כנס IVA09 מתקרב ולנו יש כרטיסים בשבילכם

האיגוד הישראלי לקרנות הון סיכון (IVA) הודיע על קיום הכנס השנתי שלו ב-19 למאי ולנו יש כרטיסים לחלק לכם.

iva091האיגוד הישראלי לקרנות הון סיכון (IVA) הודיע על קיום הכנס השנתי שלו ב-19 במאי. בכנס ישתתפו מהמובילות בקרנות ההון סיכון בישראל (ביניהן Carmel Ventures, Pitango, Plenus, סקויה ועוד רבות אחרות) קרנות מחו”ל וכמה מיועצי ההשקעות הגדולים. מדי שנה מגיעים מעל לאלף איש לכנס על-מנת להציג, לשמוע ואולי לגלות את הרעיון הגדול הבא.האטרקציה הגדולה לסטטרטאפים וליזמים בכנס הזה היא ה-Startup Pavilion, אזור בכנס המאפשר ליזמים הנבחרים על ידי IVA להציג את הסטארטאפים שלהם.

המושבים בכנס יחולקו למספר מסלולי הרצאות: מערכות מידע, מוליכים למחצה, משחקים ומדיה דיגיטלית, תקשורת וסלולר, מערכות מידע בענף הבריאות ואנרגיה חלופית. בין המרצים בכנס ניתן למצוא את מנכ”ל גלובס, איתן מדמון וגרי כהן, מנהל חטיבת התקשורת של IBM.

עלות ההשתתפות בכנס היא 650 ש”ח, אך אנו מציעים 3 כרטיסים חינם באדיבות האיגוד עבור קוראי האתר. על-מנת לזכות באחד משלושת הכרטיסים עליכם לשלוח אלינו מייל לכתובת info AT geektime.co.il בה אתם מפרטים מהי הסיבה שלדעתכם הכרטיס מגיע דווקא לכם ואנו נפרסם כשבוע לפני הכנס את שלושת הזוכים בכרטיס.

מידע נוסף על ניתן למצוא באתר הכנס וניתן אף לעקוב אחרי הטוויטר של הכנס @IVA09. אנחנו, גם נהיה שם ונדאג להביא לכם את הרשמים הראשונים מהסטארטאפים הבאים שהולכים להרעיד את העולם. שווה לחכות.

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

1 תגובה on "כנס IVA09 מתקרב ולנו יש כרטיסים בשבילכם"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
Almog Baku
Guest

כל הכבוד על היוזמה!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: