בלוג חדש העוסק בפיתוח עסקי עבור מפתחים לאייפון

בתחילת השבוע עלה לאוויר בלוג חדש, המיועד למפתחי אפליקציות ל-iPhone, בשם 148apps.biz. המספר 148 מסמל את מספר האפליקציות המירבי שניתן היה להתקין בגרסאות הראשונות של ה-iPhone. הבלוג החדש דווקא עוסק פחות בכתיבת קוד ויותר בצד העסקי של פיתוח אפליקציות ל-iPhone.

להזכירכם, לפני קצת פחות מחודש כתבנו כאן על הטרנד הלוהט החדש – כתיבת אפליקציות ל-iPhone. כמו שכבר ציינו אז, הפשטות והתהליך הקצר שביצירת אפליקציה עבור ה-iPhone הביאו לכך שאלפי אנשים (נכון לכתיבת תוכנות אלה, יש מעל -11,000 מפתחים שונים שיש להם אפליקציות רשומות ב-AppStore) מנסים את הצלחתם ב-AppStore במחשבה שאולי האפליקציה שלהם תהיה הדבר הגדול הבא.

148appsבתחילת השבוע עלה לאוויר בלוג חדש, המיועד למפתחי אפליקציות ל-iPhone, בשם 148apps.biz. המספר 148 מסמל את מספר האפליקציות המירבי שניתן היה להתקין בגרסאות הראשונות של ה-iPhone. הבלוג החדש, המתופעל ע”י שני אנשים (כותב ומפתח) דווקא עוסק פחות בכתיבת קוד ויותר בצד העסקי של פיתוח אפליקציות ל-iPhone. האתר מתיימר לסקר את כל החדשות והאירועים הקשורים לפיתוח, שיווק, יחסי ציבור, נתונים פיננסיים ותמיכה בכל הנוגע ליישומים עבור ה-iPhone ולספק מענה עבור אלו העוסקים בצד של הפיתוח העסקי עבור האפליקציות החדשות ל-iPhone.

מייסד האתר, ג’ף סקוט, הוא גם בעל האתר 148apps.com אשר מסקר אפליקציות שונות ומספק חדשות בנושא iPhone וציוד היקפי. המעקב של סקוט אחרי העניינים הנוגעים לאפליקציות הוא כה מקיף, שהוא אפילו מספק רשימה מלאה של כל האפליקציות הקיימות ב-AppStore (מעל ל-40,000 נכון לרגע כתיבת שורות אלה) כולל דיווח שוטף נתונים על שינויי מחירים של אפליקציות ב-AppStore.

יניב פלדמן

צ'יף-גיק ועורך ראשי. יזם, סטטיסטיקאי חובב, טכנולוג בדם, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ו-Microsoft MVP בתחום אבטחת מידע. התחביב האהוב עליו הוא מציאת פתרונות מסובכים לבעיות פשוטות במיוחד.

הגב

2 Comments on "בלוג חדש העוסק בפיתוח עסקי עבור מפתחים לאייפון"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
אחד שמבין
Guest

המספר 148 מסמל את מספר האפליקציות המירבי שניתן היה להתקין בגרסאות הראשונות של ה-iPhone.

זה עדיין המספר המקסימלי שניתן להתקין… וככל הנראה יהיה גם ככה בגירסא 3 שתבוא.

עומר
Guest

חזק ביותר :)

נקוה שיעבוד להם …

wpDiscuz

תגיות לכתבה: