צפו: סרטון קונספט חדש מרכז את כל השמועות ומציג את האייפון הבא

סרטון שעלה לרשת לפני שעות אחדות אוסף את כל השמועות האחרונות הנוגעות לאייפון הבא ומראה כיצד הוא עשוי להראות

השמועות של הימים האחרונים מעט פסימיות לגבי מועד השקתו של האייפון 8 ומתייחסות לכך שבשל אתגרים הנוגעים לפיתוח ולעיצוב אפל תאלץ לדחות אותו בחודש וחצי. מעבר להשקה שעשויה להדחות לסוף אוקטובר, נראה כי בשלב הראשוני אפל לא תצליח לייצר מספיק יחידות ונראה כי המלאי צפוי להיות חסר עד לתחילת 2018.

על פי השמועות האייפון 8 צפוי לכלול עיצוב חדש לחלוטין מבוסס ברובו על מתכת וזכוכית, המסך צפוי להמתח לכל אורך המכשיר, כפתור הבית יעלם, חיישן טביעות האצבע יוטמע בתוך המסך, המצלמה הקדמית תבלע גם היא בתוך המסך והוא יגיע עם טעינה אלחוטית ומסך OLED.

סרטון קונספט חדש שעלה לרשת לפני שעות אחדות ונוצר על ידי שני מעצבים: Thiago M Duarte ורן אבני, מרכז את כל השמועות ומציג כיצד עשוי להראות האייפון 8. סרטון נוסף שעלה גם הוא לפני שעות אחדות לרשת מציג קונספט דומה אבל יורד קצת יותר לפרטים ומצורף כאן מיד אחריו.

וסרטון קונספט נוסף שעלה בשעות האחרונות לרשת:

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

1 תגובה on "צפו: סרטון קונספט חדש מרכז את כל השמועות ומציג את האייפון הבא"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
תומר
Guest

אפל צריכים לעבוד מאוד קשה בשביל להתעלות הפעם מעל סמסונג, אני מקווה בשבילם שהם מכינים משהו מיוחד למה הגלאקסי 8 כבר כאן, חצי שנה לפני האייפון הבא.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: