מלם תים הדרכה תפתח קורס תכנות ADF-Java בסביבת ORACLE

חברת מלם-תים הדרכה, מקבוצת מלם-תים הודיעה היום על פתיחת מסלול הסבה ייחודי לתכנות בטכנולוגיות JAVA ו-ADF בסביבת אורקל, במטרה לענות על הביקוש הגובר בתעשייה לאנשי מקצוע בעלי רקע בטכנולוגיות JAVA ובפתרונות ORACLE המודרנים.

malamteamoracleחברת מלם-תים הדרכה, מקבוצת מלם-תים הודיעה היום על פתיחת מסלול הסבה ייחודי לתכנות בטכנולוגיות JAVA ו-ADF בסביבת אורקל,  במטרה לענות על הביקוש הגובר בתעשייה לאנשי מקצוע בעלי רקע בטכנולוגיות  JAVA ובפתרונות ORACLE המודרנים.

יונתן טולדנו, מנהל תחום ORACLE במלם-תים הדרכה: “הרכישות האחרונות של חברת ORACLE, ביניהם הרכישות של חברת SUN ו- BEA,
משקפות את מחויבותה העמוקה לטכנולוגיות ג’אווה. לאחרונה, הבחנו בריבוי מכרזים סביב טכנולוגיות ג’אווה ואורקל ומהכרותינו עם השוק, ברור לנו שהביקוש לבעלי מקצוע בתחום רק יגבר בחודשים הקרובים. השימוש בכלים המסורתיים של ORACLE, דוגמת Forms, Reports, Discoverer, ילך ויצטמצם וכך בהתאמה הביקוש לאנשי מקצוע בתחום”.

טולדנו מוסיף כי החברה באה לענות על צורך – “עומדת להיווצר קהילה חדשה של מפתחים בטכנולוגיות מודרניות ומתקדמות של ORACLE וזו הסיבה שהחלטנו להרים את הכפפה ולהכשיר כוח אדם שכבר עכשיו לחוש במחסור”.

תוכנית הלימודים החדשנית עוצבה על ידי ORACLE ישראל יחד עם מלם-תים הדרכה וחברת Coral , המתמחה בטכנולוגיות ג’אווה ואורקל. המסלול, הנמשך 10 חודשים, פותח שעריו גם עבור תוכניתנים ללא רקע בתחום, שהחלו בלימוד מסד הנתונים של ORACLE. בשלב מתקדם יותר יוכלו להצטרף לקורס תוכניתני ORACLE (PL/sql, Forms) ולהשתלב בלימוד טכנולוגיות JAVA, J2EE, ADF, SOA ועוד.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: