Groovideo: ליצור סרטים יחד עם החברים [גיקספארק]

הכירו את Groovideo, אפליקציה חדשה המאפשרת ליצור סרטים שיתופיים יחד עם חברים. עם האפליקציה, תוכלו ליצור סרטונים לימי הולדת, חתונות ואירועים חשובים אחרים.

מקור: יח"צ

בכל שבוע נפרסם כאן סקירת סטארטאפ אחת מתוכנית ה-Geekspark שלנו, המאפשרת לסטארטאפים צעירים לקבל חשיפה בניוזגיק ולהתקבל לתוכנית הסטארטאפים של מיקרוסופט Microsoft Bizspark. רוצים לחשוף גם את הסטארטאפ שלכם במסגרת תוכנית Geekspark ולהיכנס לתוכנית Bizspark של מיקרוסופט? הכנסו לכאן לפרטים נוספים.

שם: Groovideo

פיץ’ במשפט: שירות אוטומטי ליצירת סרטוני וידאו שיתופיים.

רעיון גאוני: שירות שמייצר עבורכם סרטונים, עושה עבורכם את העריכה, ומאפשר לכם לשלב סרטונים שצילמו חברים לסרטון אחד משולב.


הכנת סרטוני וידאו נשארה כמעט ללא שינוי בשנים האחרונות, על אף התקדמות הטכנולוגיה שחלה לצד שינויים משמעותיים בדרכי השימוש שלנו בה. בתקופה זו הספקנו להפוך את הסמארטפונים למכשירי הסלולר הנמכרים ביותר במדינות המערב, ושיפרנו משמעותית את כוח המיחשוב שלהם.

בנוסף, מרבית המכשירים הנמכרים היום מגיעים עם מצלמות סיטלס ווידאו, מה שהופך כל אחד מאיתנו ליוצר סרטונים בפוטנציה. על אף העובדה שלאנשים רבים יש היום לא סתם מצלמות וידאו בסלולרי, אלא אפילו מצלמות HD, אנחנו עדיין משתמשים בהן בצורה דומה לאופן שבו היינו משתמשים במסרטות לפני עשור.

מצב זה צפוי להשתנות, חברת סטארטאפ בשם Groovideo מעוניינת לעזור לכם לשדרג את הדרך שבה אתם מייצרים סרטוני וידאו, ופותחת את הדלת לאפשרויות יצירת סרטונים מרובי יוצרים. החברה שחררה לאחרונה אפליקציה ושירות וובי המאפשרים לכם לייצר סרטונים, בהם אתם מייצרים קטעי וידאו וחברים שלכם מייצרים קטעים מקבילים. עם העלאת הסרטים לשרתי החברה, תוכלו לערוך ולהכין מכל הקטעים סרטון סופי מוצלח, המשלב את כל הסרטונים האחרים. עבור משתמשים רבים מדובר בשירות אפקטיבי במיוחד, שכן לא נדרש כל ידע בעריכה, ואת כל העבודה הקשה עושה עבורכם המערכת של החברה, בענן.

וידאו: איך להכין סרטון משותף עם כל החברים מרחבי העולם

כדי להכין את הסרטון שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את מי תרצו לשתף, לבחור את האלמנטים שירכיבו את הסרטון, ולהתחיל לצלם את עצמכם.

כפי שניתן לנחש, אחת מהנישות שמתאימות כמו כפפה לשירות כזה היא כל סרטוני הברכות, לאיחולים ליום הולדת, ימי נישואין, או כל אירוע אחר. לשירות של החברה שני יתרונות ברורים עבור המשתמשים, והם חסכון בעבודה על עריכת הסרטון ושילוב האלמנטים השונים והיתרון השני הוא קלות השיתוף של משתמשים נוספים בסרטון הוידאו שלכם.

אם בעבר כדי להכין סרטון כזה הייתם צריכים בעצמכם ללכת עם מצלמת וידאו לבית של כל החברים לצלם אחד-אחד, ורק לאחר מכן לערוך, היום אתם לא צריכים לצאת מהבית, ואפילו לא לקום מהכסא. את הסרטון תוכלו לצלם עם המצלמה המובנית במחשב שלכם, ו-Groovideo תעשה את שאר העבודה. אנחנו מצרפים סרטון וידאו שהוכן באמצעות השירות של Groovideo כדוגמא.

וידאו: סרטון לדוגמא (Groovideo)

את Groovideo הקימו 4 מייסדים: רועי אורון, המכהן כמנכ”ל החברה, קרן יניב, המכהנת כ-CPO, רון זוהר, המכהן כ-CMO ו-BizDev, גיא זיסמן, המכהן כ-CTO, אליהם הצטרף עובד נוסף, אסף נחמני. יחד, החמישה השקיעו לאחרונה את שירותי החברה, ואלה פתוחים כעת לכל המעוניין.

בריאיון לניוזגיק סיפר רון זוהר, כי “קהל היעד האידיאלי עבור השירות הם אנשים וסטודנטים בגילאי 20-25 כמאמצים ראשוניים. הסביבה שלהם היא לפעמים במקומות אחרים, כי אחרי הלימודים מתפצלים. אנחנו מתחילים אמנם בשוק האמריקני, אבל השאיפה שלנו היא לפרוץ גם בכל העולם. ייתכן ודווקא בשוק היפני יאהבו את פונקציית הקריוקי שאנחנו מאפשרים מתוך האפליקציה”.

“את האפליקציה השקנו רשמית לפני מספר ימים. האפליקציה כרגע זמינה בממשק וובי לכל מערכות ההפעלה, וכ-Native היא זמינה ל-iOS. באמצעות הממשק הוובי ניתן ליהנות מכל המאפיינים של האפליקציה, כמו להצטלם לסרט, לערוך סרט ולהזמין אחרים. באפליקציה של האייפון כרגע ניתן רק להצטרף לסרטים בהתהוות. האפשרות לייצר סרט חדש דרך האפליקציה תגיע בשבועות הקרובים גם ל-iOS. מי שרוצה ליצור סרטים היום, מוזמן להיכנס לממשק הוובי ולעשות את זה דרכו”.

“השאיפה שלנו היא להפוך לפלטפורמה שמאפשרת לאנשים לעשות סרטים, להתבטא בווידאו, כקבוצה, ביחד עם החברים שלהם. אנחנו מתחילים מלעזור לאנשים לעשות סרטי יום הולדת. בהמשך נעזור לאנשים לעשות סרטים להרבה אירועים אחרים. ב-Q1 2013, אנחנו רואים את Groovideo עוזרת לאנשים לייצר את הסרטים שהם רוצים, ואנחנו רק מספקים את הפלטפורמה שמאפשרת את זה”.

קישור ישיר לאפליקציה ב-iTunes

“אנשים מתבטאים בווידאו, ואנחנו עוזרים להם לעשות את זה יחד עם החברים שלהם. אנחנו רוצים לייצר פלטפורמה שמאפשרת לאנשים להתבטא בווידאו ביחד עם החברים שלהם. בין אם זה קליפים מוזיקליים, בהם כל אחד מקליט את קטע הריקוד שלו ואז האפליקציה בצורה אוטומטית מייצרת מזה קליפ ערוך של כולם, או סרטי בדיחות ודחקות לצד סרטים לקמפיינים פרסומיים, והיד עוד נטויה. למעשה, הפידבק המרכזי שאנחנו מקבלים עד כה מהמשתמשים שלנו הוא שהם היו רוצים להשתמש בזה לעוד כל כך הרבה דברים שונים”.

את האפליקציה של Groovideo תוכלו להוריד כאן (קישור ישיר לאייטונז), או להיכנס לממשק הוובי באתר החברה.


Microsoft Bizspark היא תוכנית גלובלית שפותחה במטרה לסייע להצלחת סטארטאפים בשלבים המוקדמים על-ידי אספקת מספר משאבי מפתח, בזמן שהכי צריך אותם:

תוכנה – במסגרת התוכנית, תקבלו גישה מלאה למגוון הרחב של כלי הפיתוח, הפלטפורמות השונות ורשיונות לכל מוצרי מיקרוסופט לשימוש מיידי למשך 3 שנים, לצורך פיתוח וחדירה לשוק של פתרונות וטכנולוגיות חדשות. כל אלו, יחד עם כל ההטבות האחרות בתוכנית, מגיעות ללא תשלום.

תמיכה – התחברו לשותפים נוספים בתוכנית מרחבי העולם – חממות, משקיעים, יועצים, משרדי ממשלה וספקי הוסטינג – כולם מעורבים ומושקעים באופן שווה בתחומי החדשנות והיזמות בתחום התוכנה והאינטרנט ומציעים מגוון רחב של פתרונות שיוכלו לסייע לכם בפתרון בעיות טכנולוגיות ועסקיות.

חשיפה – מעבר לשיתוף הפעולה עם ניוזגיק, תוכנית Bizspark חושפת את הסטארטפים החברים בה לקהל רחב של משקיעים, לקוחות ושותפים פוטנציאליים. כחברים בתוכנית Bizspark של מיקרוסופט, תזכו לגישה לאקו-סיסטם עשיר של עמיתים למקצוע, שותפים ומגבים משאבי תמיכה מכל העולם, אשר יסייעו לכם לגדול ולהצליח. Microsoft Bizspark זו הדרך המהירה ביותר להזניק את הסטארטאפ שלכם קדימה.

נדב דופמן-גור

עו"ד העוסק בתחומי דיני הטכנולוגיה, דיני פרטיות וקניין רוחני. מרצה ומנטור לסטארטאפים, ובעל ניסיון רב-שנים בפיתוח ווב (http://about.me/nadavdg).

הגב

2 תגובות על "Groovideo: ליצור סרטים יחד עם החברים [גיקספארק]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 

* היי, אנחנו אוהבים תגובות!
תיקונים, תגובות קוטלות וכמובן תגובות מפרגנות - בכיף.
חופש הביטוי הוא ערך עליון, אבל לא נוכל להשלים עם תגובות שכוללות הסתה, הוצאת דיבה, תגובות שכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של Geektime, תגובות שחורגות מהטעם הטוב ותגובות שהן בניגוד לדין. תגובות כאלו יימחקו מייד.

סידור לפי:   חדש | ישן | הכי מדורגים
Michal Nachmany
Guest

מי עוד לא הצטרף לשגעון??

דנה
Guest

הלינק מוביל לעמוד סיני

wpDiscuz

תגיות לכתבה: