ירוק עולה: JFrog רוכשת את Conan הספרדית

JFrog הישראלית, שגייסה עד היום למעלה מ-60 מיליון דולר, רכשה את החברה הספרדית כדי להרחיב את סל המוצרים שלה ולהציע כלי לניהול נכון יותר גם עבור שפת C/C++

צוות JFrog

צוות JFrog

חברת JFrog הישראלית, המפתחת תשתית גלובלית להאצת תהליכי ניהול, אחסון והפצה של תוכנה, הודיעה היום (ה׳) על רכישת הסטארטאפ הספרדי Conan.io , המפתח מערכת לניהול חבילות C/C++. סכום הרכישה לא פורסם.

בפוסט שפורסם באתר החברה, ציינה JFrog כי לפני מספר חודשים, לקוחות ארגוניים שלהם אשר משתמשים ב-C/C++ התחילו לדבר על כלי חדש בשם conan.io. אותו כלי, התברר, מספק ניהול נכון יותר עבור C/C++ ומאפשר לקהילת המפתחים בשפה זו לנהל ספריות תוכנה ולשתף את אלו בארגון בצורה נוחה ומהירה יותר. כנראה ש-JFrog עד כדי כך התלהבו מהמוצר, שהם החליטו לרכוש את החברה.

תרחיב את היצע השירותים שלה

JFrog ידועה בעיקר בזכות מוצר הדגל שלה, הארטיפקטורי (Artifactory), אשר מאפשר למפתחים מתוך הארגון לשתף, לאחסן ולהפיץ קוד. מערכת הארטיפקטורי יודעת לייבא ספריות קוד וקבצים גם מהרשת, על פי דרישות הארגון ומדיניות ניהול המידע. את המידע שנאסף היא יודעת לסדר ולארגן, ולהפיץ בשלב מאוחר יותר לגורמים המתאימים בתוך הארגון, כגון בעלי תפקידים מסויימים, בהתאם להגדרות הפרוייקט הספציפי. מוצר נוסף שמציעה החברה הוא ה-JFrog Bintray, החלק שמשלים את האוטומציה בפלטפורמה של החברה על ידי מתן מענה להפצה אוטומטית של הקוד הבינארי.

החברה הוקמה בשנת 2008 ע”י שלומי בן חיים (CEO), יואב לנדמן (CTO) ופרד סימון (Chief architect). בין למעלה מ-1,500 לקוחותיה של JFrog נמנות חברות מוכרות כדוגמת Amazon, Google, LinkedIn , Netflix, Tesla Cisco, Oracle, Adobe ו VMware. בזכות הרכישה, JFrog תוכל להרחיב את היצע המוצרים שלה ולהציע כעת גם פתרון מלא לניהול והפצה של קבצים בינאריים עבור שפת C/C++. כצעד הראשון, נודע כי החברה עובדת כבר עכשיו כדי לתמוך במוצר של Conan ב-Artifactory.

מה שכנראה סייע ל-JFrog להשלים את הרכישה האחרונה הוא סבב הגיוס שהיא סגרה בינואר 2016. הסבב, שהסתכם בסכום העומד על 50 מיליון דולר התווסף ל-12 מיליון דולר שגייסה החברה בעבר.

בואו לשמוע את יואב לנדמן, אחד ממייסדי החברה  באירוע Devfest שמתקיים ב-20.11 בו יעביר הרצאה במסלול Architechtures Showdown. 

הילה חיימוביץ׳

גיקית, Deal With It

הגב

הגב ראשון!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* שימו לב: תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, לרבות דברי הסתה, הוצאת דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב ו/או בניגוד לדין ימחקו. Geektime מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה, כבוד האדם והדין הישראלי.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: