנושא מיקור חוץ למעלה מ- 6 שנים, צברתי ידע רב, הכרות מצוינת עם התחום, וקשרים טובים בשווקים הרלוונטיים. אני מתכנן לנצל את ניסיוני להפיכת החטיבה לגורם משמעותי בקבוצה, ולגוף מקצועי ומוביל בשוק. אני מאמין כי תדמיתה של קבוצת מיחשוב יחד עם ניסיונה רב השנים בתחום ה- IT, יתרמו, אף הם, לעמידה ביעדים שקבעתי לעצמי”.

“אני ארחיב את הפעילות לארגונים כמו: בתי השקעה ואנליסטים, חברות תחבורה, טלקום, בתי חולים וחברות תעשייה שונות, כל זה תוך שימת דגש על מתן יחס אישי וליווי העובד, מרגע החיפוש והאיתור, תוך השקעה בהעמקת הידע המקצועי שלו ודאגה לרווחתו, גם לאחר הצבתו אצל הלקוח”.

משה מצליח, מנכ”ל קבוצת מיחשוב: “כחברה המעניקה ללקוחותיה שירותי IT מקצה לקצה, היה לנו חשוב להוסיף לסל הפתרונות והשירותים שלנו גם שירותי מיקור חוץ, ולכן, אנו מתכוונים להיכנס לנושא בצורה רצינית. יעד מרכזי שהצבנו לעצמנו, בתוכנית העבודה לשנת 2010, הוא להפוך לשחקן מרכזי בתחום ההשמה ומיקור החוץ”.

לשם קידום נושא מיקור החוץ החלה קבוצת מיחשוב במספר התקשרויות עם ארגונים, כגון: פרטנר, משרד הביטחון, שירותי בריאות, ארגונים במגזר הציבורי ועוד.

אודות קבוצת מיחשוב מערכות מידע בע”מ
קבוצת מיחשוב מתמחה בפיתוח ויישום קשת רחבה של פתרונות, מוצרים ושירותים במגוון תחומים בעולם טכנולוגיות המידע (IT) ותוכנות ארגוניות. קבוצת מיחשוב מציעה לארגונים פתרונות ומבצעת פרוייקטי פיתוח והטמעה בתחומים, כגון: ERP, CRM, מחסני נתונים ו- BI, פורטלים ארגוניים, שירותי Hosting, התאוששות מאסון ועוד. קבוצת מיחשוב מציעה ללקוחותיה פתרונות מקוריים שפותחו בחברה כדוגמת מערכת ה- ERP Profit, המיושמת בקרב עשרות לקוחות בישראל ובעולם, מערכת הבינה העסקית BI View ועוד. בנוסף, מציעה החברה פתרונות של יצרניות הטכנולוגיה המובילות בעולם דוגמת מערכות ה- CRM וה- ERP של מיקרוסופט מסדרת Dynamics ופתרונות התוכנה של חברת יבמ.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: