הגיק ממליץ: אירועים בשבוע הקרוב שלא כדאי לפספס

ריכזנו עבורכם מבחר אירועי טכנולוגיה שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב (2 ביולי עד ה-8 ביולי 2017) ובחרנו מתוכם כמה אירועים שבאמת לא כדאי לכם לפספס

geek-mamlitz-640

חלק גדול מהיתרונות בקהילת ההייטק והסטארטאפים הוא מגוון האירועים הגדול, שמציע אפשרויות שונות להרחיב תחומי ידע קיימים ולהיחשף לחדשים, להכיר אנשים חדשים ולשמוע סיפורים מאנשי התעשייה הוותיקים והמצליחים, ולפעמים אפילו אפשר גם לזכות בפרסים.

פה תוכלו להתעדכן באירועים הטכנולוגיים הבולטים שצפויים להתקיים בחודש הקרוב. מדי שבוע אנו מקבלים פניות מצד גורמים רבים בזירת ההייטק המקומית ואת אלו נאגד כאן יחד לרשימה אחת ומרכזית.

הרשימה המוצגת בפוסט זה כוללת את מבחר אירועי הטכנולוגיה שיערכו בשבוע הקרוב. רוצים לדעת מה קורה מעבר לזמן זה? שמעתם על אירועים נוספים שלא מופיעים כאן? בדקו עכשיו את לוח האירועים המלא

אם אתם מארגנים אירוע, או נתקלתם באירוע לקהילה הטכנולוגית הישראלית שלא מופיע בלוח, אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים שלנו ולעדכן אותו בעצמכם (יש לפתוח משתמש בגיקטיים לצורך יצירת אירועים במערכת). .


 אירועים מקודמים

יזמות – יסודות השקת מיזמים אינטרנטיים, ה-4 ביולי 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? התחנה, בר אילן 6, תל אביב.

כמה? חינם.

יוליה קרפנקו מזמינה אתכם להרצאה עשירה בתוכן על עולם היזמות: כיצד להשיק מיזם אינטרנטי בצורה שתאפשר לכם לצאת לשוק תוך חצי שנה, לפקח על זמן ועלויות ביצוע. כיצד יוצרים מוצר שייצר רווחים כבר בשלבים המוקדמים של השקתו? ואיך בכלל משווקים מוצר כאשר אף אחד עדיין לא חושב שצריך אותו?

לפרטים נוספים והרשמה

תחרות יזם השנה של עמותת יוניסטרים, ה-19 ביולי 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? היכל התרבות, הוברמן 1, תל אביב יפו.

כמה? חינם.

בואו לראות כיצד יזמות חברתית ועסקית של בני נוער מהפריפריה פוגשת את מיטב אנשי העסקים בישראל באירוע השיא של העמותה, במעמד שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, מנכ”ל רשות החדשנות אהרון אהרון ומייסד ויו”ר העמותה רוני צארום.

באירוע מציגים מעל 1,000 בני הנוער של העמותה כ -60 מיזמים עסקיים וחברתיים חדשניים ומרתקים. חבר שופטים מבכירי המשק שופט את המיזמים ובוחר את “היזם העסקי” ו”היזם החברתי” של השנה.
מזמינים אתכם להתרשם, להתרגש ולחוות את העוצמה המיוחדת במפגש של בני נוער מכלל המגזרים בארץ עם בכירי הקהילה העסקית.

לפרטים נוספים והרשמה

Oracle Code, ה-11 ביולי 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? Lago, המאה ועשרים 6, ראשון לציון.

כמה? חינם.

סדרת הכנסים העולמית Oracle Code מגיעה לישראל, ובה יציגו מיטב המומחים מאורקל ומחוצה לה את חזית הטכנולוגיות, את שיטות העבודה המודרניות ביותר ואת המגמות החמות בתעשייה. הכנס מיועד לקהילת המפתחים, מנהלי מערכות מידע, בכירים בחברות סטארטאפ ובחברות הייטק, אנשי טכנולוגיה ולכל המעוניינים ללמוד על כלי עבודה מתקדמים בפיתוח אפליקציות ענן מודרניות.

בכנס יוצג בין היתר גם הדור הבא של פיתוח ב-DevOps, שמפשט אף יותר את תהליך הפיתוח, שם דגש על פערים ב-Governance וב-User Experience Monitoring, ומאפשר לקבל פידבק על הדרך שבה המשתמשים חווים את האפליקציה שפיתחו.

לפרטים נוספים והרשמה


אירועי הטכנולוגיה המומלצים של השבוע

כיצד השקעות אימפקט משנות את המגזר החברתי בישראל? הרצאה מפי מייסד ויו”ר הדירקטוריון של 2B Angels, ה-2 ביולי 2017

( יזמות וסטארטאפים)

איפה? מריפוסה, מגרש הגולף קיסריה.

כמה? חינם.

המחשבה על עולם הנשלט על ידי תאגידים שהתכלית המרכזית שלהם היא השאת רווח עבור קבוצה מצומצמת של בעלי מניות נשמעת מדכאת. זו אולי אחת הסיבות לצמיחתה בשנים האחרונות של תעשייה חדשה: השקעות אימפקט. תעשייה שמחויבת למה שאנו מכנים שורת רווח כפולה – בה נכללת גם המחויבות לקידום תועלת חברתית כלשהי.

כדי שהכלכלה תפעל בשירות החברה, ולא תעשה בה שימוש לצרכיה, חלה עלינו חובה שלא לטעות בדבר התכלית האמיתית של התאגיד. אם נקדם תאגידים המשיאים רווח רק למען השאת הרווח, ושבשם המאבק לרווחיות, פוגעים בבעלי עניין אחרים בתאגיד – אנחנו נתרום במו ידינו לעולם חד-ממדי, מטריאליסטי, עולם שבו אדם לאדם זאב, ואיש את רעהו חיים בלעו. עולם של הערצה נרקיסיסטית של עגל הזהב, וכידוע, הערצת עגל הזהב, מובילה לעונש. במקרה שלנו הוא כה חמור, עד כדי כך שכלל האנושות נמצאת בפני סכנת כליה.

לפרטים נוספים והרשמה

פורום המהנדסות – מפגש שני בנושא נשים וטכנולוגיה, ה-3 ביולי 2017

(מדע וטכנולוגיה)

איפה? לשכת במהנדסים, דיזינגוף 200, תל אביב יפו.

כמה? חינם.

המפגש השני של פורום המהנדסות בנושא נשים בטכנולוגיה יוצא לדרך. האירוע מתקיים במסגרת פעילות לשכת המהנדסים לקידום נשים במקצועות הטכנולוגיים.

בין ההרצאות: הכלה של נשים יזמיות ובכירות בעולם העסקי, גישה להתמודדות בפער המגדרי –
ד”ר ארנה ברי, מדענית, יזמת היי-טק, אשת עסקים, מנהלת בכירה במגזרי המדע והטכנולוגיה בישראל והאישה הראשונה שכיהנה בתפקיד המדענית ראשית וראש מנהל המו”פ התעשייתי של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

מרעיון למיזם מצליח, איך לתכנת את הרעיון שלך – אורית חשאי, מנכ”לית ומייסדת חברת Brayola, יזמת חברות אינטרנט, אוטודידקטית, מתכנתת בחברות הייטק ומשקיעה לשעבר בקרן הון סיכון Carmel Ventures.

לפרטים נוספים והרשמה

פולין-חממת הפיתוח הבאה לחדשנות ישראלית: מענקים, קרנות ושוק של הזדמנויות, ה-4 ביולי, 2017

(יזמות וסטארטאפים)

איפה? מכון היצוא, בית התעשיינים, המרד 29, תל אביב יפו.

כמה? 150-200 שקלים.

מכון היצוא, בשיתוף עם חברת PROTECH, עורך כנס בנושא “פולין – ארץ ההזדמנויות הבלתי ידועות”  בדגש על הזדמנויות מימון לצרכי מחקר, פיתוח וייצור עבור יזמים ישראלים. בין הדוברים נציגי חברת Faber Consulting המתמחה בליווי לקבלת מענקים מקרנות EU, גופי ממשל, קרנות ישראל-פולין וקולות קוראים וכן נציגי חברת Edge One Solutions המהווה מרכז לחדשנות, מחקר ופיתוח וניהול אקסלרטור וספקית שירותי IT, שיסקרו את הצע שוק ה-IT המקומי בתחומי HR, וכן פלטפורמות לשיתופי פעולה עם יזמים, סטרטאפים וחברות בוגרות.

הדוברים הנוספים בכנס יסקרו את תכנית החדשנות של פולין וההזדמנויות העסקיות; מרכזיותה של פולין כשער כניסה ל-EU ולשווקים גלובליים; היבטים משפטיים וקניין רוחני ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה

רוצים לדעת על כל האירועים המעניינים שקורים בכל שבוע? בלוח האירועים המלא תוכלו למצוא אירועים נוספים כגון מפגשי קבוצות משתמשים, סדנאות והרצאות בנושאי טכנולוגיה שונים.

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

Be the First to Comment!

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
wpDiscuz

תגיות לכתבה: